DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Takım elbise & ayakkabı mevzusu?
35
Cevap
0
Favori
2.981
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Takım elbise & ayakkabı mevzusu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2342 Mesaj
      15 Haziran 2007 18:50:09 Konu Sahibi
      Arkadaşlar bu ayın sonunda düğün var. Ablam evleniyor. Bu düğünde çok klas olmalıyım, daha önce hiç takım elbise giymedim ama düğünde giymek zorundayım... Pek fazla bir bilgim yok takım elbiseler hakkında, yaşım 19. Sizin bana bir takım öneride bulunmanızı istiyorum. Ne tarz giyilmeli, siz olsanız nasıl bir takım elbise alırdınız. Altına nasıl ayakkabı alırdınız ve benzeri sorulara yanıt bekliyorum.

|
      |

• Yarbay
      4844 Mesaj
      15 Haziran 2007 18:54:53
      Benimde abimin düğünü var ama ben takım elbise giymem giydiremezler
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      15 Haziran 2007 18:58:39
      Ben ablamın düğününde takım elbise giymedim. Keten pantalon ve gömlek yetmişti.
      |
      |

• Yarbay
      4272 Mesaj
      15 Haziran 2007 19:01:56
      Bence açık renkler bu tür törenler için daha uygun. Hem de gençsin. ( kendimi yaşlı hissettim )
      |
      |

Asus N55SF S1194V
      Apple Iphone 6 Silver 64 GB
      1 Not
      15 Haziran 2007 19:02:29
      Niye giymek zorundasın ki Giyme.. Biraz şık giyin git.. Zevkine ne uyuyosa ona göre
      |
      |

Don't waste your time or time will waste you.
    • Yarbay
      2342 Mesaj
      15 Haziran 2007 19:08:20 Konu Sahibi
      Zorluyorlar giyeceksin diye onun için . Nişanda giymemiştim, ne giysem? Yardım edin bana...
      |
      |

15 Haziran 2007 19:40:03
      benimde geçen sene abimin düğünü vardı bende takım elbise giymiştim takım elbise açık gri içine beyaz gömlek ve pembe kravat vardı her gören çok şıksın yakışıklısın falan dedi tabi insana göre değişir ama sen bilirsin sana tavsiyem açık renk olsun eğer kahverengi kemer takarsan aynı renkte ayakkabı giy yani kemer ve ayakkabı aynı renk tercihimizdir bu arada hayırlı olsun ablanın düğünü
      |
      |

Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek
      Galatasaray sevgisi, sürecek sonsuza dek
      Yetmiyorki stadlar, kalbimiz senle çarpar
      Layıksın bu sevgiye, şanlı Galatasaray
    • 15 Haziran 2007 19:45:37
      Ablam evlendiğinde;

Siyah Cerutti kumaş takım elbise içinede açık pembe gömlek, birde beyaz kravat takmıştım. Gömlek kol düğmeli olanlardandı çok şıktı.

Ayakkabı olarakta hafif sivriburun giymiştim siyah renk. Birde siyah kemer Kolunada güzel bi saat.

Yanlız vücüdün, fiziğin uygunsa dar kesim almanı öneririm Çok klas duruyor.

Tabi herkesin zevki farklı sadece bi öneride bulundum.

Ben pembe severim sen sevmezsın mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chryin -- 15 Haziran 2007; 19:47:13 >
      |
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      15 Haziran 2007 19:46:31
      sen git bir magazaya gir zaten yardımcı olurlar sana :D bende ilk takımımı boyle almıstım, yasın genc biraz spor birseyler bak. kravatın oyle klasik kalınlardan olmasın biraz daha ince ucu kut kravat bak yaşına daha ii gider... 19 yasındaymıssın buyumuste kuculmus demesinler
      |
      |

• Binbaşı
      1272 Mesaj
      15 Haziran 2007 19:47:31
      Malum yaz ayındayız.O yüzden açık renk takım tercih etmelisin.O da açık Gri bir takım elbise olabilir.İçine yine açık pembe bir gömlek ve takım ve gömlek ile uyum sağlıyacak kravat tercih etmelisin.Kravat seçimi konusunda aldığın mağazada denemeler yaparak seçebilirsin.Ayakkabı olarak ta Kahverengi bu takımın altında hoş duracaktır.Tabii ayakkabıları da yine aynı renkte bir kemerle tamamlayabilirsin.Bu arada gömleğin kol düğmeli bir model seçersen daha şık olursun.Tabii güzel ve uyumlu kol düğmeleriyle.

