Yarbay
20 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
50 üye
Görüntülenme
Toplam: 921 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhaba,
Özel mesaj bölümünde Türkçe karakter sorunu mu mevcut?
Sorun bende mi bilemedim.
ÇŞĞİÖÜ

çşğıöü
Yorum yapmak istemiyorum yorumu size bırakıyorum.

İkinci elde ilan açma eziyeti
http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11201-17-20g-hd7770-edition-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63627

Fan sesi görece bir mevzu fakat bu kartı kullananlar bir değerlendirme de bulunabilirler mi? Netteki testler farklı bir modele ait o yüzden ses konusu benim için muallak.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,
Orjinal W7 sahibiyim. Sistemimde parça değişikliği yaptığım için windows etkinleşemiyor. Telefonla aktif edebiliyormuşuz lakin telefonla aktifde iki ciddi sorunum var. Birincisi 0800 lü erişimim yok. İkincisi ve asıl sinir bozucu olanı ise sabit telefondaki otomatik sistemin sesinin bozuk plak gibi çıkması. Söylediklerinin hiç birini anlamıyorum. Ses kesilerek ve bozularak geliyor. Operatörde böyle bir sorun yok yani telefonumdan kaynaklı değil. Ne yapabilirim
Almadan önce nette farklı bir ismi ile arayıp(Pulsar PS2013X) pek fazla fotoğrafını görememiştim. Aldıktan sonra kendim fotoğraflarını çektim ve müsadenizle paylaşmak istiyorum. Konu; incelemeden ziyade boyut ve detaylar hakkında ufak bir fikir vermektir.

Saniye kayar şekilde hareket ediyor. İçinde herhangi bir fosfor bulunmuyor dolayısıyla tam karanlıkta saat görünmüyor. Kalın ve nispeten ağır bir yapısı var. Gün tarih göstergesi de yok. Fakat siyah zeminde beyaz romen rakamı ile gündüz güzeli diyebilirim.

Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Pulsar Y674 fotoğraflar
 Echoing Fury

Silah örnektir

Bu alet monk için ne rezildir yahu. 5 dakika kullandım fıtık oldum. Vurduğun herşey köşe bucak kaçıyor. Mantıken iyi olması gereken bir özellik lakin hızlı ve ekstra sağlıklı güçlü elitlerle haritanın biten en son noktasına kadar gidiyorsunuz. Hiç durmuyorlar devamlı düz bir doğrultuda kovalıyorsunuz. Bir yere sıkıştırırsanız iyi sıkışmazsa yandınız. Diğer sınıflarla denemedim etkili olabilir onlarla belki ama eğer ekstra bir kullanım şekli yoksa yakından berbat bir silah.
PC ye format attım, oyunu silmeden D bölümünden çalıştırdım ama hata 3 uyarısı verdi. Silip tekrar yükledim fakat halen aynı htaayı veriyor. Nasıl çözebilirim?

Çözdüm. Çözüm: İnternet üzerinden giriş yapıp yeniden hesabınızı tanıtmanız gerekiyormuş.
SEIKO SKA477P1 modeli hakkında bilgisi olan, modeli kullanan var mı? Deneyimlerini alsak.. Beyazı da siyahı da ayrı bir hoşuma gidiyor.

Bir de ebayda sanırım artık seiko satılmıyor heralde, doğru düzgün Seiko ilanı göremiyorum.

SEIKO SKA477P1

SEIKO SKA477P1
Kısa bir süre önce e postama blizzardan bir mesaj geldi. Vs. vs. yazıp sizi ana sayfaya gönderen bir link veriyor. Herşey gayet normal görünüyordu, fakat yönlendiğim site yani blizzarda ait olması gereken site google tarafından bloklanmıştı. Önce anlayamadım fakat sonra jeton düştü. Aktif kullandığım iki eposta hesabım var. Ben battlenet accountunu farklı bir eposta hesabı ile almıştım yani blizzard bu eposta hesabımı bilmiyordu.

Muhtemelen facebook'dan görülerek hazırlanmış bir tuzak çünkü facebook hesabımda bu posta kayıtlı. Eğer mozilla ile girmeseydim ya da birileri siteyi önce farkedip google a şikayet etmeseydi muhtemelen hesabım gitmişti.

Ufak bir uyarıdır. Bilginize...
Hakkında
İlgi Alanları: Fotoğraf
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Mini
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.501
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.060
Konularının görüntülenme sayısı: 230.105 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.