Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
19
Favori
70.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulabileceğinizi sanmıyorum.Animesi birkaç hafta sonra bitiyor onu izleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sword Art Online: Alicization - War of Underworld 2nd Season başladı 2 bölüm geçti bile. Heyecana gelip ilk bölümü hemen izlemediğim için memnunum. Çok saçma bir bölümdü. Ama nedense türkanime'de baya bi takip eden var, sevenleri var. Anlamış değilim :))

Çok fazla şey olmadı ya yine de yazmak istiyorum.
    1.bölüm spoiler

Kirito'nun kız kardeşi Sugu, ALO'dan bildiğimiz Leafa kılığında bi domuzun önüne indi. Başka bir düşmanla karşılaştı, gereksiz yere uzatıp saçma bir dram yapmışlar. Bölümün sonunda da tam tahmin ettiğim kişi geldi, bizim Klein. Ona da gösterişli bir giriş verdiler.

2. bölüm orta kaliteydi ama.
    2. Bölüm spoiler

Geriye kalan herkes de tek seferde geldi, Egil başta olmak üzere tüm ALO'dan tanıdıklar falan herkes. Şövalyelerin en yaşlısı Berkuli Vector'a yetişti. Onunla fantastik bir dövüş yaptı. Zor oldu ama onu yendi. Böylece Alice kurtuldu ama Berkuli de öldü hatta ejderhası bile öldü. Yine dram yapıp ağladılar. Tamam da arkadaş bunlar sanal dünyada sanal ruhlar, hiçbir şekilde empati yapamıyoruz o nedenle saçma dram oluyor. Fazla zorluyor. Ha bu arada gerçek dünyada Kirito'yu nasıl geri getireceklerini buldular.

Spoiler olmadan sadece şunu söyleyebilirim. Bu sezonun posterinde en azından Kirito afk değil.
    Hâlâ neden izliyorum bilmem. Neyse biraz bölüm biriksin devam ederim. Tek tek izlemeye dayanamadığımı geçen sezon farketmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 19 Temmuz 2020; 10:5:8 >
  • Onu bunu bilmem ama serinin baya suyu çıktı . Sırf buraya kadar izledim diye bitireceğim şahsen ilk sezon gayet tadında bitmesi gereken bir seri bence şimdi AI ile falan baya işin cıvkını çıkardılar karman çorman ettiler gereksiz gereksiz teknik terimler falan filan son sezonun ilk bölümündeki tentacle rape den bahsetmiyorum bile ne gerek var aq .

• Sword art online progressive duyuruldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 20 Eylül 2020; 20:34:18 >
  • Aynı yere bağlıcaklarsa yine saçma olucak. Ne yapalım bir kaç katta ki hikayesini?

Aincrad Arc övülüyor ama karakterleri bomboş. Bu kadar bomboş karakterler ile nasıl bir story yazıcaksın ki?

Bildiğin fanların gazını almak için yapılmış bir iş. O kadar character development boşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 20 Eylül 2020; 20:13:30 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım hocam, sizce nerede sorunlu bu?

Progressive Aincrad remake'i, daha doğrusu genişletilmesi. Aincrad arc'ın boş olduğunu söylüyorsanız zaten büyük ihtimalle SAO sevmiyorsunuz, bunu da sevmeyeceksiniz.

Aincrad Arc'ı seviyorsanız, Asuna'yı sevmiyorsanız anlarım.

Ama bu aynı karakterlerle 12 yerine 120 bölümlük bir SAO. O kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Anlayamadım hocam, sizce nerede sorunlu bu?

Progressive Aincrad remake'i, daha doğrusu genişletilmesi. Aincrad arc'ın boş olduğunu söylüyorsanız zaten büyük ihtimalle SAO sevmiyorsunuz, bunu da sevmeyeceksiniz.

Aincrad Arc'ı seviyorsanız, Asuna'yı sevmiyorsanız anlarım.

Ama bu aynı karakterlerle 12 yerine 120 bölümlük bir SAO. O kadar.
    Aincrad Arc seviyorum. Kirito ve Asuna izlenebilir tek karakterler.

O kalan tüm yan karakterlerin hepsi kötü. Onlar bitiriyor seriyi.

