O

Yarbay
04 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 112 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Turkcell TV plus için 21-24 inç monitör tavsiyesi sormak istiyorum. IPS düşünüyorum nasıl sizce...
Merhaba, evde ışık hızında fiber isimli bir paket kullanıyorum. 50mbps - 200 gb kotalı, bugun kotamı kontrol ederken indirme 110 gb , yükleme 43 gb diye bu ikisini toplayıp kalanı kullanılabilir kota diye yazmışlar. Sormak istediğim sadece indirilenlerin kotadan düşmesi gerekmezmiydi?
tutarmı demiyorum, yatabilirde sonuçta şans işi...

satıldı...
arkadaşlar buca macını 1 demişken garanti olsun diye alt işaretledim kupon yattı...

SAMSUNG 40B554M2 modeli almak istiyorum. darty de 2159 tl * 5 taksit
evkurda 2170 lira * 12 taksit. artı duvar askı aparatı ile hdml kablosu hediye.

alınabilir bir lcd mi sizce...
bildiğiniz gibi arkadaşlar araçlara yapılan ötv indiriminden sonra beyaz eşyaya da indirim yapıldı.
otomobil bayileri ötv indirimini fiyatlara zam yaparak kendi lehlerine kullandılar. bende eylül ayı gibi
evlilik sebebi ile beyaz eşya almak zorunda kalacağım. şimdiden beyaz eşyalarımı alıp bayıden geç teslimat
yoluna mı gitmeliyim? yoksa param elimde kalsın nasılsa bu kriz sebebiyle ötv kalksa bile şimdiki fiyatlardan
daha uyguna beyaz eşya alırım diye mi düşünmek doğru olur? firmalar gerçekten ötv indirimini fiyatlara
yansıttılar mı sizce?
Tatanın bildiğiniz gibi 1,4 dizel turbosuz modelide ülkemizde satılmakta.

benim için ekonomi ön planda olduğu için bunu alsak turbosuz motor olması yani

yakıt kalitesine daha az hassas olacağını düşünerekten kırsal motorin ile bu aracı kullanabilirmiyiz ?

birde bu turbosuz tata ile sakin kullanımda ş.içi 5 LT lik tüketim yakalayabilirmiyim?

http://www.tata.com.tr/indica_teknik_ozellikler.asp
işlemci fanım 4 pinli. sarı, kırmızı,siyah ve yeşil diye hatırlıyorum.
ben cpu fanının kablosundan hangi iki renkteki kabloları kesersem fanı 7 volt ile çalıştırabilirim
yada boyle bir mantık yürütmek ne kadar sağlıklı
nette baktım ama amd nın orjinal fanlarının özelliklerini bulamadım.
şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar maus alıcam bu modeli önerirmisiniz Logitech MX400 Kablolu Performans Mouse
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.941
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.251
Konularının görüntülenme sayısı: 90.431 (Bu ay: 302)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.