Şimdi Ara

Tasker Kullanıcıları Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
13
Favori
8.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rootsuz bunu yapmak mümkün değil. Rootsuz olarak Hücresel veriyi açıp kapayan 3 uncu parti uygulamalar 5.0 dan sonra engellendi.
    Root olsa tasker ile bu yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 22 Aralık 2016; 14:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu programda günün belli saatlerinde istediğim uygulamanın açılmasını çalışmasını engelleyebiliyor muyuz? Engelleyebiliyorsa nasıl?

• slm arkadaslar bıraz merak bıraz can sıkıntısından Tasker programı ıle Phılıps hue ve yeelight akıllı ısık sıstemını sesle ve mı band 2 ıle kontrol etmeyı basardım bu yonde talepler olursa vıdeo da cektım gerekırse denemek ısteyen arkadaslara yardımcı olmaya calısırım miband2 ıle ısık ve dıger tasker kontrollerı
    https://www.youtube.com/watch?v=Shv_svY7Gn0&t=2s

dıger tasker yontemlerıyle ılgılı benım de merak ettıklerım var aslında mesela bır akıllı sıstemın sensorunu dıgerıne adapte etmek gıbı sımdılık notification la baglantı kuruyorum ama daha farklı yontemler varmı merak etmıyor degılım
  • tasker ıle hemen her sıstemı bır sekılde bırbırıne baglayabılırsınız mesela autovoıce kullanarak televızyon kontrolunden akıllı ısık sıstemı renk degısımı alarm acıp kapamadan gaz alarm sıstemının devreye gırmesınde acıl numaraya mesaj atmaya kadar gercekten akıllı telefonun akıllı oldugunu anlıyorsunuz
  • Bir uygulamayi acinca ekrani yan dondurme aktiflessin diyorum kabul etmiyor. Sarja takinca ekran parlak olsun diyorum onuda yapmiyor... Root sart mi?

• Vay be ilk Tasker kullandığım zaman aklıma geldi.
    Uygulama kısayolları ve küçük bir tuşlu asistan yapmıştım kendime.
    Baz istasyonlarının yakınlığına göre bulunduğum konumu ayarlayıp derste olduğum zaman telefonu sessize alıp otomatik reddetme ayarlarını yapmıştım. Belirlediğim bir kaç konum için oraya gittiğim an bir süre orada olursam otomatik olarak Swarm üzerinden Check-in yaptırıyordum.

Sanırım yenilikler gelmiştir. Yeni telefon alınca bir test edeyim
  • Arkadaşlar çok basit gelecek belki size ama,

Tablet açılır açılmaz cardashdroid isimli uygulamanın çalışmasını nasıl sağlarım yardımcı olurmusunuz ?

Daha önce hiç tasker kullanmadım, ona göre yardımcı olursanız sevinirim. Birkaç tane startup manager uygulaması kullansam da çok fazla memnun olmadım.

Yada başlangıçta çalışacak programları seçebileceğimiz bir launcher uygulaması var mı?
  • Efsane uygulama

• her gün istediğim saatte mobil veriyi hotspotla paylaşıma açıp belli saatte kapatma imkanı olur mu bu programla. android 6. beceremedim çok karışık geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neonxxl1001 -- 2 Mart 2018; 7:48:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana iyi bir anlatımlı site önerebilir misiniz?
    mesela eve gelicne baz istasyonu tarasın, 3G/4G kapatıp wifi açsın

3-5 birşey yazılmış ama birbirlerinde copy/paste yapılmış ne dedikleri anlaşılmıyor bile.
    Yabancı kaynakta olur fark etmez

birde uygulama açınca gps açılsın komutunu yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Yükleyeli birkaç dakika oldu.

Karışık ama çok detaylı bir program.
    Aaa dur bi karıştırayım mantığıyla yaklaşırsanız yolunuzu bulmanız çok zor olur.
    Tam da yapmamı istediği şeyler var onları bulacağım derseniz işinize çok yarar.

Haritadan evimi bulup, 100m yakınına gelince Veriyi kapatıp WiFi açmasını söyledim. Bakalım neler olacak ileride..
    Haritadan evi bulması için GPS'in sürekli açık olması gerekiyor değil mi ? İyi de bu şarjı çok fazla harcamaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Haritadan evi bulması için GPS'in sürekli açık olması gerekiyor değil mi ? İyi de bu şarjı çok fazla harcamaz mı ?

Alıntıları Göster
    Evin yakınlarındaki baz istasyonuna bağlandığında da yaklaştığını anlayıp taskları gerçekleştirebilirsiniz.
    GPS ile yapacağım derseniz de her 15 dakikada bir kontrol etsin şeklinde bir seçim vardı diye hatırlıyorum.
  • Oreo 8.1 sürümüyle mi, yoksa custom rom ile mi sıkıntı yaşıyor bilmiyorum ama kararsız çalışıyor
    Komutlaır doğru vermeme rağmen baz istasyonuna gelince açtığı wifi geri kapatmıyor

keza aynı şekilde uygulamayı açınca wifi açılıp- kapanması da kararsız.Hani hiç açılmasa hata yaptım biryerlerde diyeceğim ama bazen açılıyor bazen kapanıyor, bazen gps modülünü etkinelştiriyor konum saptamıyor vs.
    Güncellenmemiş sanırım bir süredir.
  • Merhaba

Ses ile tv kontrolü mümkün mü? Mesela

Ifttt veya tasker ile ;

22. Kanalın digiturk te Show tv olduğunu varsayalım,

Mesela Google Home da "show tv" etiketi oluşturup,

Sesli olarak show tv yi aç komutu verdiğimde

Etiketin karşılığı xiaomi İr remote tarzı bir cihaz ile 22. Kanalı aktif etme imkanı var mıdır?

• macrodroid daha kolay ayni isi görüyor

• Tasker ne ara paralı oldu ben ona şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.