Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
19
Favori
70.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 2. bölüm kaliteli link için Bölüm 2:Vurucu

Bu arada 3. bölüm fragmanı içinde;

Bölüm 3 fragman

Merakla bekliyoruz...
  • Mangası 3 yıldır falan devam ediyor serinin. Yani sezonluk olarak düşünmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiralik kettle -- 19 Temmuz 2012; 0:17:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiralik kettle

Mangası 3 yıldır falan devam ediyor serinin. Yani sezonluk olarak düşünmeyin.

En son hangi sayısı çıktı manganın ve ingilizce olarak okuyabileceğimiz bir yer var mı?
    Çünkü 9'a kadar bulabildim.
    3 yıldır devam eden manga'nın 9'a kadar gelmesi garip o zaman manga'dan uzaklaşıp anime'ye yönelmiş olabilirler.Çünkü animesi tutmuş görünüyor hali hazırda..
    Bu yüzden de uzun bir seri olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

quote:

En son hangi sayısı çıktı manganın ve ingilizce olarak okuyabileceğimiz bir yer var mı?
    3 yıldır devam eden manga'nın 9'a kadar gelmesi garip o zaman manga'dan uzaklaşıp anime'ye yönelmiş olabilirler.Çünkü animesi tutmuş görünüyor hali hazırda..

http://riceballicious.co.cc/projects/sword-art-online/
    Ben bu gruptan takip ediyorum mangayı. Gerçi daha ilerlemiş gruplar da olabilir, şimdi baktığımda bulamadım. Çevrilmemişlerin durumunu ise hiç bilmiyorum. Ancak manga bir yana seri asıl roman uyarlaması, İngilizcen yeterliyse onlara şurdan bakabilirsin:http://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Sword_Art_Online

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

quote:

http://riceballicious.co.cc/projects/sword-art-online/
    Ben bu gruptan takip ediyorum mangayı. Gerçi daha ilerlemiş gruplar da olabilir, şimdi baktığımda bulamadım. Çevrilmemişlerin durumunu ise hiç bilmiyorum. Ancak manga bir yana seri asıl roman uyarlaması, İngilizcen yeterliyse onlara şurdan bakabilirsin:http://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Sword_Art_Online

Teşekkürler.
    Normalde manga okumayı severim.
    Ama bu seferlik animesinden takip edeceğim.

• Trailera baktım gelecek bölümde güzel gibi duruyor. Büyük ihtimalle aksiyon pek hız kesmeyecek. Klein'ı da gelecek bölüm bir daha göreceğiz.
  • Yeni karakterleri tanıaya da devam ediyoruz. 3. Bölümde anladığım kadarıyle ve Klein' i görmek de çok hoş oldu.
  • Şimdi 2 bölümü de izledim. Çok güzel duruyor, 3. bölümü merakla bekliyorum. Umarım uzun soluklu olur.
  • Bende izlemeye başlıyorum.Konusu hoşuma gitti.
  • İzledim çok güzeldi silkroad yıllarım aklıma geldi duygulandım

Blue Exorcist gibi yarıda koyarlasa

• İzledim çok güzeldi silkroad yıllarım aklıma geldi duygulandım

Blue Exorcist gibi yarıda koyarlasa

• bu ne olm böyle nerd adamın animesini yapmışlar.asosyal bebe daha 10 yaşında değildir gitmiş salak sulak bir oyuna girmiş sonra bir bakıyoruz hoop oyun yapımcısı ruh hastası çıkıyor.bu ne lan bu ne?yemin ederim naruto,bleach falan daha mantıklı geliyor bana bu animeden.

yani tümüyle fantastik olması yarı fantastik yarı normal olmasından çok daha güzel.hiç olmazsa saçma mantık hataları olmuyor.ben bunu raad izleyemem mesela sürekli aklım takılır bu ne lan polis bassın işte adamın evini sonlandırsın her şeyi diye düşünürüm sürekli.oysaki narutoda öyle mi bir karakter 100 kez ölüp canlansın yine de rahatsız etmiyor "ulan o kadar saçmalık var kafan takıla takıla buraya mı takıldı diyorsun"
  • bakalım 3. bölüm bu gün çıkıyor. pazar sabahı herhalde altyazı hazır olur. Renklendirme ve encode yetişirse pazar günü linkini atarım siteye...
  • konu klişe gibi ama yorumlar güzel.biraz daha beklemek lazım bence.
  • 3. bölüm malum ortamlara henüz altyazısız olarak düştü.
  • Evet arkadaşlar üçüncü bölümü şimdi bitirdim ve söyleyeceğim çok şey var. İlk olarak bu bölüm tamamen kirito üzerine ve aksiyondan ziyade psikoloji öne çıkarılmış. Gel gelelim spoilerlik kısma;

