Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
680
Cevap
37
Favori
78.635
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> [Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1035 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Malesef hocam tamamlanmamış bir projeyi yayınlamak pek mantıklı gelmiyor bana. Ancak çeviri test aşamasına geldiğinde test edecek kişilere ihtiyacım olursa buradan duyururum.

Alıntıları Göster
    Oyunu dualshock 4 ile pc de oynamak istiyorum. Oyunu açınca bütün tuşlar çalışıyor ama kamera hep dönüyor. Kameranın dönmesini nasıl durdabiliriz ?

Yardımcı olabilirmisiniz.

Orijinalden alıntı: sake_16

Oyunu dualshock 4 ile pc de oynamak istiyorum. Oyunu açınca bütün tuşlar çalışıyor ama kamera hep dönüyor. Kameranın dönmesini nasıl durdabiliriz ?

Muhtemelen uyum sorunu. Xbox360ce programi ile xbox gamepadi gibi gostermeyi deneyin dualshock'u. On tllik snopy ile sorunsuz oynadim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ya şimdi diyecek o kadar çok şey var ki, nereden başlasam? En iyisi ben susayım yoksa koskoca donanım haber sitesinin text field ları yetmeyecek. Bilmiyorum anam, ingilitce bilmiyorum. Can sıkıntısı, adama bulaşayım dedim, sataşayım dedim, işim gücüm yok, gözümün üstünde kaş var. Hadi şimdi sen otur çöz bunları.
    |
    |
    Perseus4EveR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.youtube.com/watch?v=luwgU5zhVAI
  • Binbaşı
    1035 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Muhtemelen uyum sorunu. Xbox360ce programi ile xbox gamepadi gibi gostermeyi deneyin dualshock'u. On tllik snopy ile sorunsuz oynadim ben.

Dediğin program ile sorunu çözdüm. Teşekkürler arkadaşım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj

Sıkıntı yok bulaşmak istersen özelden yazabilirsin. Konuyu boş yere meşgul etme yeter :)
    |
    |
    kukurik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Perseus4EveR

Sıkıntı yok bulaşmak istersen özelden yazabilirsin. Konuyu boş yere meşgul etme yeter :)

Alıntıları Göster
    Sakin beyler :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Sakin beyler :)

Alıntıları Göster
    Steamda arkadaşım 400 saat bu oyunu oynamış tüm başarımlarıda açtıgı halde hala oynamaya devam sizce nedeni nedir bu oyunu çok merak etmeye başladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunefetr -- 22 Şubat 2016; 22:24:37 >

Orijinalden alıntı: harunefetr

Steamda arkadaşım 400 saat bu oyunu oynamış tüm başarımlarıda açtıgı halde hala oynamaya devam sizce nedeni nedir bu oyunu çok merak etmeye başladım :)

Alıntıları Göster
    2 hafta oldu sanırım son durum nedir gelişme varmı ?
    |
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: a.ekin

Hergün girip buraya bakıyorum bir gelişme var mı diye.Heyecanla bekliyoruz yamayı.
    Arkadaşlar geçtiğimiz hafta rahatsız olduğumdan çeviride fazla bir ilerleme olmadı. Çevirmeye devam ediyorum ama bu kısım biraz uzun olduğundan daha yavaş ilerliyor. Birkaç gün içinde %10 ilerlemiş olurum diye düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: emre901 , a.ekin

Dark Souls:PtDE Türkçe Çevirisi
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj

Çok zevkli bir pvp sistemi var :)
    |
    |
    harunefetr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi çeviriler hocam.
    |
    |
    Napoleonfd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun zor ama bir o kadar da zevkli nasıl oluyor bu is :) çeviriyi yapan arkadaşa kolay gelsin ve yama çalışmasından dolayıda teşekkür ediyorum. Oyunun çevirisi oyun kadar zor değildir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sake_16 -- 23 Şubat 2016; 17:00:00 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Geçmiş olsun hocam.

