Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
1
Favori
21.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F100 den fena halde memnunum, F50 yle pek farkı yok sanırım. makine ihtiyacı olan kaçırmasın...
  • ankara tasiş e giden yokmu ? orda varmıdır ki ?
  • arkadaşlar tasişin sitesinde SONY HDR-CX 105E 250 tl alınırmı sizce stok 1 birde fujifilm stok 89 yazıyorr fakat hangi model oldugu yazmıyor stoklar kaç günde bir güncelleniyor arkadaşlar ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir_10

arkadaşlar tasişin sitesinde SONY HDR-CX 105E 250 tl alınırmı sizce stok 1 birde fujifilm stok 89 yazıyorr fakat hangi model oldugu yazmıyor stoklar kaç günde bir güncelleniyor arkadaşlar ???

sony lerin sel hasarlıları vs var ama sağlamları kalmamıştır. kalmışsa bile başka bi kusuru vardır.

model yazmasa da f50 olduğu kesin. güncellemenin hangi gün yapıldığı sitede yazıyor ama bir sonraki güncelleme 1 gün sonra da olabilir 1 ay sonra da.
  • Bana bir F100 lazım alabilecek arkadaşlara git gel yol masrafları dahil öderim.

Tam olarak nerede satılıyor bir de onu öğrenebilir miyim? Konyada yaşıyorum bir ihtimal İstanbuldaki dostlarımı yönlendirebilirim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 8 Aralık 2011; 3:46:44 >
  • Almaya gidicek bir arkadaş varsa bana da f50 alabilir mi?
  • F100 kalmadı, yeniden satışa çıkanlar sadece F50'ler.

tam olarak şöyle, sirkeciden valiliğie doğru çıkan yolda bağ kur'un sokağı. sultanahmet tarafından gelirken de gülhane tramway durağının yanındaki sokak.
  • elimde 2 adet f50 var isteyene verebilirim yol masrafını alarak
  • Yok mu F100 satacak olan
  • arkadaslar tasişin ürün geliş tarihleri bellimidir?
  • f100 veya f50 satmak isteyen varsa fiyatını pm den yazabilirler. İlk tercih f100
  • F50 alabilirim ama aynı fiyat düşüklüğünde Fuji WP-FXF50 kabını zor bulurum gibi geldi.
  • +50 liraya istediğiniz makianaları alırım, yollarım..

niye 50 lira derseniz, Lüleburgaz'dayım şuan ve sırf sizin için gidip alırım.. yarın gayet uygunum..(havalar pek uygun değil ama orası da ayrı mevzu zaten) 15+15(gidiş-dönüş) + 5-10 lira şehiriçi yol parası.. + birde yemek olsa 5-10 lira da fazladan işte

samimiyim.. 5-10 kişi varsa aranızda yada tek makinanın parası +50 lira karşılayabilirse, istediği makinayı söylesin yarın gider alır ve gönderimini sağlarım.. kişi başı 5-10 lira düşer.. referanslarıma bakabilirsiniz.. bana da gezmek olur..

not: sadece sirkeci TASİS'e gidebilirim ve makina bulamazsam 50 liranızı helal ederseniz.. 150 liranızı zaten geri yollarım.. bu sebeple, varsa gerçekten niyetli olan önce arasın sorsun bilgi alsın ki mağdur olmasın benim de gittiğime değsin..

referanslar:http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=703206

varsa niyeti olan, PM atsın hesabıma gerekli miktarı geçsin(artık şuan ne kadarsa, makinanın fiyatı + 50lira yol parası[toplu olursa 5-10 lira artık neyse])

50 lira vereceksem ben gider alırım diyen olabilir, saygıyla karşılarım buyursun gitsin alsın birşey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

quote:

havalimanında unutulun malzemelerin satıldığı yerdir kendileri kullanışmış 2. el ürünler..

sallama arkadaşım ürünler kullanılmamış ve sıfır ürünler 2 el ürünlerde zaten üzerinde 2 el ibaresi oluyor gümrükten çok sayıda kaçak mal geçirmeye çalışanların malları bunlar sıfır ve kutulu oluyor herşeyiyle ama fiyat politikası tasiş in pahalı garantili cihaz satar gibi fiyata satıyolar ellerindekileri..

orada satılan ürünlerin hepsi sıfır mı ?
    sıfır olan bi kaç ürün varsa geriye kalan ürünlerin hepsi unutulan malzemeler..
    Bence sen cevap vermeden yada sallamadan önce iyi bir düşün öyle yaz. milleti de yanıltma

arkadaşım sallama milleti yanıltma taşis teki ürünler gümrükte takılan sıfır ürünler
    herhafa bakarım arada 2 el mallarda olsa elektronik v.s herşey sıfırdır
    zaten sıfır olmanaya etiket le 2 el ibaresi var

İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRME KAÇ KERE GİTTİN GÜMRÜĞE ?

oraya sırf senin için gidip içerisinin fotoğraflarını çekeceğim.. çektiğim zamanda yine bu konuda paylaşacağım.
    kendin bile diyorsun 2. el var etiketle belirtiyorlar diye ee 2. el var mı yok mu ? :)

konuyu çarpıtmışsın konu 2. el varmı yokmu değil 2. el var sen unutulan mallar diyorsun ben gümrük kapısında oturuyorum orda büyüdüm yıllarca gümrük bilgisayarlarının bakımını yaptım gümrükte takılan mallar bunlar unutulan mallar değil gümrükten yolcu geçmiyorki o yolcular kullandıkları malzemeleri unutsun tekne satılıyor yanı adam tekne aldı gümrükten geçerken unuttumu valla hayret birşeysin gümrükte takılan sigara imha ediliyor viski hepsi amele tutulup kırılıyor azmı viski içtik

not: havaalanında unutulan malzemeler yılda 1 kez havaalanında satışa çıkarılıyor

not: iett unutulan malzemeler yılda 1 kez karaköyde satışa çıkarılıyor

yok yanlışın var diyorsanız arayın havaalanını arayın iett yi ben onlarada gittim eşya almaya ok

• Istanbul dısından almak isteyen arkadaşlar için ufak bir kar koyup uzerıne yollayabılırım ısteyen arkadaşlara bana pm den ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.5 adet sahıbınden aracılığı ile verdim forumdan ve dığer yollardan isteyen olursa pm atabilir.
  • O tarafta biraz işim var gitmişken oraya da bakayım stok varsa haber veririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 22 Aralık 2011; 11:01:09 >
  • istanbul sirkecide baya stok var isteyene alabilirim 160liradan
  • F100 alacak,satacak varsa alabilirim.
  • f100 kalmadı Tasiş te sadece f50 var isteyen pm den ulaşabilir.
  • edirne mağazası çöp satıyor. başka birşey görmedim. sadece çöp olmuş eşyalar
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.