Şimdi Ara

Sygic %70 Black Friday indirimi + %25 indirim koduyla 15 euro ömür boyu lisans (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
6.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en iyisi diyebilirim diyecek kadar uygulamayı biliyormuşsun gibi davranıyorsun, ama hala satın almadan önce yorum bekliyorum diyorsun?
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler aga tamamdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar kayitli adreslerimi (100-150) online yedekleyip sonra kullanabilecegim program var.midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

SYGIC a bakarken Here i bulduk Asıl fırsat here bence

bende forumdaki arkadaşlardan öğrendim, gerçekten muazzam çalışıyor umarım tam sürümü de gelir android e de parayla da satın alırız, nokia candır

bu arada 2 sene önce kullandım sygic i istanbulda tam anlamıyla felaketti birdaha asla kullanmam sanırım
  • Yazın tatile giderken çok kullandım. Görsel olarak iyi ama adres bulması ve yol tarifi tam bir kabus. Antalya, Konya, Nevşehir, Aksaray, Kayseri....bu yerlerde çoğu yeri yanlış gösterdi, çoğu yolları hiç göstermiyor. Para falan verilip alınacak bir uygulama değil.
    iPhone un harita uygulaması bin basar buna.
  • Here yi nereden indirebiliriz

• Canlı trafik hizmeti olduğu için Yandex Navigator kullanıyorum, zira akşam iş çıkışında kullanabileceğim 3-4 alternatif güzergah var ve her gün mutlaka 1'i tıkanmış oluyor. Trafik yoğunluğunu önceden görmezsem, yolda 1 saatim fazladan boşuna gidiyor. Yandex Navigator bu anlamda çok işime yarıyor. Ama onun dışında, Yandex'in arama fonksiyonu rezalet. Hatta rezalet az kalır. Ankara Numune Hastanesi'ni arıyorum, Beypazarı'nda bir yere yönlendiriyor. Gölbaşı'ndaki lokantayı arıyorum, beni Burdur'a yollamaya kalkıyor. Hem POI'ler yetersiz, hem de mevcut POI'leri de arama sırasında yanlış eşleştiriyor.

Sygic, iGO, Here, Başarsoft derken bir sürü yazılım önerilmiş ama bildiğim kadarıyla trafik hizmeti vermiyor hiçbiri. Trafikli bir offline navigasyon yazılımı piyasaya sürüldüğü an bence ortalığı siler süpürür, ama her nedense hiçbiri Türkiye'yi "live traffic" kapsamına almıyor. Yandex yıllardır Türkiye'ye trafik hizmeti verirken bunların buna yanaşmaması çok garip. İmkansız olsa Yandex de yapamazdı. İmkan var, pazar büyük. O halde?

EDIT: Here'da trafik hizmeti varmış gibi gözüküyor, doğru mu bu? Android versiyonunda da var mı? Yandex Navigator ile karşılaştıran var mı? Sadece kaza bilgilerini mi veriyor, yoksa yoğunluk bilgisi de dahil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkelios -- 30 Kasım 2014; 12:50:44 >

• bu saatten sonra bir navigasyon programının olmazsa olmazı CANLI TRAFİK bilgisidir gerisi her türlü halledilir, Here'e laf atanlar var adamlar daha ne yapsın herşeyi bedava sunuyorlar, beta olduğuna aldanmayın şu haliyle bile sorunsuz, ayrıca google play'e hiç gelmeyebilir android'e samsung'lar için geldi...
  • Arkadaşlar bu arada Maps to Sygic uygulaması Black Friday'e özel 1 günlük %50 indirime girmiş. 4 TL olan fiyatı 2 TL'ye düşmüş. İhtiyacı olanlar kaçırmasın derim
  • here yi önerenler ! akıl fikir versin.beleş diye here i öneriyorsunuz galiba.hem ürün daha beta.hemde yanlış yol gösteriyor.dün indirdik bugun biraz kullandim sacmaladi resmen.here mere indirmeyin arkadaşlar.beleş diye millet onermiş.gidin yandex indirin oda beleş.sygic nerdeeee here nerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

here yi önerenler ! akıl fikir versin.beleş diye here i öneriyorsunuz galiba.hem ürün daha beta.hemde yanlış yol gösteriyor.dün indirdik bugun biraz kullandim sacmaladi resmen.here mere indirmeyin arkadaşlar.beleş diye millet onermiş.gidin yandex indirin oda beleş.sygic nerdeeee here nerde.

