Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.119
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

Orijinalden alıntı: Vince Gilligan

yav adam yazmış duygu karaktersiz diye.. asıl karaktersiz olanlar o karşı takımdaki bennu ırmak ümitdir. gelmiş hele ırmak adı verilen manken "onun seviyesine düşme" diyor. valla helal 4. sınıfa mı gidiyoruz survivor mı izliyoruz belli değil.

duygu orda ne demiş merak ediyorum, 40 yaşındaki kadın gelip survivorda yarışıyor sonra midesi bulanınca ben yarışamıcam yaa diyor, karşı çıkılınca karaktersiz oluyor heralde.

ırmak'ın yükseklikten korkması

ümitin sözde elinin sakatlanması

bennunun midesinin bulanması

yav he he en karakterli "fair play" takım ünlüler..

edit: bennunun mideisnin bulanması

Duygu gibi pislikleri savun sen. Seninde farkın yok zaten. Avatarından belli gs den çok çektiginiz yediremiyo

bunun gibi adamları iyi okuyun beyler

vince gilligan nickinin avatarı kartal diye adam beni beşiktaşlı yaptı ya helal olsun

bi yarışma için millete hakaret de ediyor, oh! ben burda gördüklerimi söylüyorum. ümit karan adlı adamın gerçek hayattaki yüzünü gördüyseniz, burdaki hareketlerinden farklı olmadığını göreceksiniz.

bu adam ki çok ünlü bir mekanda gidip 5 lira bahşiş bırakıp bana hizmet edeceksiniz lan! diyen bir adam, ki orada bahşişler genelde 100 lira civarında mekanı bi düşünün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar bu ünlüler takımı hep aynı şeyi yapıyor hakikaten duygu haklı hangi akla hizmet ünlü takımını destekliyorsunuz hepsi çirkef

hele ben hayatımda ümit karan kadar çirkef bi adam görmedim. kendisi şikeden dolayı 2 yıl futboldan men alan bir adam. gelmiş orda saygıdan, fair playden bahsediyor ya çıldırıyorum.

bu ümit karan adlı adamı gerçek hayatta gören bilen var mı bilmem, fakat ben birebir şahidim ki; adam nereye giderse gitsin, sıraya girmeyip kendisine sıra vermeyen adamın üstüne yürüyüp, "ben kimim lan biliyo musun" diyebilen adam. kumarhanelerde dolaşıp, ona torpil yapmayan adama bile demiştir "beni tanımıyo musun, yapıcaksın 'lan' " şeklinde..

yazık ki bu şikeci adamı savunanlar var yazacak çok şey var da millet hala duyguya laf atıyo, bennu önce türkçe konuşsun da sonra diyaloğa girmeye çalışsın, burjuva.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.dr.dinamiit

acun bu sana reklamlarına
    />

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

reklam üstüne reklam acun 7 sülalene yeter o para biraz dur artık

bu seneki survivor 10 milyon doların üstünde bir maliyeti varmış. bu maliyet nasıl çıkar başka türlü.

150 kişilik teknik ekip varmış adada. hepsinin yemesi içmesi otelde konaklaması düşünün artık...
  • Duygu ve Dağhan kişiliksizlerini her hafta katlayarak sergiliyorlar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

yav adam yazmış duygu karaktersiz diye.. asıl karaktersiz olanlar o karşı takımdaki bennu ırmak ümitdir. gelmiş hele ırmak adı verilen manken "onun seviyesine düşme" diyor. valla helal 4. sınıfa mı gidiyoruz survivor mı izliyoruz belli değil.

duygu orda ne demiş merak ediyorum, 40 yaşındaki kadın gelip survivorda yarışıyor sonra midesi bulanınca ben yarışamıcam yaa diyor, karşı çıkılınca karaktersiz oluyor heralde.

ırmak'ın yükseklikten korkması

ümitin sözde elinin sakatlanması

bennunun midesinin bulanması

yav he he en karakterli "fair play" takım ünlüler..

edit: bennunun mideisnin bulanması

Duygu gibi pislikleri savun sen. Seninde farkın yok zaten. Avatarından belli gs den çok çektiginiz yediremiyo

bunun gibi adamları iyi okuyun beyler

vince gilligan nickinin avatarı kartal diye adam beni beşiktaşlı yaptı ya helal olsun

bi yarışma için millete hakaret de ediyor, oh! ben burda gördüklerimi söylüyorum. ümit karan adlı adamın gerçek hayattaki yüzünü gördüyseniz, burdaki hareketlerinden farklı olmadığını göreceksiniz.

bu adam ki çok ünlü bir mekanda gidip 5 lira bahşiş bırakıp bana hizmet edeceksiniz lan! diyen bir adam, ki orada bahşişler genelde 100 lira civarında mekanı bi düşünün

Daghan hilmi ondan beter

• Duyguyu savunanlar var ya nediyeyim. karaktersiz beyin yoksunu bir insan destekler onu anca.

• Acun'un show tvden 90 milyon dolar alacağı varmış, reklamlarla açığı kapatıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnel -- 19 Mayıs 2013; 22:19:44 >
  • lan 15 sn gosterdi kayserinin 2 golunu yedi goremedik yaw bu ne reklam reklam

• Yazmayacağım diyorum yine yazıyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irish -- 19 Mayıs 2013; 23:09:44 >
  • yav ben ümiti sevmiyorum diye adamlar beni gönüllü aşığı yaptılar

bu olaya fanatiklik olarak bakmayın

benim survivor adayım cengizdir mesela..

fakat bu olayda duygu haklı. ben ne dersem diyim öyle,

rahmetli barış manço'nun oğlunun ise karşı takımdaki duyguya köpek demesine kimse müdahale etmiyor, ama doğukan da baba kotasından yarışmada.. bu hareketini tasvip etmesem de seviyorum kendisini...

bu olayda doğukan ayıp yapmış olsa da ünlüler adasının en karakterli 2. ismidir.. 1. cengiz

• Dağhan adamsın
  • Daghan helal bee
  • acuna ragmen gonulluler kazandi helal olsun

• Doğu yapma be şu herife el verdin lan
  • Bir insan bu kadar mı düşer lan. Çok doğru karar vermişsiniz diyor yüzsüz herif.
  • gönüllüler aldı ve ırmak gidecek büyük ihtimal
  • Lafı iyi koydu.
  • Dağhan reyizz.sen çok yaşa
  • dağhanın pençe demesine uyuz oluyorum bu işte bi iş var normal doğukan dağhana kaybetmezdi

bu arada ırmak gider

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.