Şimdi Ara

T A M A M (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
7
Favori
59.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hımm T A M A M
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Dur ya uyandırma onlar akıllarınca interneti yasaklayınca bizim sadece a haber izlediğimizi sanıyorlar

Alıntıları Göster
    A Haber iyi ya. Mutluluk kaynağı. TV'lerin hint keneviri gibi maaşallah.

Bu arada map felan hikaye gençler. Bakmayın siz onlara.

• DEVAM DEVAM DEVAM ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HER SENE SEÇİM ÖNCESİ AKP ŞU KADAR OY KAYBETTİ, YOK MİLLET TAMAM DEDİ ,YOK AKP KAN KAYBEDİYOR,YOK TAMAMMIŞ vs...

Noldu her defasında yeniliyosunuz eyyy akp karşıtları noldu bu milletin en akıllısı sizmisiniz?Yok neymiş Tamam mış...guldürmeyin beni de kendinizide küçük düsürmeyin...Bekleyin görün seçimlerde TAMAM mış pehhhh....

• Buradaki Troller keşke bu fotoğraftaki gibi sevimli olsa.

T A M A M
  • Johnny Sins bile tamam demiş efsane olmuş bu adam bile bıktı herhalde Türkiye'deki erişim ve vpn sorunlarından Millet adamın videosunu izleyemiyor Sonuna kadar T A M A M bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EtkisizEleman95 -- 9 Mayıs 2018; 11:33:36 >
  • tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    Boşver bunları, hakli bile olabilirsin peki dolar ve mazotu ne yapacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 9 Mayıs 2018; 11:37:18 >
    Size 1 seçimde tokat vurulmuştu hatırlarsan 3 sene önce. Ayrıca Ekmeleddin gibi birine bile anca %1 oy ile kazandınız. Bu seçim görüşürüz. Şimdiden geçmiş olsun.

• Kragen kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Peki şimdi dolar ve mazot ne olacak?

• Arkadaşlar siyaset çok baska bir iş dostla mihabbetini bozar akrabanla aranı açar.Benim sözüm kendini kandıranlara seçim günü gelince kendileride biliyor kaybedeceklerini...O yüzden büyük laf edenlere acayip gıcık oliyorum.Memleketin hayırlısını dilemiyorda Tamam mış diyor...Haksızmıyım.Yine cok büyük konuşanlar görürsünüz sandığa bir kez daha gömülecekler....

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Size 1 seçimde tokat vurulmuştu hatırlarsan 3 sene önce. Ayrıca Ekmeleddin gibi birine bile anca %1 oy ile kazandınız. Bu seçim görüşürüz. Şimdiden geçmiş olsun.
    Sende bu büyük konuşanlar içindesin...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam'dan Erdoğan iyi ekmek yedi yalnız. Farkında olmadan oy vermeyecek adamı bile kendisine yönlendiren sevimsiz ve içi boş ergen atarı bir kampanya. Ben kararsız bir seçmen olsam bu TAG'da yazılan alaycı, çok bilmiş ve hiç bir şey önermeyen uslüba bakıp diğer tarafa sempati duyarım.
  • Tamam konum silindi burdan silen admin sanada T A M A M

En son Ankara İstanbul ve Üsküdar’ı kaybetmiştiniz. İkinci tura Meral Akşener kalmasın diye dua edin.

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Bana neden soruyorsun bunu? Önce ülkeyi 10 yıldır yönetmeyenlere sorun 1 ay sonra.

• Ha gayret Surviver konusunu geçtik mi popüler listesinde bu iş TAMAMdır
  • Yav arkadaş şunu anlamıyorum biri bana açıklasın. Şimdi tamam diyenler öyle bir çığırtkanlık yapıyor ki sanırsın %80 tamam diyor. Sonra bir seçim oluyor alayını toplasan %35 ediyorlar. Hiç mi gurur yok sizde. Siz konuşunca bağırınca paylaşım yapınca hiçbir şey değişmiyor. Sizin alayiniz kadar susup arka planda bekleyen DEVAM deyen bir kitle var. Sadece hatirlatmak istedim moralinizi bozmayin siz yine de tivit atmaya devam edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Buranın da uçması yakındır

• T A M A M
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.