Binbaşı
13 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oyuna yeni başladım, Diablo 3 ü baya oynamış öğrenmiş biriyim. Şimdi burda kendime bir dualist açtım, ilk adımda ne yapmam gerektiğini söyler misiniz ? Youtubedan ve buradan bazı rehberler okuyup oyunu çözmeye çalışıyorum fakat öğrenecek çok şey olduğundan biraz kafam karıştı
Hesap Gold TR deki hesabımda dia, feedlemeyen muhabbeti düzgün pre aranır main mid hesap ismi : Hold Strong
Lig Plat yeni çıktım zaten öyle 1-2 kişi arayan varsa talibim boş yere ilgilenen nick yazarsa seri eklerim.
Arkadaşlar Sabancı Üniversitesindeki Mühendislik ve Doğa bilimleri Programları ile Endüstri mühendisliği programlarının farkı nedir ?
TFT ranked ne zaman gelecek yav ?
Arkadaşlar elimde ST karambit marble fade fire/ice var bunu nasıl okutçağım konusunda baya bir bilgisizim, bitskinse koyayım diyorum bir an önce elimden çıkarmak rahatlamak istiyorumda siz ne önerirsiniz veya bitskins iyimidir ?
Arkadaşlar verdiği fiyatlar nasıl sizce ? pahalı bir parçam var onu satmayı düşünüyorumda ne kadar zarar ederim ?
Arkadaşlar youtubeda fazlasıyla videosu var benimde ilevel 903, Fury warriorım fakat ne o videodaki adamlar gibi çok vuruyorum nede canım sabit kalıyor. Kullanılan iksir veya item tarzı bir şey veya bir taktik varsa belirtirseniz memnun olurum.
Oyunu legion zamanı bırakmıştım, şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum. BFA döneminde burda olamıycam o yüzden şimdi oyuna girsem karakter falan kassam oyundan zevk alabilir miyim dersiniz ?
Arkadaşlar oyuna 1 aylık başlıycamda tekrardan, subscription alsam 1 aylık game timela aynı şeyemi denk geliyor ? yoksa game time mı almalıyım direkt
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.946
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 21.789 (Bu ay: 571)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 991 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.