Şimdi Ara

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
29.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET YENİ TARİH VERDİLER VE BU VERDİKLERİ 10. TARİH. EVET YANLIŞ DUYMADINIZ BU FİRMA TAM 10 KEZ BAKIN ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLEYEREK TEKRAR EDİYORUM "10 KEZ" BANA ARIZAMIN ÇÖZÜLECEĞİNE DAİR TARİH VERDİ. AMA TAM 3 AY OLMASINA RAĞMEN HALA ARIZAYI ÇÖZEMEDİ. HEMDE İSTANBULUN GÖBEĞİNDE. LÜTFEN BÖYLE FİRMALARA ASLA PARANIZI KAPTIRMAYIN. HAKKIM VARSA TURKNET VE TURKTELEKOM ÇALIŞANLARINA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. BU KADAR LİYAKATSİZ VE REZİL Bİ FİRMANIN BU ÜLKEDEN ÇOKTAN İFLAS EDEREK DEFOLUP GİTMESİ GEREKİYORDU AMA SİSTEM BAŞTAN BOZUK MALESEF. KİM BİLİR HANGİ YANDAŞ DESTEKLİ BİR KURULUŞ. SİZE YAZIKLAR OLSUN....

• Acceleration A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tepkinizi anlıyorum ancak yaşadığınız erişim sorunu genel arıza olduğu için altyapı sağlayıcınız tarafından müdahale sağlanıyor. Arıza takibinizi arka planda takip ediyoruz, güncel bilgi geldikçe sizinle paylaşacağız. Şikayetinizi ilgili ekiplerimizle paylaştım, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 30 Mart 2023; 7:53:17 >
  • Yaktın bizi eski dostum 250tl nedir yeni umutlara yelken açma vakti geldi

• Merhabalar apartmanımıza Türk Telekom Fiber geldi. 1 Gigabit'e kadar tarife sunuluyor. Bu altyapı er ya da geç sizin hizmet kapsamınıza girecek midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yerleşik operatör altyapısı ile fiber hizmetini 100 mbps üzerinden sunmaktayız.
  • EVET YENİ TARİH VERDİLER VE BU VERDİKLERİ 10. TARİH. EVET YANLIŞ DUYMADINIZ BU FİRMA TAM 10 KEZ BAKIN ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLEYEREK TEKRAR EDİYORUM "10 KEZ" BANA ARIZAMIN ÇÖZÜLECEĞİNE DAİR TARİH VERDİ. AMA TAM 3 AY OLMASINA RAĞMEN HALA ARIZAYI ÇÖZEMEDİ. HEMDE İSTANBULUN GÖBEĞİNDE. LÜTFEN BÖYLE FİRMALARA ASLA PARANIZI KAPTIRMAYIN. HAKKIM VARSA TURKNET VE TURKTELEKOM ÇALIŞANLARINA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. BU KADAR LİYAKATSİZ VE REZİL Bİ FİRMANIN BU ÜLKEDEN ÇOKTAN İFLAS EDEREK DEFOLUP GİTMESİ GEREKİYORDU AMA SİSTEM BAŞTAN BOZUK MALESEF. KİM BİLİR HANGİ YANDAŞ DESTEKLİ BİR KURULUŞ. SİZE YAZIKLAR OLSUN....

Merhaba, 29.03.2023' te ekiplerden 08/04/2023 tarihine kadar genel arızanın devam edeceğini bilgisini aldık. Sonrasında bu tarihte bir değişiklik olmadı. Net uzmanımız kullanım yapamadığınız dönem için 3 aylık indirim tanımlamasını yaptı.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

2 hafta oldu sizde neyse aynı hızda aynı kalite de 159 tl ye 75mb netspeed kullanıyorum indirimlerimde vardı bırakıp çıktım onlar o fiyata veriyorda siz niye nerdeyse 2 katına fiyata aynı hızı veriyorsunuz bu gidişle çok abone daha kaybeder bu firma 3 yıl sonunda bıraktım bende 1.5 yılda 85 tl den 250 tl nedir

Geçmiş olsun. Ama çok muazzam sevindirici bir gelişme var, 3 ay internetsiz kaldığın için 3 ay indirim yapmışlar.  

Zaten kullanamadığın hizmetin faturası nasıl çıkacaktı o ayrı bir Tüketici Hakem Heyeti konusuydu, neyse ki tatlıya bağlanmış oldu.

• E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arıza süreçleri maalesef ki uzayabiliyor ve öngörülen bir durum olmadığı için net tarih bilgisi bizim tarafımızdan iletilemiyor. Süreci tamamlayan ekiplerden aldığımız her güncel bilgiyi müşterimiz ile paylaşıyoruz. Ön ödemeli hzimet verdiğimiz için fatura otomatik olarak çıkıyor ancak ekiplerimiz kullanım yapılmadığı için gerekli düzenlemeyi sağlayacak.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt

Türk telekom altyapısından 1gbit kullanırsan Türknet gigafiberin manası kalmaz. 200 lük paketi ilave edebilirler ama 1gbit vermezler. Türknet

altyapı yatırımlarını ne için yapıyor? 200 lük paketi belirli bir fiyatın üstünde sunmak zorunda kalacağından hem vdsl hemde gigafiberin fiyatı

artar. ( Tek fiyat politikası)

Bundan en çok mağduriyeti vdsl ciler görecektir.

• komando57 kullanıcısına yanıt

Bizden zamlısı yok.

• fahiş fiyatları yüzünden turknetten aboneliğimi taşıdım. tşkler türknet

Merhaba, genel arıza süreçleri maalesef ki uzayabiliyor ve öngörülen bir durum olmadığı için net tarih bilgisi bizim tarafımızdan iletilmiyor. Altyapı sağlayınız ile sürekli iletişim halinde olup sürecin bir an önce tamamlanması için görüşmeler yapıyoruz. Arızanızı yakından takip etmekteyiz. Ekipler tarafından bize iletilen her bilgiyi eş zamanlı olarak kaydınız üzerinden sizinle paylaşıyoruz. Arızanızın tahmini çözüm süresi 08/04/2023 12:32 olarak iletilmiştir, en son paylaşılan bu bilgi üzerinde değişiklik yapılmadı. Kullanım yapamadığınız günler için indirimleriniz tanımlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 4 Nisan 2023; 7:56:23 >
  • tam destek demeyin bari. öğrencilere bu kadar değer veriyorsanız %50 indirim yapın.

• 1 ay destek mi? Öğrenciyim türknet bağlatıyım dedim 140a bağlattım 2 ay sonra 160 oldu ardından 3 ay geçmedi 250ye çıkardınız fiyatı. Öğrenci adam 1 ay yaşıyor sanki 1 ay ücretsiz internet çok işimize yarar gerçekten. Hizmetinizden çok memnundum ama aynı değerlerde aynı interneti 110 tlye aldıktan sonra hiç bir önemi kalmadı fahiş fiyatlar.

• MONSTER` kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizi çok iyi anlıyorum ancak dünyada ve ülkemizde mevcut koşullar çok değişken. Bu durum bizim sektörümüzü de etkiliyor. Biz de bu durumlarda mevcut kullanıcılarımızın çok etkilenmemesi için çözümler sunmaya devam ediyoruz.
  • öğrenciler tıklanete geçerek tasarruf sağlayabilirsiniz. öğrencilerin parası gelecekleri için çok değerli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.