Şimdi Ara

Sygic %70 Black Friday indirimi + %25 indirim koduyla 15 euro ömür boyu lisans (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
6.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usta bu kadar dert edecek ne var bunu sygic düşünsün sizin gibi birçok kişi de aynı durumdadır emin olun bunun çözüm yolu burası değil emin olun,sygicin burada elemanıda olmadığına göre şikayetinizi google play üzerinden yada maille şirkete iletirsiniz ufacık bir güncelleme ile eskisi gibi yapabilir değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu here playde nasıl bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene 1 alana 1 bedava kampanyası ile forumdan bir arkadaşla beraber almıştık. Çok kaliteli bir navigasyon. Maps to sygic olmaz olmaz yanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feumarte

quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

hocam allah razi olsun,,,

heyecandan 25 indirim kodunu gormemisim,,,enparaya para yatirdim bir kosu,,,

290 tl dunya paketi 98 tl olmus,,,en para ile 50 liraya geldi,,,

cok tesekkurler,,,

merhaba enpara ile odemeyi nasıl yaptınız? Googleplay üzerinden mı yoksa websitesinden encard ile mı? %50 iade için ne şartları sağlamak gerekiyordu tam olarak ben playstore dan işlem yapılması gerektigini biliyordum ama...

bende merak ediyorum bunu. kendi web sitesine yönlendiriyor satın alma yapmaya çalışırken, en para ile indirimli nasıl satın alınabilecek bende merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

bu here playde nasıl bulunur

Maalesef beta olduğu için google playde yok samsung cihazınız için şu siteye göz atın
    http://here.com/download/

• arkadaşlar sygici 1 sene öncesi almıştım.telefon değiştirme durumum olursa yeni telefona aktarabilirmiyim,yeniden mi almam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Navigasyonu sık kullanan biriyim.Hep İgo Primo kulandım.Şu an mecburiyetten Sygic kullanıyorum.İgo Primo'ya göre çok kötü geldi bana.Hele nokta şeklindeki adres bulmaları çok sıkıntı.Kullanışlı olmadıktan sonra bedava da olsa bana göre bir anlamaı yok.

google playde map to sygic diye program var. adres girmeden çok kolay arama yaptırıyor.
  • Herkes bir çok şey yazmış ama şu hız kamerası uyarılarıyla ilgili bir şey yazmamış. Xperia Z kullanıyorum, telefonla birlikte gelen wisepilot çok iyiydi bu konuda ama 1 aylık ömrü çabuk bitti, para vermek istemedim. Sonrasında yanlış hatırlamıyorsam IGO'ydu kullandığım, o wisepilot'tan daha iyi çıktı bu konuda fakat ne olduysa program bozuldu yeniden yükledim falan ama bu seferde hız kameralarını göstermemeye başladı. Şimdi telefonumda yandex ve navitel var ama bu ikisi de hız kameralarını göstermiyor. ÖZELLİKLE BU KONUDA en iyisi şu diyebileceğiniz bir uygulama var mı acaba?
  • Bence de bu konunun asıl sıcak fırsatı "Here" oluyor. Yeni duydum, indirip deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Degil maalesef ama yinede sygic genel olarak en iyisi bence.

Maps to sygic kullan

Arastirdim biraz da google maps den yararlanmamizi sagliyor ve bunun icin internet gerekiyor. Dogrumudur?
  • Aldık bakalım.
  • Ben yillardir navigasyon ile ilgilenen biri olarak soylemem gerekirse en iyi navi yazilimi igo harita isr basarsofttur. Sygic igodan sonra gelir cogu yerde sacmalar. Sygic basarsoft haritasi kullansa cok iyi olur. Bu arada sygic in son yazilimi ne yazikki cok kullanışsız tekrar eskiye basit arayuze donmeli. Dedigim gibi igo basarsoft Turkiyede bence olmazsa olmazdir

• altayliyim kullanıcısına yanıt
    legal olması işimize geliyor...
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Basarsoft igo primo da sygic den çok çok iyi değil harita güncellemesi , keza yol tarifi yaparken olmayan yoldan sağa sola sap dediği de çok oluyor.
    İgo eskiden de (8) şimdi de TR de kullanabilecek en ideal navigasyon. Özellikle arama yaparken doğru sonucu bulma çok hızlı ve POI bulmak sa sygice göre çok daha kolay.
    Ne sygic ne igo hiçbiri %100 güvenilip seyahat edecek programlar değil. Kişi de az çok ana yolları otobanları d100- tem gibi çevreyolu bunları bilmesi gerekiyor yoksa hiç olmadık yer de igo da yanlış yönlendiriyor.
    İgo nun en büyük eksiği harita akıcılığının çok kötü olması. takıla takıla çalışıyor en güçlü cihaz da bile.

Sygic de başarılı bulduğum özellikler
    + 3b harita da Yol eğimleri iniş çıkış birebir gösteriyor
    + Rota belirlendikten sonra Otoyol,Feribot seçeneği eklenebiliyor (sorulsun mu seçilecek ayarlardan)
    + Arayüz fps si çok akıcı
    + Son olarak da sygicin haritasın da rota takibi şerit takibi çok başarılı.

En büyük eksisi detaylı arama bilgisi girilse bile arama sonuçları ya alakasız listeleniyor ya da bekletiliyor. Örnek sarot termal bolu sarot yazın ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.
    bu konuda İgo basarsoft tartısmasız çok çok iyi.

Ben olsam arkadaşların yerin de sıkça adres arıyorlarsa enpara ile 22₺ ya igo alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 30 Kasım 2014; 8:25:12 >
  • heremaps güzel diyen arkadaşlar;

- şu an marmaristeyim yerimi 800m sapma ile gösteriyor sizde de var mı bu sorun ? Eğer varsa nasıl beğendiniz bu programı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: degidide

heremaps güzel diyen arkadaşlar;

- şu an marmaristeyim yerimi 800m sapma ile gösteriyor sizde de var mı bu sorun ? Eğer varsa nasıl beğendiniz bu programı ?

Hocam şu haliyle 5 kuruş etmez zaten beta sürüm google playde bile yok buna güvenip de yola çıkılmaz alın sygic indirim varken yada igo 44 liraymış ömür boyu kullanın

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için bu arama için de maps to sygic önerildi bakalım bu iş görür herhalde

• kompetan K kullanıcısına yanıt
    Sygic bu konuda çok başarılı (yurtiçi-yurtdışı deneyimlerime göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 30 Kasım 2014; 9:36:07 >
  • Bu tip navi programlarına güncelleme çok sonra geliyor. En iyisi parayı verip adam gibi bir cihaz almak.
    Sygicte ankarada çıkmaz sokağa gittipim bile oldu. Ücretsiz versiyon da iş görür ama kasabalarda çok kötü.

İgo poi ve adres konusunda en iyisi.
    Yandexi de övüyorlar ama hep uzak yoldan götürüyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

quote:

Degil maalesef ama yinede sygic genel olarak en iyisi bence.

Maps to sygic kullan

Arastirdim biraz da google maps den yararlanmamizi sagliyor ve bunun icin internet gerekiyor. Dogrumudur?

Or.Eray google mapsdan gidecegin yeri sec sonra paylas kismina gel oradan maps to sygic bas otomatik rotayi giriyor poi problemi ortadan kalkmis oluyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.