Şimdi Ara

T.P.O Armagan olsun hepimiz adına (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Bilinmeyen

@Rock_Rage: ben kimseyle yarı$mıyorum, dikkatini çekeyim. Kendi kendine gelin güvey oldun bi$ey demiyorum ben. Çok iyi grafik yaptığımıda söylemedim

Hocam yanlıs anladın sadece aramızda tatlı bir rekabet olsun istedim seni kızdırdıyısam ozur dilerim Seninle bir sorunum yok Terkar ozur dilerim

SAYGILARLA
  • Arkadaşlar çok güzel bir uğraş içindeyken birbirinizi üzmeyin, iki logoyu birden kullanırız dert değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

Arkadaşlar çok güzel bir uğraş içindeyken birbirinizi üzmeyin, iki logoyu birden kullanırız dert değil

+
  • hee alt ve üst köşede
    quote:

Orjinalden alıntı: digiali

quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

Arkadaşlar çok güzel bir uğraş içindeyken birbirinizi üzmeyin, iki logoyu birden kullanırız dert değil

+
  • quote:

Buyrun buda benden olsun..

/>

OUZ SÜPER OLMUŞ BU
    KESİNLİKLE BU KULLANILMALI
  • Beyler buda digeri beta surumu baska bisi ama bunun uzerinde daha cok oynanması gerekiyor

SAYGILARLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rock_Rage -- 27 Nisan 2005, 13:40:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rock_Rage

Beyler buda digeri beta surumu baska bisi ama bunun uzerinde daha cok oynanması gerekiyor

SAYGILARLA

sanırım bir program bulmuşsun sadece yazıya efek verebiliyor bu program ilk yaptığın resimle tek farklı deseni bu arada beta meta ne oluyor ya altı üstü 2dk lik resim

• Yok hocam bu programda bisi yapılmıyor sadece dedigin gibi desen falan ve basit efekler var program aslında web tasarım programı Macromedia Fireworks ilk yaptıgım resimde fireworrksde yazı hazırlayıp sonra freehande modlamıstım aslında ustune bide photoshop yada corelle gececen ama vakit yok su an işyerindeyim burda sacede fireworks var oyuzden anca bukadar oluyor
  • @Rock_Rage: umarım güzel $eyler yaparsın, ba$arılar.
  • ilk i daha guzeldi Rock_Rage...
  • Bence içinde T.P.O. kelimesi geçen resimler her zaman çok güzeldir.
  • quote:

@Rock_Rage: umarım güzel $eyler yaparsın, ba$arılar.

Eyvallah baba bakalım biraz kasalım aksam sole alımlı bir logo yapalım sen galiba photoshop benzeri bir programda calısıyorsun photoshopda cam yazı yapma teknigi var ben bir turlu yapamadım sen biliyorsan soylersen pmden super olur manyak bii logo tasarımı var aklımda hersey için tskler

SAYGILARLA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rottweiler

ilk i daha guzeldi Rock_Rage...

Biliyom hocam bu biraz odun gibi oldu asırı sade aslında koray abinin resmiyle uyumlu oldu ister istemez ama bende cok begenmedim bunu faklı bir yuzey uzerine kabartmalı yapıyım dedim ama uyumlu renk bulamadım bana soyle uyusan renk tonları soylerseniz daha iyi olur cunku ben kendi kafama gore yapıyorum sizlerin de fikirlerini almak lazım

SAYGILARLA
  • @pcforum photshop işi ile uğraşıyordu sanırım bir el atarsa çok güzel işler çıkabilir....
  • Arkadaşlar gercektende çok ii bi fikir bu logo olay.hoş bir hediye bence
    forumca T.P.O'yu seviyoruz ve destekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

/>

OUZ SÜPER OLMUŞ BU
    KESİNLİKLE BU KULLANILMALI

Bana kalırsa bu biraz geliştirilirse mütiş olur.
  • quote:

/>

bence bu harika
  • Güzel olmuş eline sağlık
  • Kafamda çoook daha iyisi var ama

İnşallah yaparım da görürsünüz. Dibiniz düşecek.
  • quote:

87 liyim

Bu gençte iş var
    Rock_Rage nin yaptıgıda güzel ama bu 87 li arkadaşınkini daha çok begendim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.