Şimdi Ara

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
29.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Fiber ekibimiz hız profilinizi kontrol ederek bilgi verecektir.
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Valla ben de merak ediyorum. Dönerciler bir bu internetçiler iki, durduramıyoruz efendim. İşin kötü tarafı ben sadece kendimi değil kardeşimi de yaktım. Benim bulunduğum yerde fiber var, iyi köyü 100 Mbit alıyorum. Ancak kardeşimin DSL ve 70 Mbit falan alıyor. Sorun şu ki genel olarak bağlantı performansı çok kötü, kaç defa koptuğuna şahit oldum. Ve kendisi gigabit hizmet alan ağır abilerle aynı parayı ödüyor şu anda. Arkamdan sövdüğüne eminim :)

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bu akşam tekrar denedim. Daha önceki denemelerimde kablosuz bağlantım vardı. Fakat bu sefer testi kablolu bağlantıyla yaptım ve hem download hem upload olarak 900 mbps üzerinde değer gördüm. Demekki wifi bağlantıda hız 300 mbps lere kadar düşüyor.

• duayen2 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetiniz ile ilgili bir sorun yaşarsanız kayıt oluşturmanız durumunda fiber ekimiz size destek olacaktır. Keyifli kullanımlar dileriz
  • Heyret zam gelmemiş   

• darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paket fiyatlarımızda herhangi bir değişiklik bulunmuyor.
  • net hızım iyide bu fiyatlar biraz abartı oldu bence artık 400 lira neyin bedeli yani anlamadım Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! 

• @TurkNetDestek Binada Turktelekom fiber switch bulunuyor ve 1000 Mbit'e kadar hız alabiliyoruz fakat sizin sitenizden altyapıya baktığımda en fazla 100 Mbit görünüyor. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

• crazydange kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ortak altyapı üzerinden en fazla 100 Mbps' te kadar hizmet veriyoruz. 1000 Mbps' te kadar Gigafiber hizmetini kendi altyapımız üzerinden veriyoruz.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

"Belirttiğiniz adres için değerlendirilmekte olan bir talebiniz bulunuyor." Bunun hangi aşamada olduğunu nereden görebilirim? Daha önceden başvuru yapmıştım.

• crazydange kullanıcısına yanıt
    Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • Desenize gelmeyecek fiber :)

merhaba firma olarak ne zaman zam yapıcağınızın bir bilgisi var mıdır taahüt bitince geçmeyi düşünüyorum 1.5 ay kadar bir taahütümüz kaldı.

• emrengel E kullanıcısına yanıt
    Merhaba Emre Bey, zorunda kalmadıkça fiyatlarımızda bir değişiklik yapmıyoruz.

daha önceki sorularıma neden cevap alamıyorum?

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorularınızı tekrar iletebilir misiniz? Size yardımcı olmak isterim.
  • @TurkNetDestek Öncelikle bizim aprtmanda şöyle bir durum var.Daire numarama kadar altyapı sorguladığımda 100 mbps ve 16 santral mesafeli bir altyapı gözüküyor.Birkaç dairede de 100 mbps gösteriyor.Ama başka dairelerde 60 mbps 268 santral mesafeli altyapı gösteriyor.Şuan aktif olarak 24 mbps internet kullanıyorum taahhütümün son ayı ve TurkNet'e geçiş başvurusu yaptım.Hattımın taşıyacağı maksimum hızı 60 olarak görüyorum ama TurkNet biz size 100 mbps ve 16 santral mesafeli hattan hizmet vereceğiz siz şifre ve kullanıcı adını yazınca o hattan hizmet alacaksınız dedi.Böyle birşey herhangi bir fiziksel müdahale olmadan veya port değişikliği olmadan mümkün mü?Sanırım yanlış port kullanıyorum yıllardır bu durumu izah etmeye çalıştım ama ısrarla müsteri temcilsi siz modem arayüzündeki değere bakmayın biz size 100 mbps 16 santral mesafeli hattan vereceğiz dedi.Umarım öyle olur sonra port değişikliği falan uğraşmam

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te!

• Memnun musunuz beyler/bayanlar?
  • KREARON07 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konunun linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz? Hizmet aktif olmadığı için hat değerlerinizi göremiyorum ancak abonelik yapılan paketi görüntüleyerek size bilgi vereceğim.

Alıntı

metni:
    2 yıl önce 100 lira olan internet fiyatları ne olduda 2 yıl da %400 zamlanarak 400 TL oldu anlamadım gitti.. tüik enflasyon oranları yıllık 60-70 çıkarken sizin enflasyon neden yüksek eey Türknet !
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.