Şimdi Ara

3 gün raporluyum ama okula gitmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
12.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün hastaneye gittim hastaydım doktor 3 günlük rapor verdi evde canım sıkılıyo iyiyimde okula gitsem sorun çıkarmı...
    cevaplar için tşk

• Bulaşıcı bir hastalıksa gitme, senin gibiler yüzünden masum insanlar hastalanıyor.
  • yok bulaşıcı değil...bronşit..
  • Geçmiş olsun raporlu olduğun bir gün var yazılırsan raporun geçersiz kalır diye biliyorum. Onu söyleyim.
  • raporlıyken almaz alırsa iflah olmaz...
  • yat dinlen arkadaşım hastalığın daha kötüye giderse dahamı iyi sanırım bugün raporun ilk günü zaten yarında gitme sonraki gün istersen git ama iyi hissediyorsan ve dikkat et bronşit tehlikeli bir hastalıktır öle mikroplu ortamlara ve yorulmaya gelmez tam iyileşiyorum derken daha kötü olma bence
  • git.okulda ilk günler önemli.milletle kaynaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutde
    Geçmiş olsun raporlu olduğun bir gün var yazılırsan raporun geçersiz kalır diye biliyorum. Onu söyleyim.

Sallama.
    eger 3 gun raporluysan istedin zaman okula gidebilirsin ama sen gitsen bile o 3 gün e-okulda raporlu olarak gozukur bu yuzden gitmemek daha mantıklı ama sen bilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Bulaşıcı bir hastalıksa gitme, senin gibiler yüzünden masum insanlar hastalanıyor.

Bırak gitsin ya böyle saçma konular açıcağına

3 gün raporluyum ama okula gitmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: syseditenes

git.okulda ilk günler önemli.milletle kaynaş.

onun için zaten sınıfa yeni kızlar gelmşte
  • hastayım diyosun kızlarla konuşmak için okula gidicem diyosun hasta hasta kızlar bakarmı sana

hasta olmadığın halde bile bakmıyolar bu halde hiç şansın yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: umutde
    Geçmiş olsun raporlu olduğun bir gün var yazılırsan raporun geçersiz kalır diye biliyorum. Onu söyleyim.

Sallama.
    eger 3 gun raporluysan istedin zaman okula gidebilirsin ama sen gitsen bile o 3 gün e-okulda raporlu olarak gozukur bu yuzden gitmemek daha mantıklı ama sen bilirsin...

tşk sorumun cevabı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

yat dinlen arkadaşım hastalığın daha kötüye giderse dahamı iyi sanırım bugün raporun ilk günü zaten yarında gitme sonraki gün istersen git ama iyi hissediyorsan ve dikkat et bronşit tehlikeli bir hastalıktır öle mikroplu ortamlara ve yorulmaya gelmez tam iyileşiyorum derken daha kötü olma bence

tşk ya evde yapacak bişe yok bide ilk hafta tanışma faslı faln onun için yoksa okula kim gitmek ister.dün raporun ilk günüydü yarına kadar geçerli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MorgenSternN

hastayım diyosun kızlarla konuşmak için okula gidicem diyosun hasta hasta kızlar bakarmı sana

hasta olmadığın halde bile bakmıyolar bu halde hiç şansın yok

ya hasta faln değilim yaa dün hastaydım ileştim hemde nerden biliyon bakmadıklarını herkezi kendin mi sanıyon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.