Şimdi Ara

Survivor All Star (6620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151.298
Cevap
279
Favori
3.034.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66186619662066216622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın dokunulmazlık olacak değil mi ? Fragman filan görmedim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Turabinin et yerken kaburgası agrımıyo ses tonunda ki acı kaybolmuş turabinin numaralarını showlarını 2 senedir yiyinsiz😂 #SurvivorAllStar

BARİZ ACITASYON DİYORUM SMS KASMASI VAR ÇAKALLIK AYNEN HİS EDİYORUM YANILIYOR OLABİLİRİM SONUÇTA KAZA BELA KİMSENİN BAŞINA GELMESİN AMA TURABİDEN HERŞEY BEKLENİR ADAM KİNCİLİKTEN ALLAH CEZAYI KESTİ ONA
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

SİZE BİRŞEY İTİRAF EDEYİM ARKADAŞLAR YEMİN EDİYORUM AÇLIKTAN NEFESİM KOKUYOR CİDDEN BAK BÖYLE ÖDÜLELR OLSUN BEN 1 SENE SURVİORDA KALIRIM NE ET YEDİLER BE PEYYYYYYYYYY VAY ANASINI YA

ZÜĞÜRT TESELLİSİ ETMİYORUM KARNIMIZ DOYUYOR ŞÜKÜR..AMA HİÇ BÖYLE ET YEDİĞİMİ BİLMEM PARA VARYA PARA HEY GİDİ ZENGİNLİK Bİ PARAYI BULDSAM SİZLER İÇİN ET LOKANTYASI AÇACAM AYHANDA GÖRÜN

Bu ülkeyi yönetenlere yazıklar olaun, her tarafı çayırlık olan bır ulke ve sanayı yok tarık ve hayvancılıgın bol ve ucuz olması gerekırken avrupanın en dusuk maaşomve en pahalı etını yıyoruz.

Et dedıgın nedır ki böyle ulaşılması zor olsun? Ama yonetenler sayesınde etın kılosu 40-50 tl olmuş. Avrupada o kadar ucuz ki hele maaşa gore hesaplarsanız bedava gıbı.

VAY KARDEŞİM BENİM İNŞ BİRGÜN SEN BU ÜLKENİN BAŞINA GEÇERSİNDE BU İNSALIĞI ET YEDİRİRSİN DUYGULARIMA TERCÜMAN OLMUSSUN, BU MODERN KÖLELİK VE KAPİTALİZMİN ALLAH BİN BELASINI VERSİN, ANLAMIYORUM BU ÜLKE NEDEN BÖYLE TV KARŞISINDA ONCA İNSAN EVİNDE ET YİYEMEZKEN BUNLARI İNSANLARIN GÖZÜNE SOKMAKTA AYRI BİR İNSANLIK DIŞI HADİ YARIŞMACILAR AAÇ KALIYORLAR ÖDÜL FELAN AMA MİLLETEDE GÜNAH ŞİMDİ HAKSIZMIYIM PAŞA

Aynen sonuna kadar haklısınızda işte bu gibi programlarla milleti uyutuyolar.

• ne yediler ama . vejeteryan takılan benim bile ağzımın suyu aktı arkadaş
    vejeteryan demeyelim de kırmızı et sevmeyen ,hıh böyle daha uygun oldu.
  • HAKAN BABA bilerek kaybetmeyeceğine Can'ı gönülden inanıyoruz . Her zaman yanındayız . Sen dik dur yeterki ...

•  Survivor All Star Survivor All Star Survivor All Star

• Hilmi : favorin hangisi ?

Nusret : ben vejeteryanım

Hasan : o değilde Nusret Hakan bugun ..

Begüm : yeterrrrr aq

#SurvivorAllStar
  • samy_88 S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
  • AcunMedya MerveyiKayirma

yardim edin ttye sokalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 21 Haziran 2015; 0:00:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğu hakan merve olaylarıyla tırbonun hilmonun antipatikliğini unutturan acun bey...bu başarı mıdır belki...doğu ve hakan zaten şampiyon filan olamayacaktı..yaptıkları sonucu değiştirmeyecek....tırbo hilmo finalini millet en başta tahmin etti...ama dikkatler dağıldı ..bakıyoruz diskalifiye denen herif ilk finalist olmuş....
  • BAŞINDAN BERİ HASANI TUTARIM SEVERİMDE HASANI ,PEK MİLLİYETÇİ BİRİDE DEĞİLİMDİR EVRENSEL BİR İNSANIM, HASAN HAS TOPRAĞIMDIR O FINDIKLI BEN ÇAYELİLİYİM ,LAKİN HASANIN YAPTIĞI BİR İŞE AYAR OLUYORUM DURMADAN HAKAN DOĞUKAN ELEŞTİRİYORSUN YADA KONUŞUYORSUN ABİ 41 YAŞINDASIN HADİ HERŞEYİ GEÇ SANA YAKIŞMIYOR NE ZAMAN DEDİKODU ETSE BEGÜMLEN TV'YE BİRŞEY FIRLATRASIM GELİYOR HASAN BÖYLE GİDERSE SMS KİTLESİ DÜŞÜCEKTİR BENİ BİLE SOĞUTTU SON 3
    HAFTADIR YANLIŞMI YAPIYORUM BİLMİYORUM AMA BEN BÖYLE HİSSEDİYORUM
  • quote:

RAMAZAN ÇIKSIN BİR MANGAL EDELİM TOPLUCA VALLAHA İÇİME DERT OLDU, BİR YİYELİM FORUMCA ARKADAŞLAR 3+5 HERŞEYİ PAYLAŞIRIZ NE DERSİNİZ

orda hakancilarla hasancilar mangal niyetine birbirini yer aga

• internete resimleri düşen new york ödülüne gönüllüler tam kadro gittiğine göre yarın ünlülerden hakan veya doğukan gidicek belli oldu
  • hasan ın face fan sayfasında biri aynen şöyle yazmış

