Şimdi Ara

Sygic %70 Black Friday indirimi + %25 indirim koduyla 15 euro ömür boyu lisans (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
6.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

here yi önerenler ! akıl fikir versin.beleş diye here i öneriyorsunuz galiba.hem ürün daha beta.hemde yanlış yol gösteriyor.dün indirdik bugun biraz kullandim sacmaladi resmen.here mere indirmeyin arkadaşlar.beleş diye millet onermiş.gidin yandex indirin oda beleş.sygic nerdeeee here nerde.

Istanbulu bilmem ama Sygic anadoluda ve akdenizde bes para etmez, ana yollari bile dogru duzgun gostermiyor, koca avm leri bulamiyor.. Here ic bolgelerde sygic e bin basar.

iç anadoluda yasiyorum.kirsehirdeki toprak yol dahil bagımızı bahcemizi bile buluyor.büyük şehirlerde akıyor cihaz resmen.ticaretle ugrasiyorum ayda 2 3 defa sehirler arası yol yapıyorum.ankarada 45 yıldır ogretmenlik yapan dayim var.adam resmen benden iyi diyor.her ara yolu biliyor.bir beta ürün icin bukadar yapmayin arkadaşlar.urun daha beta beta.insanlari yanlış yola sokucaksınız.bilmeden konuşmayin bu kadar.ayip.dün tavsiyenizle indirdim bugun sacmaladi.sagı solu bilmiyor yanlış yola sokuyor daha ne diyim sanaa.

Ben de Kayseri'de yaşıyorum ve Mersin'e giderken de kullandım Sygic'i. Sağolsun beni Adana'ya götürüyordu...Allahtan tabelalara bakıyorum. Eşim sınavlara girecekken sınava gireceği okulu bulamadım Sygic efendiye sorduk nerdeyse kayseri turu attırdı bize.. Daha önce de 5800 telefonum varken Ovi Maps diye biliyordum bunu dehşet çalışıyordu. Here olduğunu ve Android e geldiğini yeni öğrendim haber veren arkadaşlar sağolsun.Here'yi dünden beri test ediyorum gayet başarılı. Bu kadar atarlanmana gerek yok sonuçta ücretsiz bir program ve pek çok kişi de memnun kaldı benim gibi. Sygic'e boş yere para vermekten bin kat iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

SYGIC a bakarken Here i bulduk Asıl fırsat here bence

Ben de bu gün kardeşin telefonuna (S4 mini) navi. prog. araştırırken internette tesadüfen Here'ı buldum. Bence de asıl fırsat bu
    Kenedi telefonumda (N8) zaten Nokia Maps var, Here' nin da en az bu kadar iyi olduğunu tahin ediyorum.
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Kısır döngüye gerek yok arkadaşlar herbirinin arti ve eksileri var burada da paylaşıldı bu, ben sygic kullandım ve şimdi de satın aldım iyiki aldım diyorum boşa para verdiğimi de düşünmüyorum ömür boyu lisans veriyor igo basarsoft harita ve aramadan ötürü iyi olduğunu öğrendik yalnız sygic de guncelleme ile kendine çeki düzen verecektir , hereye gelince oda stabil olursa neden kullanmayalim hemde bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizfeneri kullanıcısına yanıt
    telefonumda igo, sygic, here ve yandex kurulu navigasyon cihazımda ise igo primo var, navigasyon cihazımda igo'dan vazgeçmem ancak telefonda igo ve sygic'ten vazgeçebilirim hatta here geldikten sonra vazgeçtim diyebilirim, hepsinin artı ve eksileri var ancak büyük şehirde yaşayanlar için canlı trafik bilgisi olmazsa olmazdır, bunun için şu anda here tek seçenek gibi diğerleri internet istiyor üstelik bedava, yani demek istediğim here ve yandex varken telefon için navigasyon yazılımına para vermek gereksizdir zaten yakında onlarda bedava olacak yada çok ucuzlayacak çünkü here ile rekabet şansları yok...

bizde üç ana harita yapımcısı var, başarsoft, navteq ve teleatlas, genelde igo-başarsoft, here-navteq, sygic-teleatlas kullanıyor, başarsoft şu anda en iyisi, üçü arasındaki karşılaştırma için linke bakabilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_65772702/tm.htm

bu arada rota ayarlarını (hızlı, kolay, paralı yollar, asfaltsız yıllar, feribot...) farklarını bilerek çok iyi yapılandırmak gerekiyor, bide alternatif rota seçeneklerine ve rota özetine bakıp yola öyle çıkmalıyız, biz istediğimizi cihaza vericez ki istediğimiz gibi rota çizsin, herşeyi ona bırakırsak genelde sonuç hüsran oluyor, iyi geceler...

