Şimdi Ara

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geldiğinde bilgilendireceğim merak etmeyin 😅
  • Aynen aldım yazıp sonra ses gelmiyor Allah korusun eve kurye geldikten sonra haber alınamayan oyun severler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de dün aldım hala kargo yapılmamış görünüyor :) bakalım gelişmeleri yine yazarım buradan :)

kargo yapılmış 9.30 da kargo bilgisi girilmiş ben mesajı yazdıktan sonra şimdilik sorun görünmüyor TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 24 Şubat 2021; 1:27:35 >
  • Selam arkadaşlar bende dün gece series s aldım.

Şimdilik bir hareket yok kargoya verilince yazarım :)

• dolar gene ateşlendi biraz bekleyecektim almak için ama aldım doları 7,20 de görünce.

• benim SX geldi sorun yok TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• Bugun kargolandi ürün yarin gelir benimde bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

dolar gene ateşlendi biraz bekleyecektim almak için ama aldım doları 7,20 de görünce.

vee 3749 oldu fiyat zamanında almışım. 12 de verdim ama bugün kargolanmadı TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• 3649 liradan dün aldığım series s im teslim oldu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalet002

Geldiğinde bilgilendireceğim merak etmeyin 😅

son haber vereceğim diyen de ortalıktan kayboldu TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• Onur NET kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi ki. Ne lanet bir kargo şu MNG. Ptesi kargoya verildi bugün dağıtıma çıktı. Sanki Uganda ya getiriyorlar 😅
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet002

Daha gelmedi ki. Ne lanet bir kargo şu MNG. Ptesi kargoya verildi bugün dağıtıma çıktı. Sanki Uganda ya getiriyorlar 😅

aaa, ben de diyorum aldı oyuna daldı yazmaya fırsat bulamadı TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• Onur NET kullanıcısına yanıt
    Şükür kavuşturana 😅 TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT?
  • hayalet002 H kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın hocam.Bu,taksitmarketin kendi sitesinden mi aldınız.Fiyatı uygun ama taksitmarket taksit yapmıyor sanırımTAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT?  Direkt peşin satıyorlar yanlış anlamadıysam.Döviz zıplamaya başladı yine. Normalde yaz kadar bekleyecektim ama zerre güvenim yok piyasalara, alıp geçmek istiyorum nasipse mart ayında.

• -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Evet peşin satıyor. Fibabank ile ortaklıkları var sanırım alışveriş kredisi ile de alabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dark Poison-

Güle güle kullanın hocam.Bu,taksitmarketin kendi sitesinden mi aldınız.Fiyatı uygun ama taksitmarket taksit yapmıyor sanırım  Direkt peşin satıyorlar yanlış anlamadıysam.Döviz zıplamaya başladı yine. Normalde yaz kadar bekleyecektim ama zerre güvenim yok piyasalara, alıp geçmek istiyorum nasipse mart ayında.

Sinan bey bana bu girişimin mantığı bu demişti. Yani kredi kartlarında limit sorunu yaşayan müşterileri taksitli alışveriş kredisi ile taksitlendirmek asıl amaç. Dolayısıyla taksit yok dememek lazım, kredi kartına taksit yok diyelim TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? 

• bu sitenin son durumu nedir arkadaşlar? series x sipariş vereceğim ama güvenemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deimos

bu sitenin son durumu nedir arkadaşlar? series x sipariş vereceğim ama güvenemiyorum

6 sayfa boyunca hiç konuşulmamış gibi

• deimos kullanıcısına yanıt

Sagolun arkadaslar cevaplar icin

Alanlar var hocam 6350 ye geliyor fotoraf koyan arkadaslar da var bir bakin temiz gelmis urunler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.