Istanbulu bilmem ama Sygic anadoluda ve akdenizde bes para etmez, ana yollari bile dogru duzgun gostermiyor, koca avm leri bulamiyor.. Here ic bolgelerde sygic e bin basar.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

here yi önerenler ! akıl fikir versin.beleş diye here i öneriyorsunuz galiba.hem ürün daha beta.hemde yanlış yol gösteriyor.dün indirdik bugun biraz kullandim sacmaladi resmen.here mere indirmeyin arkadaşlar.beleş diye millet onermiş.gidin yandex indirin oda beleş.sygic nerdeeee here nerde.

Istanbulu bilmem ama Sygic anadoluda ve akdenizde bes para etmez, ana yollari bile dogru duzgun gostermiyor, koca avm leri bulamiyor.. Here ic bolgelerde sygic e bin basar.

iç anadoluda yasiyorum.kirsehirdeki toprak yol dahil bagımızı bahcemizi bile buluyor.büyük şehirlerde akıyor cihaz resmen.ticaretle ugrasiyorum ayda 2 3 defa sehirler arası yol yapıyorum.ankarada 45 yıldır ogretmenlik yapan dayim var.adam resmen benden iyi diyor.her ara yolu biliyor.bir beta ürün icin bukadar yapmayin arkadaşlar.urun daha beta beta.insanlari yanlış yola sokucaksınız.bilmeden konuşmayin bu kadar.ayip.dün tavsiyenizle indirdim bugun sacmaladi.sagı solu bilmiyor yanlış yola sokuyor daha ne diyim sanaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 30 Kasım 2014; 14:16:56 >

• Serdar3121 kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefonlar çıkmadan önce garminden gerisi hikaye gelidi, iphone aldıktan sonra glonas hayatımıza girdi bu yüzden igo yu da sygic i de takip edip ucuzken aldım. Bu yüzden çok defa karşılaştırma fırsatım oldu. ben igo yu beğenmedim o kadar para vermeme rağmet kalabalık ettiği için sildim. çünkü adres olsun soğuk başlangıcı olsun sygic daha iyi çıktı. hala garminciyim ama telefonuda sygic i beğendim. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Akıllı telefonlar çıkmadan önce garminden gerisi hikaye gelidi, iphone aldıktan sonra glonas hayatımıza girdi bu yüzden igo yu da sygic i de takip edip ucuzken aldım. Bu yüzden çok defa karşılaştırma fırsatım oldu. ben igo yu beğenmedim o kadar para vermeme rağmet kalabalık ettiği için sildim. çünkü adres olsun soğuk başlangıcı olsun sygic daha iyi çıktı. hala garminciyim ama telefonuda sygic i beğendim. saygılar.

igo dediginiz gibi cok soguk bir ara yuzu var.yolları gosterişi takıla takıla gitmesicok soguttu üründen.büyük bi ara yüzü yenilemesi ve daha gorsel ve akıcı bir yönlendirme olursa tekrar igo bi adım öne gecer.bende sygic ciyim.gittigim onemli yerleri favorilere ekliyorum.ve hafızaya aliyorum.gerisi cok kolay.

• bilmiyorsanız önce bir araştırın kim hangi haritayı kullanıyor, türkiye'de hangi harita- poi daha iyi; sonra programa bakın fiyatına göre sunduğu özellikler ne, hangisi canlı trafik bilgisi veriyor ona göre kararınızı verirsiniz...
    şurasını bulamadı buraya yanlış götürdü demek kolay peki neden bulamadı niye uzun yoldan götürdü hiç araştırdın mı, bu durum programın mı suçu haritanın mı suçu yoksa senin mi suçun, her navigasyon yazılımının eksikleri vardır onlara koşulsuz güvenmek kendimizi kandırmaktır, önce biz nereye gideceğimizi bilicez sonra programın en ince ayrıntılarını bilerek rotamızı ona göre belirleyip yola çıkıcaz, rota özeti diye bişey var onu incelemeden ayarları doru yapmadan yola çıkarsanız yüreğinizin götürdüğü yere değil parmaklarınızın götürdüğü yere gidersiniz...
    here'yi bilmeyenler google amacaya sorsun yeter...

