Şimdi Ara

T.P.O Armagan olsun hepimiz adına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar baktım bizim team iyi işler cıkartıyor bende dedim hadi corbada bizimde tutuzumuz olsun butun donanım haber adına bizim team e soyle bi logo yapayım dedim tamam fazla hos olmadı ama gelistirilebilir oneri ve yorumlarınızı bekliyorum gece bu saatte bukadar oluyor kusura bakmayın umarım bizim teamde begenir hiç olmazsa ss lerin altına falan koyarlar eger kabul ederlerse tabii sormadan yaptık ama içimden geldi yapayım dedim suanda logo daha beta farklı surumlerini buraya koyarım yaptıkca hangisi cok begenilirse o team hediye ederiz

SAYGILARLA

• gayet guzel olmus dostum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rottweiler

gayet guzel olmus dostum...

Eyvallah hocam daha photoshopda oynayamadım su anda yuklu degil insallah daha guzel yapacaz
  • sade ve goze hos gelio.. artik team members neder onu bilmem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rottweiler

sade ve goze hos gelio.. artik team members neder onu bilmem...

Valla bende ondan korkuyom koray abi kulagımı cekerse yandık valla
  • ==========EHEHHH eline sağlık güsel olmuş..........bakalım kullanılacak mı..........???
  • Eline sağlık güzel duruyor

Ama son söz takımın ortak kararıdır
  • Ben beğendim, emeğin için çok teşekkür ederim gayet güzel olmuş.
  • Gayet güzel olmus ellerine sağlık....
  •  T.P.O Armagan olsun hepimiz adına

Logoyu bir süre arkadaşımızın nicki ile birlikte kullanalım, böylece içten çabası için onada teşekkür etmiş oluruz.
  • size de bu yakisirdi...

size laf edenleri anlamak mumkun degil.... basarilar arkadaslar gordugunuz gibi forumun cogunlugu sizin arkanizda... sizinleyiz...
  • Buyrun buda benden olsun..

• quote:

Orjinalden alıntı: Bilinmeyen

Buyrun buda benden olsun..

• quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

Logoyu bir süre arkadaşımızın nicki ile birlikte kullanalım, böylece içten çabası için onada teşekkür etmiş oluruz.

Tskler koray abi ve @tEnDEr

Hocam gercekten tesekkurler ama nicki koymayalım sonra yanlıs anlasılır falan baskaları tarafından ben size gonulden armagan ediyorum isim onemli degil begendigize sevindim bizim amator ruhumuzla yaptıgımız bisi sizler daha iyilerine layıksınız ama bunuda gelistiricem merak etmeyin kıskanılacak bir logunuz olacak herseyimizle dunyaya kendimizi kanıtlıcaz sizlerin sayesinde

• quote:

Buyrun buda benden olsun..

/>

Baba bu yıldırımlar fazla voltajımı temsil ediyor Ellerine saglık demek bana rakip oldun haa
    İyi olan kazansın diyom ozaman

• 2. version

• Epey yetenekli gençlerimiz varmış forumda
  • 87 liyim
  • quote:

2. version

/>

Bekle sen bekle aksam eve gidiyim ben sana gostercem ikinci versiyonu sende bitane daha hazırlada koz olsun elinde simdi 2-1 ondesin aama aksam bu usutugunlugun son bulacak Bide altaki yazıyı birazda gorunur hale getirsen daha iyi olacak gibi benim gorusum

• @Rock_Rage: ben kimseyle yarı$mıyorum, dikkatini çekeyim. Kendi kendine gelin güvey oldun bi$ey demiyorum ben. Çok iyi grafik yaptığımıda söylemedim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.