SAO'da favorim Alicization ilk sezonudur bu gereksizlerin hiçbiri olmadığı için.
    (Underworld'De geri geldiler yine içine ettiler serinin yani bu karakterler geldikten sonra ne kadar düşüş yaşadığını herkes görüyordur)

Sadece ben öyle düşünüyor olabilirim ama gerçekten aşırı boş ve gereksiz karakter çoğu.

Diğer bilmediğimiz oyuncuların sahnelerini göstericeklerse iyi ama aynı endinge nasıl bağlayacaksın bu sefer.

Kısacası ben Hype boşuna olduğunu düşünüyorum, eski fanların gazını alma hareketi bunlar. Artık çok geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 21 Eylül 2020; 1:53:15 >
  • Tam hatırlamıyorum ama bir yerde yazarın ilk sezon ile progressive arasında bir takım çelişkilerin olabileceğini söylediğini okumuştum. Ben aincrad sevdalısı olduğum için sabırsızlıkla bekliyorum valla çok bekletmeden çıkar inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 21 Eylül 2020; 3:6:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Tam hatırlamıyorum ama bir yerde yazarın ilk sezon ile progressive arasında bir takım çelişkilerin olabileceğini söylediğini okumuştum. Ben aincrad sevdalısı olduğum için sabırsızlıkla bekliyorum valla çok bekletmeden çıkar inşallah.
    Alternatif Dünya olsa daha mantıklı olurmuş oyunun erken bitmediği.
    Sword Art Online her zaman karlı bir seri olacak bence. Şu an bile elime fırsat geçse çat diye alırım bir Sinon figürü

Progressive neredeyse sadece Kirito ve Asuna üzerine odaklanıyor. Birinci kitabı bitirdim, ve büyük ihtimalle tam sizin istediğiniz gibi hocam.
    Katılıyorum, Alternatif dünya olup erken bitmediği bir seri olsa güzel olurdu gibime geliyor. Ama ben her şeye razıyım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 21 Eylül 2020; 13:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Sword Art Online her zaman karlı bir seri olacak bence. Şu an bile elime fırsat geçse çat diye alırım bir Sinon figürü

Progressive neredeyse sadece Kirito ve Asuna üzerine odaklanıyor. Birinci kitabı bitirdim, ve büyük ihtimalle tam sizin istediğiniz gibi hocam.
    Benim de devam eden serileri bırakmama huyum olduğundan 30 sezon olsa bile izleyeceğim
    (Fairy Tail merak edip başladığım güne lanet olsun)

Kirito ve Asuna üzerine odaklanıyorsa iyi ama bölümleri nasıl doldurcaklarını merak ediyorum, noveli okumadığımdan bilmiyorum umarım dediğiniz gibi güzel olur.
    Kitaplar kat kat ilerliyor.

• kingocd kullanıcısına yanıt
    hiç bilgim olmadığından soruyorum.

her katı anlatıyor mu yoksa ufakta olsa atlamalar var mı
    Öyleyse iyiymiş. Ama 100 kat yoktur yine de. Bi zamanlar okumak istemiştim light novel çıkmıştı karşıma. Ve yine ingilizce olunca okuyamadım tabi...

• YeQiu kullanıcısına yanıt
    @YeQiu @maybe4you

Yeni kitaplar çok çok daha yavaş. Ballandıra ballandıra olay ekleye ekleye anlatıyor. Çok bir şey hatırlamıyorum katlarla alakalı, ama çok çok çok daha fazla olay vardı ilk katlarda.
    Animeyi sizce kaç bölüm yaparlar üstat kestirebiliyor musunuz ?
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Şu anda 48 bölümlük materyal var, diğer animelerinin hızına göre.
    Keşke en baştan öyle yapsalardı. 2.-3. Bölümde kat bos'u bile görmeden çok hızlı bi ilerleme görünce şaşırmıştım ama yine de aincrad'ın 14. Bölümde bitmesine şaşırdım şahsen. Çoğu kişi gibi hâlâ derim ilk 14 bölüm bi farklı. Alicization arcında gördük ki isteseler uzun da yapıyorlar. Madem öyle ilk sezon neden böyleydi dedik... A1 pictures popülerliğe oynadı. Japon shounen gençlik nasıl bir şeyse artık. Sao deyince artık herkesin aklına ensest, fan service geliyor... Yine de ben Kirito ve Asuna'nın olduğu her sahneyi seviyorum. Gerisi boş bence.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.