• niyatovic kullanıcısına yanıt
    tavsiyeler için sağolun , şu here programına bir bakayım
  • iOS için here linki alabilirmiyim
    Deneyelim....

• igo primo çok başarılı, ayrıca live traffic var ücretsiz olarak program içinden indirilebiliyor, sıkışık trafiği gösterip gecikme zamanınızı hesaplayıp; isterseniz farklı rota çizebiliyor,
    Buna ek olarak program içinden indirilebilen o an aktif kullanıcıların yol üzerindeki hızlarını hesaplayarak trafik durumunu hesaplayan "live traffic existing users" eklentiside program içinden indirilebiliyor

artık igo primo içinde here özel bölümü var, burdada arama yaptırabiliyorsunuz

İstanbul a geldiğimde tüm distribütör firmalara başarı ile götürdü beni, hiç problem çıkmadı,sıkışık trafik durumuna bakarak köprüyü bile değiştiriyordu isterseniz :)
    bu program olmasaydı ne yapardık bilmiyorum :)
    Armada çalışanı buraya bilmeyenler çok zor geliyor nasıl geldiniz diye şaşırmıştı :)

Yön ve yer bulmada New York ta ve dünyanın pek çok ülkesinde bana büyük başarı ile yardımcı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 30 Kasım 2014; 23:04:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sygic pismanliktir.uzun zamandir takip ediyordum bugun aldim.hatta hub denen olayi da alip 19 euro verdim.3.5 tl de map to sygice verdim.bugun esenyurttan sisli etfale gideyim dedim.kendimi eyubun ara sokaklarinda buldum.para vermemis olsam hemen silerdim.here i deniyeyim birde ama bize 21 euro kacti durduk yere.uzak durun diyorum baska bisey demiyorum....isteyene tum odeme makbuzlarini da atarim yalan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BALTHAZARA -- 30 Kasım 2014; 22:42:04 >
  • sygic kullandım görsel olarak iyi yer adres bulması iyi değil Bandırma da feribot yolu kabak gibi belliyken beni dağın başında alakasız Yola sokmaya çalıştı (hızlı guzergah) Hud özelliği var ne kadar kullanışlı tartışılır. iGO primo varken gereksiz bir uygulama.

HERE ı burdan öğrendim inceleyelim bakalım fena değil gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

telefonumda igo, sygic, here ve yandex kurulu navigasyon cihazımda ise igo primo var, navigasyon cihazımda igo'dan vazgeçmem ancak telefonda igo ve sygic'ten vazgeçebilirim hatta here geldikten sonra vazgeçtim diyebilirim, hepsinin artı ve eksileri var ancak büyük şehirde yaşayanlar için canlı trafik bilgisi olmazsa olmazdır, bunun için şu anda here tek seçenek gibi diğerleri internet istiyor üstelik bedava, yani demek istediğim here ve yandex varken telefon için navigasyon yazılımına para vermek gereksizdir zaten yakında onlarda bedava olacak yada çok ucuzlayacak çünkü here ile rekabet şansları yok...

bizde üç ana harita yapımcısı var, başarsoft, navteq ve teleatlas, genelde igo-başarsoft, here-navteq, sygic-teleatlas kullanıyor, başarsoft şu anda en iyisi, üçü arasındaki karşılaştırma için linke bakabilirsiniz...

http://forum.donanimhaber.com/m_65772702/tm.htm

bu arada rota ayarlarını (hızlı, kolay, paralı yollar, asfaltsız yıllar, feribot...) farklarını bilerek çok iyi yapılandırmak gerekiyor, bide alternatif rota seçeneklerine ve rota özetine bakıp yola öyle çıkmalıyız, biz istediğimizi cihaza vericez ki istediğimiz gibi rota çizsin, herşeyi ona bırakırsak genelde sonuç hüsran oluyor, iyi geceler...

lg g2 var bunu sadece samsunglarda mı kullanabiliyoruz? yoksa tüm adnroidlerdemi Google playda şuan yok sanırım ?