Efenim, bu bölümde kiritoyla ilgili çok fazla karakter tanımlaması var. Bildiğimiz gibi kirito insanlarla ilişki kurmakta zorlanan biri ve bunun acısını çok çekiyor. Ve bu animeyi sevmeme sebep olan çok enteresan bir özelliği var. Saf iyi karakter değil. Bu bölümde net bir şekilde koca loncanın telef olmasına sebep oluyor. Dahası eski dostu Klein' e bile soğuk davranıyor ancak Klein gerçek bir dost olduğunu kanıtlıyor. Bu arada Klein ileride iyi bir lonca lideri olacak buna şüphe yok acnak halen kendine güvenmiyor. Ancak her ne kadar ölsede Sachi, Kirito'ya o ihtiyacı olan güveni ölümüyle aşılıyor ve bu sayede ileriki bölümlere daha merakla baktım. Uzun lafın kısası bu 3. bölüm sadece animenin basit bir aksiyon animesi olmayacağını gösterdi.

Son olarak kat oalyı. Olaylar gelişeli 1 yılı aşkın zaman geçti ve liderler 28. kata kadar geldi. Bizimkilerde 20. katta belki diğer bossları göremedik ama bu bir kayıp olmayacak çünkü daha pek çok boss ve görev var. Dahası insanların birbirleriyle olan mücadeleleri de var ve bu da ainimeye işlenmiş. Bu arada diğer katları göremedik diye üzülmeyin çünkü çoğu online oyunda olduğu gibi bazı görevler için farklı bölgelere giriş yapman lazım ve bu animede iyi işlenmiş. Sık sık kat değişimi görüyoruz bu yüzden. Ve farklı farklı atraksiyonlar göreceğiz. Bu arada liderler önde gidiyor ve onlar katları geçtikçe diğer insanlarda yukarı çıkıyor ancak şöyle bi durum var insanların çok azı yeterli seviyede bunu başarıyor yeterince güçlenemeyenler ise kızgın suda kaynıyor. Ölüm resmen onları çağırıyor. O yüzden ileride bu büyük kavgalara neden olacak bu kat geçme olayı. Bu yüzden geçilen katlar iyi değil kötü! Neyse Kirito yaşadıklarından sonra çok daha güçlü olarak bir loncanın başına gelecek gibime geliyor. Çünkü yanlız kurt olarak ve insanlara yalan söylemenin nelere sebep olduğunu gördük. Ve yine gördük ki öyle saf bir iyi karakterimiz yok. Sonuça oda insan ve buhranlar yaşıyor. Evet 20 dakkadan bunları çıkardım ve 4. böşümü dört gözle bekliyorum. Aksiyon değil konunun derinliği için iyi bir bölümdü bu bence. Ve Daha çok diğer olaylar için hazırlık saphasıydı. Bu arada çakma Scyther' e yazık oldu la!

3. Bölüm Türkçe Altyazı; İndirmek için Tıkla
    CR Raw indirirseniz senkron sorunu olmaz. Funsubda yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aho93 -- 22 Temmuz 2012; 5:13:45 >

• 3. bölüm çok güzeldi beğendim aksiyon fazla yoktu ama kıza çok üzüldüm diğer bölümü merak ediyorum gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganel

3. bölüm çok güzeldi beğendim aksiyon fazla yoktu ama kıza çok üzüldüm diğer bölümü merak ediyorum gerçekten

Sonunda gene bizimkine yükledi ya guild'in lideri suçu sinir oldum. Bizimkinin sözünü dinlemeyen hıyarlarda asıl sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganel

3. bölüm çok güzeldi beğendim aksiyon fazla yoktu ama kıza çok üzüldüm diğer bölümü merak ediyorum gerçekten

Katılıyoum ben sizin söylediklerinize sebep olarak bu bölümün daha çok herşeyi değiştiren bölüm olarak tasarlanmasını görüyorum.

Sonuçta kirito' nun karakteri yaşadıklarıyla şekillendi bu bölümde. Artık sorumluluk alması gerektiğini biliyor bence.

• İlk defa ana karakterin animeye güçlü biri olarak başladığı bir anime görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori- -- 9 Eylül 2012; 13:20:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.