Şimdi Ara

TAKSİTMARKET SERİES S,X UYGUN FİYAT? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam siz de haklısınız ama peşin ödemek yerine 6 ayda ödemek de mantıklı değil mi? 😃
  • Reis hep aynı muhabbet biz Samsungla Türktelekom ile veya sayısız sirketle iş birliği yaptık gibilerinden hepsinin daha sonradan ne olduklarını görmüş olduk ilk etepta hersey güzel görülür ama sonrasında burada herkesin sikayetini okuyup üzülürüz bazılarınada okurkende aklın neredeydi diye yorumlar yazarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecenin yargıcı

Reis hep aynı muhabbet biz Samsungla Türktelekom ile veya sayısız sirketle iş birliği yaptık gibilerinden hepsinin daha sonradan ne olduklarını görmüş olduk ilk etepta hersey güzel görülür ama sonrasında burada herkesin sikayetini okuyup üzülürüz bazılarınada okurkende aklın neredeydi diye yorumlar yazarız

bunun yanıtını birkaç post yukarıda verdim :)

• Onur NET kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon artirmis fiyati maalesef gec kaldiniz

4494 olmus yeniden :(

https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Oyun-Konsolu-Beyaz/dp/B08K3BRFT3
  • Series X de 6249 olmuş. Üstelik bu süreçte kur dusuyorken. 3-5 fazladan siparis alınca hemen fırsat kollayan bir grup. Uzak durun Amazon yurtdışına kurun alarmlarinizi bekleyin. Denk gelir gelmez en azından muhatabınız Amazon olur.
  • Arkadaşlar amazon.de'de series s mevcut 3530 TL hem de alacak varsa acele etsin.

O konuda size hak veriyorum. Parayı kolay kazanmıyoruz ve uygun fiyat / kampanya kovalıyoruz birçok alışverişimizde. Ancak cihazı 300-500 TL ucuza getireyim derken, geri kalan 6bin küsür lirayı riske atmak da pek mantıklı olmasa gerek.

Bir de büyüklerimiz "Boğulacaksan büyük denizde boğul" demişler. Boşuna söylenmemiş bu sözler, arkasında onlarca yıllık tecrübe yatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyau -- 9 Şubat 2021; 15:24:19 >
  • Web sitelerinde iletişim, kurumsal gibi hiçbir sayfa çalışmıyor. Değil 6.000, 60 tl lik bile alışveriş yapmak riskli. Güven vermek için 3-5 alışverişi düzgün yapmadıkları ne malum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugün siparişi geçmek için aradım, S'ler hala gelmemiş 1 adet X kalmış stokta. ama yakında hepsinden gelecekmiş, beklemedeyim.

• Ben amazon.deden aldım beklemeye geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Ben amazon.deden aldım beklemeye geçtim.

Daha uyguna geldiyse iyi yapmışsın hocam. Yurtiçi ve yurtdışı garanti aynı diyorlar zaten, kalkıp da sana bunu niye Almanya'dan aldın demez Microsoft. Beklememiş olursun hem.

• Ve ürünler tekrar stoğa gelir :) sipariş verildi... saat 12'ye kadar verdiğim için gün içinde elimde olacakmış. herkes kendine iyi baksın, benim xbox s alım maceram sona erdi. :)

• Hayırlı olsun hocam gelince de foto atın almak isteyen olacaktır.

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bu taksitmarket ucuza veriyo gerçekten ama yarin bir gün iade etmek isteseniz sıkıntı çıkar mı acaba beni düşündüren o olurdu alsaydım. Çünkü adamlar kendi adına fatura kestirip aliyo. Amazon da onu muhatap kabul eder mantıken. İnşallah sıkıntı yaşamazsınız. Garanti konusunda demiyorum onda sıkıntı olmaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bu taksitmarket ucuza veriyo gerçekten ama yarin bir gün iade etmek isteseniz sıkıntı çıkar mı acaba beni düşündüren o olurdu alsaydım. Çünkü adamlar kendi adına fatura kestirip aliyo. Amazon da onu muhatap kabul eder mantıken. İnşallah sıkıntı yaşamazsınız. Garanti konusunda demiyorum onda sıkıntı olmaz zaten.

yok hocam ne alakası var :) fatura benim adıma, zaten Türkiye ürünü Amazon'dan alınma falan değil. Yetkili distribütör olan Index'ten alıyorlar ürünü. Akşam üstü geldi, kibar bir moto kurye arkadaş getirdi. Taksit Market'in kendi kuryesiymiş. Hemen Ankara'ya kuzene yolladım ben de, onun için almıştım zaten. Ben sıkıntısız bir alışveriş yaşadım. Bilginiz olsun.

O zaman iyiymiş hocam kendileri getirttiği için ben fatura onlar adina kesiliyodur Amazon tarafından diye düşünmüştüm :) hayırlı olsun gule gule kullanın.
  • Hayırlı olsun sevindim ucuza alma fırsatı değerlendirilebilir. İade konusu biraz uç bi durum. Garanti standart sonuçta. Tercih edilebilir.

• Series x aldım alıcam amazonda kalmamış. Yani bekleyemem. Kargoyla falanda uğraşamam. Elden gidip almam lazım. Bu teknoloji marketlerede 7.5 bayılmak istemiyorum. Daha ucuz bir yerden bulabilirsem almak istiyorum.

Doha da daha ucuz gözüküyor.
    Ama ithalatçı garanitli diyor.
    O nasıl oluyor. (İthalatçı garanti ne demek biliyorum)
    Madem avrupa 2 avrupa dışı 1 yıl garanti? Diye bir şey var. Ondan merak ettim.

• Ben firmayı tanımıyorum ama söylediklerine göre 2 sene tr garantisi var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.