Arkadaşlar internete kanıtlar düştü şimdiden size bilgimi vereyim : Haftaya olacak new york ödülünü gönüllüler kazanıyo ve ödüldeki fotoğrafta 4 gönüllü de var bu da demek oluyoki ünlülerden biri gidecek bununla ilgili bilgim ise:Begüm her hafta elenenlerin ismini kazıyo ve doğukanın ismini kazımış bu da doğukanın gittiği anlamına geliyor yüzde yüz doğukan gitti . Saygılar... İnanmayanlar olabilir ama izleyip görürsünüz kanıt dediği resimlerde bunlar

https://pbs.twimg.com/media/CHyq4KMUAAA6HsW.jpg
    https://store.donanimhaber.com/6e/f8/57/6EF857BAB50C1A67DA9CC426E57A6A36.jpg

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Sggfshjjdjdhdd

• quote:

Orijinalden alıntı: samy_88

quote:

Orijinalden alıntı: azon-abros

Ne oyuny oynandi kim kazandi hakan kacta kac yapti acaba izleyemedim soyleyen olursa cok sevinirim

Adamlar bildiğin 1 dana 3 kuzuyu gömdüler sen hala hakan diyosun oyun diyosun dostum :)

Ödül oyunumuydu kim kazandi bilmiyorum. İzleyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hasan ın face fan sayfasında biri aynen şöyle yazmış

Arkadaşlar internete kanıtlar düştü şimdiden size bilgimi vereyim : Haftaya olacak new york ödülünü gönüllüler kazanıyo ve ödüldeki fotoğrafta 4 gönüllü de var bu da demek oluyoki ünlülerden biri gidecek bununla ilgili bilgim ise:Begüm her hafta elenenlerin ismini kazıyo ve doğukanın ismini kazımış bu da doğukanın gittiği anlamına geliyor yüzde yüz doğukan gitti . Saygılar... İnanmayanlar olabilir ama izleyip görürsünüz kanıt dediği resimlerde bunlar

Yapma bea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

RAMAZAN ÇIKSIN BİR MANGAL EDELİM TOPLUCA VALLAHA İÇİME DERT OLDU, BİR YİYELİM FORUMCA ARKADAŞLAR 3+5 HERŞEYİ PAYLAŞIRIZ NE DERSİNİZ

orda hakancilarla hasancilar mangal niyetine birbirini yer aga

Ben varken o ortamda kimse yiyemez birbirini ağa rahat ol ne yemesi burası dh tayfası aklı bapında kimseler burda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RakNet

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hep aynı tip parkurlar sıktı artık, parkur aynı sadece atışlar değişiyor, değişik oyunlar yapsalar diye diye sezon bıttı hala atış izliyoruz. Değişik oyunlardan kastım yabancı survıvorlarda kı oyunlar gibi.

takımın yenilince ağlama koçum

Troll, ben hasanı desteklıyorum yol al.

aferin, adam ol böyle.

Cezan yolda troll bekle.

adam ol dedik, kız gibi ağladın açık ve net.

Forumda son saatlerin sana adamlığı göstericem troll

anca torpilin ile banlatırsın neden mi çünkü adamlıktan nasibini alamamışsın. mesaj sayın 5000 ama üzülerek söylüyorum hem karakterin 0 hem de adam değilsin. Gerçek hayatta da böyle değilsindir inşallah hayatını karartırlar.

Ayy kıyamam nasılda iftiralar atıyor saldıracak her arıyor. Torpile gerek yok mesajlarını şikayet etmem yeterli cezana ceza ekleycegım yaz sen

Allaha şükür işim gücüm var hayatım iyi senin gibi trolluk yapmıyorum, işsizlikten trolluk yapıyorsun bu akşam son akşamın.

birde adres ver de de gerçek yüzünü çıkar ortaya tabi birçok yüzlü değilsen.

İstanbul Kodaman sokak 19 yiyorsa gelırsın.

arkadaşlar çıkarttı işte gerçek yüzünü kro, demek istediğim buydu işte.

Ne oldu, yusuf yusuf oldun ? Klavye delıkanlısı sabahtan berı adresi ver dıye ağlıyordun, yıyırsa gelırsin ama sende o yürek ne gezer klavye delıkanlısı anca forum köşelerinde trolluk yaparsın, o da bu akşam bıtıyor

ben ne zaman adres ver dedim ? birde onu söylede çıkar gerçek yüzünü anlamında yazdım o mesajı, sende ne gezer bunu anlayacak zeka.. neyse gerçek yüzünü anladı forum halkı ikile şimdi. Ayrıca klavye delikanlısı kimmiş gördük.

Ahahaha, daha ne yazdıgını bılmıyor troll.

birde adres ver de de gerçek yüzünü çıkar ortaya tabi birçok yüzlü değilsen. Yoruma GitRakNet - 20 Haziran 2015; 22:46:01

Üsteki mesajında adres ver dıyorsun, verincede yusuf yusuf oldun köavye oğlanı.

yanlış anlamışsınız. O size adres ver diyen arkadaş şunu belirtmiş. Hani kro,apaçi tarzı insanlar bir şey olunca hemen adres verir vs ya. Hani sen de öyle yapta onlardan farklı olmadığını göster gibi bir şey ima etmeye çalışmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hasan ın face fan sayfasında biri aynen şöyle yazmış

ABİ DOĞU BANKO GİTMİŞ YA KESİN GİTMİŞ BUDA AP AÇIK BİR DELİL

• 
Sayfa: önceki 66186619662066216622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.