Şimdi Ara

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
29.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şunu açıklayın kurulumu detaylı turknet geçeyim bende o üçretler 300 tl kurulum üçretleri benim için fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 24 Şubat 2023; 19:21:11 >
  • tam desteğe bak çay demle...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

iptal edince kurulum ücretini de iade ediyor musunuz ?

• hocam Turkcell superonline dan geçmek için aradığımda sabit onlardan yüksek vdsl verdiniz, Adana'nın en lüks yerlerinden birinde bile fiber yok ve fiyat konusunda çok sıkısınız, çok rhat müşteri kaybediyor kazanamıyorsunuz gibi görünüyor.

• Evilfour E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet 30 gün içerinde iptal etme durumunda iade sağlanıyor. Detaylı bilgi içinhttps://turk.net/begenmezseniz-paraniz-iade adresimizi kontrol edebilirsiniz.
  • Türknet önce altyapısını düzeltsin.

• 15 şubat olan son katılım kampanyası interneti başka iss ye taşıyınca 28 şubat oldu başarılarınızın devamını diliyorum.....

• Gigafiber dışında fiyatınız çok yüksek. Adına ne derseniz diyin 250 liraya 100mbit internet alınmaz.

• muratalagoz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kampanya yoğun talep aldığı için sürede güncelleme yapıldı.
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber çalışmalarımı her bölge için devam etmektedir. Gelen her talebi ve altyapıyı değerlendirip sürece dahil ederek GigaFiber'i her adrese taşımaya çalışıyoruz.
  • Ruh sağlığınız için TürkNetten uzak durunuz.
    25 gündür telefon sorunu çözemediler. Koskoca bir firma Elimizde modem yok diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Telefon destekli modem stoklara gelince öncelikli olarak işlem sağlayacağız.
  • 10 yıldır VDSL hizmeti aldığım Türknetten bu ay itibari ile ayrıldım. Alt yapı çalışması yapmadıkları gibi fahiş fiyat artışları ile artık tüm cazibesini yitirdiler.

Süperonline geçiş yaptım. Ücretsiz Kurulum, WİFİ6 modem ve 1 yıl fiyat garantisi ile hem daha ucuz hem de mislice hızlı hizmet almaya başaldım.

• 250 tl yap vatandaşın internetini öğrencilere destek masalı at ne güzel memleket

• Fiyatlar çok yükseldi yeni abonelikler o fiyatlarda hep

• forever men F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat güncellemesi yapmamız gerekti. Dünyada ve ülkemizde mevcut koşullar çok değişken. Bu durum bizim sektörümüzü de etkiliyor. Tüm TurkNet’lilerin bildiği gibi biz gerekmedikçe fiyat değişikliği yapmıyoruz. Türkiye’de pek çok ilke imza atan bir operatör olarak, tüm kullanıcılarımıza dünya standartlarında, taahhütsüz ve sınırsız internet sunabilmek için çalışmalarımıza da tüm hızıyla devam ediyoruz.
  • güzel destek teşekkürler

• bu mu destek, vallahi komedisiniz. haziran'da başka iss'ye geçiyorum fiyatlarınız aşırı pahalı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.