Şimdi Ara

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
7.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 23 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Onur NET (33 mesaj) Deathcallsdeath (19 mesaj) bro89 (8 mesaj) Laptopist (7 mesaj) hayalet002 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (76 mesaj) Mobil (36 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • müşteri temsilcileri çok ilgili, facebook üzerinden den mesaj attım pazar günü olmasına rağmen hemen cevapladılar, bugün biten 100 liralık kod varmış onu söyledim bana özel 5 dakika daha uzattılar kodu satın aldım hemen :)

• Ne aldınız, kaça almış oldunuz hocam? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xbox series x aldım, 6350e geldi hocam

|
    |
    okan10tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Taksit marketten aldığım xbox series x 24 saatte elime ulaştı, xbox resmi distribütörü index bilgisayar tarafından gönderiliyor direkt olarak, alacak olanlara tavsiye ederim.
  • Ben de bugün taksitmarket'ten series x sipariş vererek ve aynı gün teslim alarak aranıza katıldım. Siparişi öğleden sonra vermeme rağmen 3 saat içinde elime ulaştırdılar. Ben hayatımda bu kadar hızlı bir internet alışverişi yapmamıştım. TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT?  Burayı okuyorlarsa ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 2 Mart 2021; 19:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Ben de bugün taksitmarket'ten series x sipariş vererek ve aynı gün teslim alarak aranıza katıldım. Siparişi öğleden sonra vermeme rağmen 3 saat içinde elime ulaştırdılar. Ben hayatımda bu kadar hızlı bir internet alışverişi yapmamıştım.   Burayı okuyorlarsa ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

3 saat iyiymiş TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• Hocam konsolun üretim tarihi kaç acaba ? Ürün direkt index ten mi geldi ?

• ürünü taksitmarket yolluyor içinde indeks bilgisayar garantisi mevcut. üretim tarihiyle ilgili içinde bir şey göremedim.

• Hocam konsolun kendisinin arkasında etiketinde üretim tarihi gününe kadar yazar.

• bende 23 ocak 2021 yazıyor

|
    |
    guvvventr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • site mi kapandı yoksa kimse alışveriş mi yapmıyor TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• Herkese selamlar, geçtiğimiz gün yine bu siteden XBox S aldım (kuzene aldık ama malum ekonomik sebepler nedeniyle S ancak alabildik :D ) . Saat 9.30'da verdim siparişi yine kapıya kadar aynı gün teslim ettiler. Microsoft 2 yıl garantili ürün geldi yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur NET -- 17 Nisan 2022; 19:54:14 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.