• Sygic haritada binalar görünmüyor arkadaşlar... Türkiye'yi desteklemiyor mu? Ayarlara baktım sorun yok ama binalar bir türlü görünmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 30 Kasım 2014; 17:03:27 >
  • Öz... kullanıcısına yanıt
    İosde istanbulda binakarı 3d gösteriyor.

Eski igo , 6aydır sygic kullanıcısı olatak yorumum;
    İgo görsellik yok ama en kısa yolu sesli ve oklu uyarıyla çok dha dikkatli uyara uyara yönlendiriyor. Yolu şaşırsanız hemn yeni rota çiziyor. Harita guncellemeleri balarılı.
    Sygicte ise görsellik fazla hız kameraları gibi özel hatırlatmalar vs mevcut. Adres bulma dha başaralı ama sokak cadde ismi fln girerek. Onun haricinde en kısa rota sakarya şile diyorum, kandıra kaynarcadan çok dha kısa ama teee nerden git diyor. Hesaplamalarda yol terchlerini bgnmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsprince -- 30 Kasım 2014; 20:20:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • niyatovic kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam ben program geliştiricisi değilim, ne 112 şoförüyüm ne de kargo görevlisi. Bana 2 ayda 1 girip yol sorduğumda beni götürecek cihaz-program gerekli. Bunun için daha önce kullanmış olduğumdan hep igoyu denedim bulamadım sonra sygic e geçtim o buldu satın aldığımdan beridir 10 kere adres sorduysam 3 tanesinde 2 si de başarısız, 2 tanesini sadece sygic geri kalanlarını her ikisi birden bulmuştur. O dediğin şeyleri şirketler yapacak bana pratik bir çözüm sunacak ben uğraştıktan sonra ne gereği var. Bana geç cevap verdikten sonra hiç birine de ihtiyacım yok zaten adresi sorarak bulmak daha kolay hale dönüşüyor. Benim gibi ihtiyaç duyduğunda kullanacak olanlar için kullanıcı görüşleri çok önemli. Profesyoneller de bi zahmet profesyonel cihazlara yönelsin isterse söküp taksın. en çok kullandığım yazılım zaten google maps tir en babası o. bunları direkt kapı numarasına gitmek gerektiğinde kullanıyorum. saygılar...

• Maps to sygic i satin aldim.uygulamayi kusursuz yapti simdi tam anlamiyla .uyaran arkadasa tesekkurler.

• Sygic alıyorsunuz bir de üstüne maps to sygic mi alıyorsunzu Adresi rahat bulmak için ? Afedersiniz de boşuna alıyorsunuz , Önce siz bir kaçak versiyonunu bulup yükleyin bakalım istediğiniz gibi çıkacak mı program sonra satın alırsınız.

Ben de Note 3 var , ve bu telefona Beta diye geçsede düşününki beta program olan HERE adlı program Sygic'den daha iyi yer buluyor daha doğrusu yer bulmada sıkıntı yok ama abi okul bulamadım ben ya sygic ile okul yoktu listede baslarım öyle programa sınava geç kalıyordum ona güvenerek çıkmıştım yola Allah tan sonra yakınlarındaki baska yerleri Google'dan araştırıp gene poi noktasıyla yakınlarına gittim okulun , düşünün en yakının daki poiler bile eksikti sygic'te . O yüzden 10 Lira olursa alırım o hizmete okadar para . Fazlası vermem.

En nihayetinde beta olmayan sürümlerin eksiksiz olması gerekiyor beta olan here ise beta olmayan sygic'in yanında daha donanımlı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.