Şimdi Ara

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
3
Favori
29.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, ADSL/VDSL aboneliklerinde modem kampanyamız bulunmuyor. Ortak altyapı üzerinden verdiğimiz fiber aboneliklerinde ve gigafiber altyapımızda ekipler kuruluma gelirken ücretsiz olarak modem getiriyor.

Şu anda fiber hizmeti alıyorsanız geçiş işlemi yapmanız durumunda mevcut modeminizi kullanmaya devam edersiniz.
  • Yazık gerçekten 15 yıl olacak hala "Taahhütsüz" diye reklam yapmaya çalışıyor TurkNet. 12 ay sabit fiyat mantığı nedir mesela Taahhüt olayın bir üst kitleme yöntemi. 12 aylık toplu parayı verin ki karşınızdakiler sizi iyice köle modunda tutsun. Fiyatlarıda muthiş TurkNet :))) Az önce aylık 400 TL ödeyen arkadaşım farklı bir firmaya geçiş yaptı TurkNetten. İğrenç paket kayıpları ve tutarsız ping probleminden kurtuldu.

• Lautreamont kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiyat değişikliğini minimum düzeyde tutarak sınırlarımızı zorluyor ve sizlere mümkün olduğunca geç yansıtmaya çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullar sebebiyle tüm maliyetler her sektörü etkilediği gibi bizi de etkilemektedir. Sabit fiyat kampanyamızda taahhütsüz hizmetiniz korunmaya devam ediyoruz. Taahhütlü bir paket tercih etme sebebinizin fiyat değişiklerine karşı önlem almak olduğunun farkındayız. Ancak yaşayacağınız herhangi bir olumsuz durumda, iptal etmek istediğinizde yüksek rakamlarla cayma bedeli ödemeniz cebinizi daha çok zorlayacak. Çünkü taahhüt sadece fiyat üzerinden yaptığınız bir anlaşma. Biz de bunların hiçbiri yok, tek paket ve fiyat üzerinden sizler için en sade hizmeti en kaliteli şekilde hizmet sunuyoruz. Beğenmediğiniz bir hizmeti zorunlu olarak kullanmanızı istemiyoruz. Eğer bir şekilde memnun kalmazsanız kullanmadığınız ayları ödemiş olduğunuz kredi kartına iade ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 15 Şubat 2024; 8:10:20 >

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sn.Türknet yetkilisi,yazmıyım diyorum ama insanı çıldırtacak seviyeye getiriyorsunuz.3-5 günde kopan,kalitesiz,yüksek pingli berbat bir internet hizmeti neden vermeye başadınız? Üstelik hattımla isteğim dışında kendi kendinize hız düşürme,bölgesel çalışma gibi sorunlarda yaşıyorum.Siz ne yapıyorsunuz,böylesine berbat bir internet hizmeti mi verilir? Daha 3 gün önce internetim kopmuştu,söz verdiğiniz stabil ve akıcı bir internet hizmetini ne zaman vereceksiniz?

Şayet bu şekilde giderseniz,bende başka bir servis sağlayıcıya gideceğim.Yeter artık,böyle bir hizmete katlanamıyorum!

Abone Numaram: 2707679

@TurkNetDestek lütfen ilgilenin!

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te!

Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 16 Şubat 2024; 3:10:5 >

• Vommel kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sistemden kontrol ettiğimde aktif kaydınıza ulaşamadım. Performans sorunu için kayıt oluşturmanızı rica ederim.

Bölgesel çalışma oluduğunda,sisteminiz destek kaydına izin vermiyor.

Destek Numarası: 72510645 @TurkNetDestek

• Vommel kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde genel arıza olduğu için çalışmalar başlatılmıştır. Çözüm süresi için ekiplerimiz bilgilendirme yapacaktır.
  • Zam yok mu ya. Üzülerek zam yapıyoruz mailinizi özledikTaahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! 

• darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmet fiyatlarımızda bir değişiklik bulunmuyor. Bir değişilik olması durumunda mutlaka bilgisi verilecektir.
  • Mahallemize fiber gelirse geçerim bende

• ozgeleringeris O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • İptal ettirip modemini iade ettiğim internete türknet modem ücreti çıkarıp birde zamanında ödemediğim için haciz işlemi başlatmış. O yüzden kesinlikle kargo makbuzunuzu iyi saklayın

• maxser M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, müşteri numaranızı ve kargo takibi numarasını konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • merhaba dün gigafibere geçtim bugüne randevu oluşturdum 12 ay kartla peşin ödeyecem dedim online işlemlerde aktivasyon sürecindeyim müş. temsilcisi hemen ödeyebilirsiniz dedi fakat online işlemlerde ödeyemiyorum öyle bir sayfa çıkmıyor birde aktivasyon kurulum ücretinide 2-3 taksitte ödemek istiyorum bunlar nezaman sisteme düşecek bağlandıktan sonra mı ? yada ilk ay 399 ödeyecem sonraki aylardamı sabit fiyata geçecem anlayamadım valla

• fatito77 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonra online işlem merkezimizde 12 ay peşin ödeme kampanyamız yer alacaktır. Ödeme yaparak katılabileceksiniz

tamam ozaman bugün bağlanacak umarım esenler istanbul 17 ila 21 arası randevu oluşturmuştum dün

• fatito77 F kullanıcısına yanıt
    Müşteri numaranızı konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • 2 yıl önce 100 lira olan internet fiyatları ne olduda 2 yıl da %400 zamlanarak 400 TL oldu anlamadım gitti.. tüik enflasyon oranları yıllık 60-70 çıkarken sizin enflasyon neden yüksek eey Türknet ! cimere yazalım bi bakalım durumu ne diyecekler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Dibe gelmedik galiba daha. Taahhütsüz İnternette Sabit Fiyat Fırsatı TurkNet’te! 

• Merhaba. Bugün aboneliğimi başlattım. Telefonda 300 mbps, bilgisayarımdan 100 mbps hız alabiliyorum. Kurulumu yapan arkadaş download hızının kullanılan cihaza göre değiştiğini söyledi. Bu durumda ben 300 mbps download hızı mı alıcam en fazla? 1000 mbps hıza yaklaşmam için hangi cihazları kullanmam gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.