Şimdi Ara

taahhüt bitimi paket fiyatı !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar YALIN 12 Mbps 'ye kadar Fibernet kullanıyorum 1 yıl önce aldım 20/04/2021 itibariyle bitti Askere gideceğim 1-2 ay içinde yeni taahhüt yapmayayım dedim bugün ayın 21'i aradım dedim acaba benim faturam ne kadar gelir böyle yaparsam 259+20 lira dedi. Dalga mı geçiyorlar anlamadım 106-107 lira ödediğim internet sırf taahhütsüz diye neredeyse 3 katına mı çıkıyor? sizden akıl bekliyorum arkadaşlar ne yapmam lazım. Bu bayağı bayağı tefecilik insanları zorla senet imzalatmak

• taahhütsüz firmalardan birine geçip dondurabilirsiniz askerden gelince aboneliğiniz devam eder

• Herhangi birşey değiştirmek istemiyorum internet çalışsın modem değişsin yada evin içine adam gelsin istemiyorum. Askere gidene kadar kullanımım devam etsin bu şekilde tam olarak ne yapabilirim biraz daha açabilirmisin acaba @hizliyiseven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeDiableRoug3 -- 21 Nisan 2021; 15:9:36 >
  • LeDiableRoug3 kullanıcısına yanıt

Şunu yapacaksın hattını türk.net e taşıyacaksın ayda 85 tl ye 35 mbps veya şu anki hızını alabilirsin taahhüt te yok en güzeli. Hiçbir kablo v.b bişey değişmeyecek sadece modem kurulumunu baştan yapacaksın o kadar. Anlamıyorsanız bu işlerden yardım edebilirim pm den.

• LeDiableRoug3 kullanıcısına yanıt

aynı hat ve modem üzerinden kullanmaya devam edebiliyorsunuz başka firmaya taşıttığınız zaman taahhütsüz olduğu için de istediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz

• Hattını Turknet e taşı. Eğer eve kadar veya binaya kadar fiber kullanıyorsan sen hiç bir şey yapmadan direk hattın taşınır. Modemin mülkiyeti otomatik olarak Türk Telekom dan turknet e geçer. Adsl kullanıyorsan modem de yeni kullanıcı adı şifreni kendin girip bağlantıyı sağlarsin. İki ay sonra da e-devlet üzerinden hattını iptal eder veya dondurursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.