Şimdi Ara

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ürünü Cuma akşamı taksitmarket.com üzerinden sipariş verdim ancak istanbul'daki yoğun kar nedeniyle cumartesi günü teslim alamadım ürün pazartesi günü distribütör tarafından kargoya verildi ve salı günü hemen elime ulaştı ama siz alacağınız zaman hava koşulları iyi olursa taksitmarket istanbul içi aynı gün teslim ediyor bence on numara hizmet budur benim şansıma kar yağdı fakat beklediğime değdi Seri No kaydettirdim ve 2 Yıl Microsoft Garantisi var yani hem fiyat bakımından hem de yardım konusunda bence daha iyi bir firma yoktur bütçesi yeten herkese tavsiye ederim en uygun fiyattan satıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

Veeeee beklenen mesaj geldiiiii :))

Ankara'daki kuzenime Xbox bakarken fiyatları nedeniyle dikkatimi çeken ve burada da sıkça konuşulan Taksit Market mağazasının Maslak'taki ofisine gittim. Öğrendiklerimi de hemen anlatayım sizlere.

- İçeride beni firma ortaklarından Sinan Bey karşıladı.

- Asıl olarak firma cep telefonu tamiri ve cep telefonu satın alma işleri yapıyormuş.

- Daha önce Türk Telekom, Samsung gibi şirketlerin iş ortağı olmuş. Hatta Samsung ile hala iş ortaklıkları varmış.

- Fibabank ile taksitli cep telefonu satışı üzerine bir iş ortaklığı yapmışlar. Burada taksitli almak isterseniz sadece alışveriş kredisi ile alabiliyorsunuz. Ancak kredi kartı ile alacaksanız kendi sitelerinden sadece tek çekim alabiliyormuşsunuz. Sonra cep telefonu konusu diğer ürünlere doğru genişlemiş.

- Birçok yetkili distribütörle çalışıyorlarmış. Bizim Xbox'lar Index'ten geliyormuş.

- Hepsi Türkiye garantili ve sıfır ürünler (Xbox dahil sattıkları tüm ürünler).

- Fiyatlar neden ucuz dedim, personel ve stok maliyetimiz yok. Küçük bir ofis olduğumuz için kiramız da düşük. Bu nedenle fiyatlara ekleyecek çok da aşırı bir maliyetimiz yok dediler.

- Elden teslim satamıyorlar, çünkü stok olmadığından biz sipariş verince onlar da anında distribütöre sipariş geçiyorlarmış. Hatta İstanbul içinde sabahtan sipariş verirsek kendi kuryeleri ile aynı gün adresimize kadar geliyormuş. Burada bana n11 yorumlarını gösterdi, müşteriler sipariş verdiğim gün aldım falan yazmışlar.

Uzun bir sohbet ettik şimdilik aklımda kalanlar bunlar. Ha bir de distribütör fiyatı yükselttiği için bu hafta fiyatlarda ufak bir artış olmuş (100 lira kadar). Gözümün önünde sipariş geldi hepsiburada üzerinden, onlar da Index'i arayıp siparişi geçtiler.

Fibabank'ı da arayacaktım ama vazgeçtim, bu kadar bilgi yetti bana.

Distribütörde X şu an varmış ama yeni S'ler çarşamba ya da perşembe gelecekmiş (biz burada yazıp edene kadar 3 tane satmışlar S'ten). S almak isteyenlerin bilgisi olsun.

Umarım fikir vermiştir hepinize. Ben görevimi tamamladım (her şey DH için :D ). Perşembe günü sipariş vereceğim ben de. Siparişim elime geçtikten sonra kuzene yollayacağım. Ürün hakkında incelemeyi de o yapar artık. :))

Aradım, koronanın başından beri evden çalışıyoruz dedi , müşteri de kabul etmiyoruz dedi. istanbulda olsanız bile kurye ile texlim yapıyoruz dendi, hiç güven vermedi açıkçası

• Korkmazengineering kullanıcısına yanıt

Ellerinde ürün yok ki, müşteriyi kabul edip ne yapacaklar :)) Doğrudan distribütörden gelir gelmez müşteriye gönderiyorlar. Ben sorun yaşamadım siz bilirsiniz gerisini. İsterseniz n11 hesaplarından alın. Biraz daha pahalı ama riskiniz yok en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qoqobikare43 Q kullanıcısına yanıt

4000 yazıyor?

• Taksitmarket te xbox series x stoğa girdi. Ben az önce sipariş geçtim bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg_1453

Taksitmarket te xbox series x stoğa girdi. Ben az önce sipariş geçtim bakalım ne olacak.

bende verdim , gün içinde teslim edilecek dedi bekliyorum

• Ben sabah 8:30 da sipariş verdim. 14:30 da motor kurye tarafından teslim edildi. Valla internet üzerinden yaptığım alışverişte en hızlı teslimattı.

• asdfg_1453 kullanıcısına yanıt

adamlarla tanıştığım için ben hiç şaşırmadım :D

• Bence ilk alanlar şanslı adamlar dolandırıcı olsa dahi güven kazanmak için ilk müşterileri memnun etmeleri şart. Bknz ciftlik bank 😆
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Bence ilk alanlar şanslı adamlar dolandırıcı olsa dahi güven kazanmak için ilk müşterileri memnun etmeleri şart. Bknz ciftlik bank 😆

Çiftlikbank'ı bilmem de Fibabanka da doğruluyor sanırım bu iş ortaklığını TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT?
  • Onur NET kullanıcısına yanıt
    Espirisine yazdım hocam :) alanlara hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkmazengineering

bende verdim , gün içinde teslim edilecek dedi bekliyorum

Alıntıları Göster

hocam ne yaptınız geldi mi ürün?

• Ben sipariş verdim bekliyorum.

• Bir yazan bi daha yazmıyor. Nedir durumlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Bir yazan bi daha yazmıyor. Nedir durumlar?

insanoğlu bu, şikayetleri olsa kesin yazarlardı TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 22 Şubat 2021; 21:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur NET

insanoğlu bu, şikayetleri olsa kesin yazarlardı  

Alıntıları Göster

Doğru söze ne hacet :D

• Ben de sipariş verdim arkadaşlar kargoya verilmiş görünüyor inşallah salatalık çıkmaz 😅
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet002

Ben de sipariş verdim arkadaşlar kargoya verilmiş görünüyor inşallah salatalık çıkmaz 😅

salatalık çıkarsa foruma yazacağınız kesin de, çıkmazsa bilgi verin olur mu TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

öyle değil mi @Deathcallsdeath

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.