Şimdi Ara

Sword Art Online (2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
19
Favori
70.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online MMORPG oyunu, başa takılan bir alet aracılığıyla oyuncuları kendi dünyasına götürerek gerçek bir Role-Playing oyunu sunmaktadır. Oyuna katılan 10.000 oyuncu arasında olan Kirito da SAO dünyasına giriş yapmıştır. Fakat kısa sürede bütün oyuncular oyundan çıkış olmadığını fark ederler ve herkes bir anda geniş bir alana ışınlanır. Oyunun yapımcısının burada yaptığı açıklamaya göre oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı SAO dünyasını temizlemektir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve 100. kattaki boss'u öldürebilen oyundan çıkabilecektir. Fakat oyunda sağlığı biten kişi gerçek hayatta da ölecek, ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmak isterse alet oyuncuları öldürecektir. Bütün oyuncular şaşkınlık içerisindeyken oyunlar konusunda tecrübeli olan Kirito oyunu kazanmayı kafasına koymuştur.

Stüdyo: A-1 Pictures
    Kaynak: Light novel
    Tür: Action, Adventure, Fantasy, Romance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 13 Temmuz 2022; 21:31:23 >

• Trailer çok hoşuma gitti diyemem ama bi iki bölüm izleyip, nasılmış bakarım. Kısa sürecek bi seri heralde. Bi sona yaklaşsın da bi göz atarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Trailer çok hoşuma gitti diyemem ama bi iki bölüm izleyip, nasılmış bakarım. Kısa sürecek bi seri heralde. Bi sona yaklaşsın da bi göz atarız

Kaç bölüm olacağı belli değil galiba ama ilk bölümden MAL'de 31. sıraya yerleşti.http://myanimelist.net/anime/11757/Sword_Art_Online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susanoo -- 8 Temmuz 2012; 21:45:06 >

• İlk bölümü izledim, güzele benziyor.
  • Interesting.
  • İsmini ve afişini gördüğümde saçma sapan bir şey olur diye izleme listeme bile almamıştım ama ilk bölümden 8.73 puan almış Bakalım cidden o kadar iyi mi gerçi MAL'da çok yüksek puan veriyorlar milletin elinin ayarı yok

Edit : Beğendim ilginç bir şey olacağa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 8 Temmuz 2012; 22:44:13 >
  • my anıme lıste bana onerıyo ılk bolumu ındırsemmı bılemedım
  • Ben de oyun çıktı sandım Alt-F4 yaparız hacı yazacaktım.
    İlginç birşeye benziyor, listeme aldım.
  • Zaten izlenecekler listemdeydi ama toptan izlemeyi planlıyorum. Biraz daha bekleyeceğim.
  • Konuyu açmayı düşünüyordum ama benden önce davranmışsın, eline sağlık.

Daha ilk bölümü yayınlanmadan önce 70. sıraya yerleşmiş ve ilk bölümden sonra 31. sıraya yükselmiş bir anime. Yaz sezonunun en iyi animesi olacak kanımca. Ayrıca 24'er bölümden iki sezon olacağını düşünüyorum ki ellerinde bundan fazlasına yetecek malzeme var.

• Aklıma bu geldi ama bu kadar dandik olmaz heralde
  • Sonunda Dead note ayarında bir anime geldi. afişine bakım aman ne saçma bu demeyin. Gördüğüm en sağlam animelerden olacak bu. Düşünün bir Şu Knight online ve Metin 2 gibi online oyunların içindesiniz ve çıkamıyorsunuz. Çıkmak için oyunu bitirmelisiniz.(Bu animede 100 katlı zindanda sona ulaşmak ve Boss u yenmek) ve dahası ölürseniz gerçekten ölürsüzün işte bu kadar ciddi bir anime olmuş.

Mutlaka izleyin derim. Bu saatte taze taze bunu yazdım düşünün...
  • Ya elektrik kesilirse?
  • Animeyi izle hepsinin cevabı var..
  • İlginç gözüküyor, bir el atmak lazım
  • Başlığı görünce online oyun sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümünü beğendim.
    İlerleyen sezonlarda(ki olmasını umuyorum) sıvamazlarsa,çok güzel bir anime olacak diyebilirim.
    Ama sadece ilk bölüme bakaraktan yapılan yorum ne kadar sağlıklı olur,bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madao

Ya elektrik kesilirse?

Çok önemli bir spoiler değil ama gene de spoiler içine aldım. İzlemeden de açabilirsin.

Aleti zorla çıkarırsan, elektrik giderse ölüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susanoo -- 11 Temmuz 2012; 1:54:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Said6

quote:

Orijinalden alıntı: Madao

Ya elektrik kesilirse?

Çok önemli bir spoiler değil ama gene de spoiler içine aldım. İzlemeden de açabilirsin.

Aleti zorla çıkarırsan, elektrik giderse ölüyorsun.

hocam yanlış bilgi olmasın.
    NerveGear'ın sınırsız pili var

• zevkli ve aksiyonu bol bir seri olacağa benziyor. en az 300 bölüm bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.