Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Irmakla bennu sms cıkar bence

nasil izliosun survivor i ya? bir kere irmakla bennu ortak oy atio kafadan 2 oy birine gidecek o da umit olur bence.. erkekler de irmak i yazacak. . cok basit bi denklem yani:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

Kaslarin arasina oksijen mi gider la

Gitmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Ama bu kendini kötü hisseden kimseyi zorla yarıştırmayız olayı biraz saçma değil mi? Bunu suistimal edip etmediklerini nasıl anlayabilirler ki?

Saçma değil sağlık her şeyden önemlidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

Kaslarin arasina oksijen mi gider la

gider doğru söyledi. kramp da o yûzden girer

Vay anasini lan kusura bakmasin bi de cahilligimizden gulduk yav

yanlis! kaslara yeterli oksijen gitmedigi icin kramp olusur..

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ncay

quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Irmakla bennu sms cıkar bence

nasil izliosun survivor i ya? bir kere irmakla bennu ortak oy atio kafadan 2 oy birine gidecek o da umit olur bence.. erkekler de irmak i yazacak. . cok basit bi denklem yani:))

onu hesaplamadım hiç ırmak gitsin o zaman
  • ünlüler çevirir mi
  • Duyguya oy atmaya devam
  • arkadaşlar bu ünlüler takımı hep aynı şeyi yapıyor hakikaten duygu haklı hangi akla hizmet ünlü takımını destekliyorsunuz hepsi çirkef

hele ben hayatımda ümit karan kadar çirkef bi adam görmedim. kendisi şikeden dolayı 2 yıl futboldan men alan bir adam. gelmiş orda saygıdan, fair playden bahsediyor ya çıldırıyorum.

bu ümit karan adlı adamı gerçek hayatta gören bilen var mı bilmem, fakat ben birebir şahidim ki; adam nereye giderse gitsin, sıraya girmeyip kendisine sıra vermeyen adamın üstüne yürüyüp, "ben kimim lan biliyo musun" diyebilen adam. kumarhanelerde dolaşıp, ona torpil yapmayan adama bile demiştir "beni tanımıyo musun, yapıcaksın 'lan' " şeklinde..

yazık ki bu şikeci adamı savunanlar var yazacak çok şey var da millet hala duyguya laf atıyo, bennu önce türkçe konuşsun da sonra diyaloğa girmeye çalışsın, burjuva.
  • 1 reklam diyo 789077 tane reklam giriyo bu nasil iş

• Yukarı çekince daha hızlı gelmez mi o zımbırtı, Dağhan bastır diyor diğer takımdakiler çek diyorlar Cengize
  • Geçen sene Mustafa Topaloğlu oynayamayacam dediğinde hükmen mağlup sayılıyordu.
    Şimdi de aynısı olması lazım.O zaman Dağhan da oynamasın veya güç oyunu olduğunda Duygu oynamasın böyle güzellik mi olur ?

Dağhan ve Duygu sonuna kadar haklılar Ümit terbiyesizlik yapıyor.Zaten hödük birisi.
  • Duygu ve daghana oy atanlara selamlar olsun bu iki kişiliksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vince Gilligan

arkadaşlar bu ünlüler takımı hep aynı şeyi yapıyor hakikaten duygu haklı hangi akla hizmet ünlü takımını destekliyorsunuz hepsi çirkef

hele ben hayatımda ümit karan kadar çirkef bi adam görmedim. kendisi şikeden dolayı 2 yıl futboldan men alan bir adam. gelmiş orda saygıdan, fair playden bahsediyor ya çıldırıyorum.

bu ümit karan adlı adamı gerçek hayatta gören bilen var mı bilmem, fakat ben birebir şahidim ki; adam nereye giderse gitsin, sıraya girmeyip kendisine sıra vermeyen adamın üstüne yürüyüp, "ben kimim lan biliyo musun" diyebilen adam. kumarhanelerde dolaşıp, ona torpil yapmayan adama bile demiştir "beni tanımıyo musun, yapıcaksın 'lan' " şeklinde..

yazık ki bu şikeci adamı savunanlar var yazacak çok şey var da millet hala duyguya laf atıyo, bennu önce türkçe konuşsun da sonra diyaloğa girmeye çalışsın, burjuva.

+1

• yav adam yazmış duygu karaktersiz diye.. asıl karaktersiz olanlar o karşı takımdaki bennu ırmak ümitdir. gelmiş hele ırmak adı verilen manken "onun seviyesine düşme" diyor. valla helal 4. sınıfa mı gidiyoruz survivor mı izliyoruz belli değil.

duygu orda ne demiş merak ediyorum, 40 yaşındaki kadın gelip survivorda yarışıyor sonra midesi bulanınca ben yarışamıcam yaa diyor, karşı çıkılınca karaktersiz oluyor heralde.

ırmak'ın yükseklikten korkması

ümitin sözde elinin sakatlanması

bennunun midesinin bulanması

yav he he en karakterli "fair play" takım ünlüler..

edit: bennunun mideisnin bulanması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gulhan Sen -- 19 Mayıs 2013; 22:10:41 >
  • Hilmi koydu obaaa
  • Oha noldu la öyle
  • HİLMİCEM'İN DELİKANLILIĞINA LAF ETTİRMEM.
  • Cengo naptın la
  • Yine reklam nedir bu yaa kacıncı oldu
  • Yuh ulan reklam bitiyor 15 saniye gösteriyor tekrar reklam giriyor.
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.