Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sword Art Online (Spoiler İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.353
Cevap
20
Favori
61.712
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Anime / Manga >> Sword Art Online (Spoiler İçerir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19 Mesaj

Öfke kusmak ne görmemişsin heralde :D . Zevklerim aşağılanıyor izleyenleriyle dalga geçiyorsa en doğal hakkım bunu kabul etmemek . Düzgün oku ne yazdığımı , aynı zevklere sahip olmayanları aşağılarken bunları düşünmüyor şimdi mi düşünüyorsunuz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ao Sol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elbette
    |
    |
    Lamperouge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalniz dedigini yanlis okuyan ben olmusum, anime icin demedim sadece bunu , 8 yildir forumda olunca forumun psikolojisini anlamaya basliyorsun, kendini disinda tutuyorsundur belki ona bisey diyemem ancak forumun %80 i dedigim tiplerle dolu .d

|
    |
    Ao Sol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lamperouge

Kendini söylediğim tiplerden kabul ediyorsun sanırım, benim bahsettiğim anime sao değildi ancak seviyorum saoyu doğru buradaki kötü yorumlara kulak asmadan birden fazla animeyi izledim ve sevdim, benim gibi milyonlarca kişi var . Ancak bu size zevkleri aynı değil diye aşağılama hakkı tanımıyor . İnsanın yaşamını şekillendirmiş olan hadiseleri yada içindeki dürtülerini güçlendirmişleri aşağılarsan o insanıda aşağılamış oluyorsun . Bunun farkında değilsiniz , ha dersen sao mu şekillendirdi , hayır %0.001 belki . Dediğim gibi bir çok animeye ve izleyenine nefretiniz var sırf zevkleri farklı diye .

Edit: mobildendi duzeltebildigim kadar iste :D

Alıntıları Göster
    Benim zevklerim üstündür, bana uymadığı ya da saygımı kazanmadığı sürece emeğin zerre değeri yoktur. Hoşuma gitmeyeni de layık olduğu kadar aşağılarım. Senin bir eseri sevmiş olman o eseri benim gözümde izlenebilir yapmaya yetmiyor. Evet SAO gibi çöp olduğu yazarı tarafından kabul edilmiş bir hikayeyi ciddi ciddi bana kabul ettirmeye çalışan birini de rahatça aşağılayabilirim. Yazarı için bile SAO nun elle tutulur hiçbir şeyi yok çünkü.

Bahsettiğin anime de bal gibi SAOydu ayrıca, SAO değilse neden SAO konusuna yazıyorsun ? R atacaksın bari adam gibi argümanlarla R at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeidaraSanji -- 23 Mart 2019; 0:40:36 >

• Onbaşı
    19 Mesaj

Sana güzeldi diye kabul ettirmeye calismiyorum ki :D ben seviyorum , sevdigim icin mi beni asagiliyorsun diyorum bunu anlamasi zor degil ama sirf laf atabilmek icin yokusa surmek :D

Edit: ilk karsima cikan konu buydu yeni sezon hakkinda ne yazmislardir diye girdim , ama sadece eskiden soven tipler vardi. Bende buradaki asagilayanlara aldirmayin dedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamperouge -- 23 Mart 2019; 0:43:31 >
    |
    |
    DeidaraSanji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Benim zevklerim üstündür, bana uymadığı ya da saygımı kazanmadığı sürece emeğin zerre değeri yoktur. Hoşuma gitmeyeni de layık olduğu kadar aşağılarım. Senin bir eseri sevmiş olman o eseri benim gözümde izlenebilir yapmaya yetmiyor. Evet SAO gibi çöp olduğu yazarı tarafından kabul edilmiş bir hikayeyi ciddi ciddi bana kabul ettirmeye çalışan birini de rahatça aşağılayabilirim. Yazarı için bile SAO nun elle tutulur hiçbir şeyi yok çünkü.

Bahsettiğin anime de bal gibi SAOydu ayrıca, SAO değilse neden SAO konusuna yazıyorsun ? R atacaksın bari adam gibi argümanlarla R at

Alıntıları Göster
    Bide aklima gelmisken R diye geri vitesi tabir ettiysen geri vites degildi :D ama R diye ulti diyorsan .d klavyenin R tusu bugun öldü :D abanmadikca calismiyor :D

|
    |

• Yarbay
    5613 Mesaj
    24'er bölümden 2 parça halinde olacakmış. https://myanimelist.net/anime/39597/Sword_Art_Online__Alicization_2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ketsue -- 24 Mart 2019; 21:57:49 >

Haftaya ilk kısmın son bölümünü izleyeceğiz o zaman. Tatmin edici olur inşallah...
    |
    |
    Ketsue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En son Sword Art Online: Alicization 24 bölüm izledim. Bu 3. Sezon 2'den iyiydi ama 1 kadar yoktu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 22 Ağustos 2019; 21:12:56 >
    |
    |

Belki kitapları okuduğumdandır ama 3. sezonun bütünlüğünü daha çok seviyorum ben. 1 aya yeni sezonu da gelecek ama.

|
    |
    maybe4you kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen sword art online ordinal scale izledim tekrar. Marvel filmlerinden alışık olduğum üzere son sahneye kadar geldim. Son sahnenin altyazısı bile yoktu. Daha önce anlamamıştım ama bu sefer anladım meğer bizim 3. Sezona çok iyi gönderme yapmış. Ama altyazı olmayınca çok da bir şey anlamadım. Merak eden bakabilir :))

|
    |
    kingocd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Bu animeyi izleyeli epey oluyor. SWO II ile Alicization varmış bir de. İkisini de izlemedim. İzlemeye değer mi sizce?
    Bu video çok iyiymiş ya, benzer videolar var mı

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,639
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.