Şimdi Ara

Taahhütün son ayında hat taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
10.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben kurumsal bir faturalı paket kullanıyorum ancak hattımı taşımak istiyorum. Şu an son ay içerisindeyim taahhütümün. *124#'den sorguladığımda bozma ücretinin olmadığı yazıyor lakin ben bundan ziyade direkt numaramı Turkcell'e taşıyacağım.
    Geçen ayın faturasını ödedikten sonra hemen hattımı taşısam herhangi bir ücret sorunu yaşar mıyım? Bir de nasıl öderim son ayın faturasını, TT bayisine gitsem çıkar mı borç?
    Bu konuda çok bilgisizim, yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• taahhüt bitimine 30 gün kala numara taşıma başvurus yapıp ücretsiz faydalanabilirsiniz.Tavsiyem son 10 gün kalana kadar bekleyip başvurmak.Son zamanlarda baya bir indirim yapabiliyorlar çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

taahhüt bitimine 30 gün kala numara taşıma başvurus yapıp ücretsiz faydalanabilirsiniz.Tavsiyem son 10 gün kalana kadar bekleyip başvurmak.Son zamanlarda baya bir indirim yapabiliyorlar çünkü

Yok Hocam, denedim, özellikle istedim, bir gıdım indirim vermiyorlar zorla indirim istesem de.

Dükkan vardı, ondan kurumsal tarifeye geçmiştim ancak şimdi dükkan yok Hocam, levha numarası felan isteyecekler, yani mecbur değiştireceğim tarifeyi ve kurumsal olunca geçebileceğim bir tarife yok. Faturasıza geçmek için de 20 lira istiyorlar.

Planım önce Turkcell'e geçmek, memnun kalmazsam da (ki tarifeler çok uygun değil) tekrar Türk Telekom'a bireysele geçmek. Hem tarifeleri daha uyguna alacağım hem de ücret ödemeden geçeceğim başka tarifeye.

Bu arada, peki kullandığım son aylık kullanımın ücretini ödeyecek miyim? Ücretsiz demişsiniz de, daha çok ilgimi çekti şimdi.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Ücretsizden kasıt taahhüt bozma bedeli ödemeyeceksiniz anlamında.Son faturanız gelir onu bayiden sorgular ödersiniz tamamadır.Ben size Turkcellden çok vodafonea geçmenizi tavsiye ederim.Tarifeler ucuz 1 yıl idare edilir en azından.Hatta Red tarifeleri gayet iyi gibi.Bir bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Ücretsizden kasıt taahhüt bozma bedeli ödemeyeceksiniz anlamında.Son faturanız gelir onu bayiden sorgular ödersiniz tamamadır.Ben size Turkcellden çok vodafonea geçmenizi tavsiye ederim.Tarifeler ucuz 1 yıl idare edilir en azından.Hatta Red tarifeleri gayet iyi gibi.Bir bakın derim

Vodafone'u istemeye istemeye eledim Hocam. Samsung Galaxy C7 kullanıyorum ve bu cihaz Çin'e özel bir cihaz. Bu nedenle Vodafone'da şebeke sorunu çıkıyor şebeke uyuşmazlığından. TT ve Turkcell sıkıntısız sadece.

Tüm sorularımın yanıtlarını aldım Hocam, çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.