Kolay gelsin.Bak ne güzel durdu üzerinde epey de şık oldun.
      |
      |

15 Haziran 2007 20:15:50
      ewt bencede kol düğmeleri falan şık durur bence...
      |
      |

Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek
      Galatasaray sevgisi, sürecek sonsuza dek
      Yetmiyorki stadlar, kalbimiz senle çarpar
      Layıksın bu sevgiye, şanlı Galatasaray
      15 Haziran 2007 20:27:21
      gri tonda takım elbise pembe gömlek kravatı uydur şuan aklıma gelmedi kahve rengi ayakkabı abartısı olmadan birazda sivri burunlu bişey takımın altına modern durur bence

siyah istersen ki bence daha şık olur beyaz gömlek pastel renklerde kraravat pembe yeşil yavu ağzı siyah sivri burunlu ayakkabı ama biraz yaşına ağır kaçabilrir

benm de kuzanimin nişanı olacak gibi yaşım 17 söyle hem takım giymek istiyorum ama çok ağır kaçarsa diye düşünüyorum öyle kot tişört de giymek istemiyorum bide siz bana önerirmisinzz
      |
      |

En uzun koşuysa elbet Türkiye'de de Devrim O, onun en güzel yüz metresini koştu En sekmez luverin namlusundan fırlayarak... En hızlısıydı hepimizin, En önce göğüsledi ipi... Acıyorsam sana anam avradım olsun Ama aşk olsun sana çocuk, Aşk olsun...
      Can YÜCEL
      15 Haziran 2007 20:29:26
      quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

Benimde abimin düğünü var ama ben takım elbise giymem giydiremezler

ablamın düğünü olsa bile yinede giymem takım elbise bööğğ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi non_stop -- 15 Haziran 2007; 20:30:00 >
      |
      |

"...Satılmışlığın, kahbeliğin, Riyakarlığın, Adiliğin ve Her Çeşit Yabancılaşmanın Karışımı Olan Karanlık Denizin Ortasında, Güneşi Batmayan Bir Ada, Ben Ne Şuralıyım Ne Buralı Adalıyım Adalı. Adam, Ormanlıktır. Dostluk, Yoldaşlık, Mertlik Ormanı. Bütün Adamı Kaplar Erdemin Güneşi, Yirmidört Saat Aydınlatır Adamı. Biz Ada Sakinleri Bilmeyiz KARANLIĞI..." MAHİR ÇAYAN.
    • Yarbay
      4272 Mesaj
      15 Haziran 2007 20:30:38
      dikkat et damattan yakışıklı olma arkadaşlar çok güzel tavsiyelerde bulunuyorlar
      |
      |

Asus N55SF S1194V
      Apple Iphone 6 Silver 64 GB
    • Yüzbaşı
      512 Mesaj
      15 Haziran 2007 20:31:22
      tween den dar kesim bir takım al genclere yonelik super takımları var
      |
      |

15 Haziran 2007 20:52:08
      giy taytı git hiç kasma
      sen yine bu arkadaşı dinle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratsevdin -- 16 Haziran 2007; 1:50:45 >
      |
      |

• Yarbay
      2342 Mesaj
      15 Haziran 2007 22:37:49 Konu Sahibi
      Sağolun arkadaşlar önerileriniz için.
      |
      |

• Teğmen
      113 Mesaj
      15 Haziran 2007 22:41:17
      Okulum bu gün itibariyle bitti, artık afedersiniz *****ler giymem ceket kumaş pantalon. Bence Kot üstüne Siyah Gömlek giy yeter.
      |
      |

• Binbaşı
      1689 Mesaj
      15 Haziran 2007 23:35:48
      Öncelikle kolay gelsin!
      Geçen hafta benim küçük kuzenlerin sünnet töreni vardı. Lila rengi gömlek, mor ve beyaz çizgili kravat, lacivert renk keten pantolon ve siyah klasik bir ayakkabı giydim. Herkes çok beğendi. Bu tarz bişeyler düşünebilirsin.
      |
      |

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      15 Haziran 2007 23:51:35
      benim bi ablm bile yok
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,164
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.