• BALTHAZARA kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur usta İstanbul gibi yerde telefon akıllı olsa ne yazar o trafik adamın aklını alıyor zavallı uygulama ne yapsın,ama yorumlara göre bu map to sygic adres bulma işi de demek bi halta yaramadı tüh ama adınıza üzüldüm hepsine para verip rezil olmak kötü bir tecrübe olsa gerek umarım bir gün işe yararlar

• Benim indirdiğim Here "Insert Code" istiyor. Ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?.
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Map to sygic dedigi programi sygic aliyosan el mecbur alicaksin zaten.program tirt.sygic istanbulun gobegindeki sokagi bulamiyor.mecbur google mapte buluyoruz once sonra sygice at diyoruz koordinati.tabi bu islem icin internet gerekiyor.hani sygicte sozum ona nete gerek yok ya.neyse benim piranha ve basarsoft bunun yaninda uzay mekigi kalir.uzak durun diyorum tekrar.

• theistman kullanıcısına yanıt
    google play'de yok, önce samsung'lar için çıktı daha sonra tüm android'ler için yayınlandı, ios'ta yok, linkten apk dosyasını indirebilirsin...

http://here.com/download/?lang=tr-TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

hocam allah razi olsun,,,

heyecandan 25 indirim kodunu gormemisim,,,enparaya para yatirdim bir kosu,,,

290 tl dunya paketi 98 tl olmus,,,en para ile 50 liraya geldi,,,

cok tesekkurler,,,

Nasıl en para ile 50 ye geliyor en para sadece 25 tlsini iade eder

• ilk defa duydum kaldırıp apk dosyasını yukarıdaki linkten indirip tekrar kurun zaten Türkçe, çevrimdışı kullanabilmek için haritayı indirmeyi unutmayın 600 mb civarı, kotalılar dikkat...

bu arada beta diye küçümseyenler şuraya bi baksın...

http://here.com/abouthere/?lang=tr-TR
  • Valla bende here kurdum. 600 mb haritayida indirdim,miss oldu.bedava.tesekkurler

• sygic program olarak çok başarılı ama harita yönünden sadece büyük şehirlerde tar alabilirsiniz. Ve teleatlas kullanıyor olması lazım yani eskiden öyleydi başarsoft kullanmaya başladı mı bilmiyorum. TR için başarsoft daha güncel haritalar sunuyor tabi firmanın güncellemesi de önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

ilk defa duydum kaldırıp apk dosyasını yukarıdaki linkten indirip tekrar kurun zaten Türkçe, çevrimdışı kullanabilmek için haritayı indirmeyi unutmayın 600 mb civarı, kotalılar dikkat...

bu arada beta diye küçümseyenler şuraya bi baksın...

http://here.com/abouthere/?lang=tr-TR

Tşkler. Paket çözümlemede sorun var hatası veriyor. Sanırım Samsung Ace s5830i ile kullanılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Basarsoft igo primo da sygic den çok çok iyi değil harita güncellemesi , keza yol tarifi yaparken olmayan yoldan sağa sola sap dediği de çok oluyor.
    İgo eskiden de (8) şimdi de TR de kullanabilecek en ideal navigasyon. Özellikle arama yaparken doğru sonucu bulma çok hızlı ve POI bulmak sa sygice göre çok daha kolay.
    Ne sygic ne igo hiçbiri %100 güvenilip seyahat edecek programlar değil. Kişi de az çok ana yolları otobanları d100- tem gibi çevreyolu bunları bilmesi gerekiyor yoksa hiç olmadık yer de igo da yanlış yönlendiriyor.
    İgo nun en büyük eksiği harita akıcılığının çok kötü olması. takıla takıla çalışıyor en güçlü cihaz da bile.

Sygic de başarılı bulduğum özellikler
    + 3b harita da Yol eğimleri iniş çıkış birebir gösteriyor
    + Rota belirlendikten sonra Otoyol,Feribot seçeneği eklenebiliyor (sorulsun mu seçilecek ayarlardan)
    + Arayüz fps si çok akıcı
    + Son olarak da sygicin haritasın da rota takibi şerit takibi çok başarılı.

En büyük eksisi detaylı arama bilgisi girilse bile arama sonuçları ya alakasız listeleniyor ya da bekletiliyor. Örnek sarot termal bolu sarot yazın ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.
    bu konuda İgo basarsoft tartısmasız çok çok iyi.

Ben olsam arkadaşların yerin de sıkça adres arıyorlarsa enpara ile 22₺ ya igo alırdım.

Hicbir navi programi yuzde yuz dogru olmaz. Ama kusura bakma basarsoft ile diger haritalar trde karsilastirilamaz. Hele sygic yanina bile konmaz.Sygic te hala dört yil onceki yollar yok. Ben her ikisinide aktif kullaniyorum. Igo da takilmavs.de gormedim. Igo arayuzu ile olsun online trafik bilgisi olsun bu isin piridir. Igo basarsoft disinda tr de navi kullanilmaz bu acik ve net.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.