|
    |

Orijinalden alıntı: a.ekin

Geçmiş olsun hocam.
    çeviriyi yapan arkadaşlara başarılar diliyorum. böyle bir oyunu çevirmeyi seçtikleri için ayrıca teşekkürler.
    |
    |

steam : darthmazrim
  • Binbaşı
    1327 Mesaj

Oyundaki mekan ve karakterlerdeki derinlik bence hocam. Tüm başarımları kazanmış ve 300 küsür saat oynamış birisi olarak hala oyunu oynadığımda yeni şeyler görebiliyorum mesela. Mekanlardaki düşmanların dizilişleri, bina yapıları, etraftaki manzara ve hikaye oldukça başarılı ve güzelce bir araya getirilmiş. Düz oynayıp geçtiğinizde de yenebildiğiniz halde mekanlardaki düşmanların hikayelerini öğrendikçe oyuna daha farklı bakmaya başlıyorsunuz. Başta her oyundaki gibi "Ben bu dünyanın kurtarıcısıyım, önümdekilerse zalim düşmanlar" mantığıyla ilerlerken sonraları düşmanlarınızın suçunun olmadığını, hatta dünyada suçlu bir kişi varsa o da sizin olduğunuz ihtimalini düşünür hale geliyorsunuz. Oyundaki mekanlar size böyle düşünceler verecek ayrıntılarla tasarlanmış. Karakterlerle konuştunuzda yapımcıların insan psikolojisini oyuna ne kadar gerçekçi yansıttığını gösteren detaylarla karşılaşıyorsunuz. Kimisi kafayı yemiş, kimisi yılmış, kimisi ölene kadar macera peşinde koşan karakterlerle yaptığınız kısacık konuşmaların ardında sanki gerçek insanlar var ve sizle duygularını paylaşıyorlarmış hissine kapılıyorsunuz. Ve temelinde bu iki faktör bulunan atmosfere gelince, kendini veren kişiye vazgeçilmez bir tecrübe yaşattığı aşikar. Oyuncuyu sanki gerçekten o dünyada yaşıyormuşçasına o dünyanın dertleriyle sıkan, bezdiren; kimi mekanları artık huzurun kaynağı gibi gösteren müthiş de bir atmosferi var. Fakat tüm bu anlattıklarım oyunu anlamak isteyenlerin, oyuna dikkatini verenlerin görebileceği şeyler. Oyunun sabır ve azim gerektirdiği bilinen bir şey. Oyunun istatistiklerine göre oyunun sonunu oynayanların sadece %10'u görebilmiş. Yani bırakın bu anlattığım şeyleri fark etmeyi, çoğu kişi oyunu bitiremeden bırakıp gitmiş. Eğer merak ediyorsanız tavsiye ederim oyunu; ancak kendinizi böylesi bir mücadeleye hazır hissetmiyorsanız hiç başlamayın derim. Dark Souls'un tadına doyulmaz, ama yemek için önce çabalamak gerek
    |
    |
    harunefetr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta rahatsız olduğumdan çeviride fazla bir ilerleme olmadı. Çevirmeye devam ediyorum ama bu kısım biraz uzun olduğundan daha yavaş ilerliyor. Birkaç gün içinde %10 ilerlemiş olurum diye düşünüyorum.

hOCAM sen istikrarını bozma oyunu tamamen çevirde biz bekleriz senin hızı n cok iyi bence :)
    |
    |

Amazondan xbox controller aldım 3 güne geliyor bitmiş olsa ne güzel olurdu :) sanırım bi kaç ay sürecek bu yama
    |
    |
    Napoleonfd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

Ne sıkıcısı hocam biraz zorlayıcı diyelim o da sabrınızı ve dikkatinizi oyuna vermediğiniz zaman çok kolay ölmenizden kaynaklanıyor ama bi kere oyunun sistemini çözerseniz çok zevkli ve heyecanlı olduğunu görüsünüz

Alıntıları Göster
    Olley be bir güzel oyun daha türkçe oluyor. Takipteyim umarım güzel bir iş ortaya çıkar. Emekleriniz için çok teşekkürler
    |
    |

• Binbaşı
    1327 Mesaj
    Mevcut durum %85 olarak güncellendi. İnşallah sona yaklaştık arkadaşlar. Hedefim bu ayın sonuna bitirmekti ancak açıklama kısımlarının uzun olması beni biraz yavaşlattı. Normalde bir satırda bir cümle olurken burda 3-4 cümlenin bir satırda olması hesaplarımı biraz bozdu. Ama yavaş da olsa ilerlemeye devam ediyorum. Geriye 1200 satır kadar bir yer kaldı. En yakın zamanda o kısmı da bitirebilirsem rahatız
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.