Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş
  • Doğu duygu için köpek demedi.Mecazi kelimelere,deyimlere ne kadar uzaksınız.Onun açılımı,anlamı sana her saldırana cevap mı veriyorsun anlamında idi.Zaten kendisi duygu ya köpek demiyorum yanlış anlaşılmasın diye düzeltti.Sizin mantık atasözlerini yazıldığı gibi analamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 19 Mayıs 2013; 22:35:38 >
  • Hilmi geçen hafta Duygu'nun üzerine yürüyordu "delikanlılığıma laf ettirmem" diye. Erkek ya! Şimdi oyunu kazandılar utanmasa ağzına düşecek.
  • Gerçek dağhan oyunda...
    Benim adamım forever dağhan..
  • Kazanmalarına rağmen hırstan,dedikodudan sevinemediler bile bu takımdan tek desteklediğim Murat, bence Gönüllüler takımından finale çıkabilecek kapasitede ki tek kişi o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Hilmi geçen hafta Duygu'nun üzerine yürüyordu "delikanlılığıma laf ettirmem" diye. Erkek ya! Şimdi oyunu kazandılar utanmasa ağzına düşecek.

Anca duygunun üstüne yürür o. Yiyosa Bozok'a yapsaydı onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

quote:

Orijinalden alıntı: jejooo

quote:

Orijinalden alıntı: Vince Gilligan

quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

yav adam yazmış duygu karaktersiz diye.. asıl karaktersiz olanlar o karşı takımdaki bennu ırmak ümitdir. gelmiş hele ırmak adı verilen manken "onun seviyesine düşme" diyor. valla helal 4. sınıfa mı gidiyoruz survivor mı izliyoruz belli değil.

duygu orda ne demiş merak ediyorum, 40 yaşındaki kadın gelip survivorda yarışıyor sonra midesi bulanınca ben yarışamıcam yaa diyor, karşı çıkılınca karaktersiz oluyor heralde.

ırmak'ın yükseklikten korkması

ümitin sözde elinin sakatlanması

bennunun midesinin bulanması

yav he he en karakterli "fair play" takım ünlüler..

edit: bennunun mideisnin bulanması

Duygu gibi pislikleri savun sen. Seninde farkın yok zaten. Avatarından belli gs den çok çektiginiz yediremiyo

bunun gibi adamları iyi okuyun beyler

vince gilligan nickinin avatarı kartal diye adam beni beşiktaşlı yaptı ya helal olsun

bi yarışma için millete hakaret de ediyor, oh! ben burda gördüklerimi söylüyorum. ümit karan adlı adamın gerçek hayattaki yüzünü gördüyseniz, burdaki hareketlerinden farklı olmadığını göreceksiniz.

bu adam ki çok ünlü bir mekanda gidip 5 lira bahşiş bırakıp bana hizmet edeceksiniz lan! diyen bir adam, ki orada bahşişler genelde 100 lira civarında mekanı bi düşünün

Daghan hilmi ondan beter

ümit karan ın saygı dan falan bahsetmesi benim de garibime gidiyor.. şikeden dolayı futboldan men edildi ve oynayamıyor ve kendisini birebir tanıyan insanlardan ben de birşeyler duydum. kanıtlayamayacağım için buraya yazmıyorum.. yoksa sorunun zaten duyguyu onu veya bunu savunmak olmadığını düşünüyorum..

Dostum ümit gerçekten şikeden dolayımı futboldan men edildi pek futbolla ilgilenmiyorum yeni duydum eğer gerçekten öyleyse hiç konuşmasın.
  • Doğukana daha ilk bölümde babasının şarkılarına ağladığı anda gıcık olmuştum.Çünkü babası üzerinden acıtasyon yapıyordu.Geçen bölüm yine yaptı aynı şeyi.Babasının resmini görmemiş felan.Ulan 10 kişi de babasını görmüyor senin babanın ne özelliği var aklıma Orhan Veli'nin hamal Süleyman adlı şiiri geldi.

Karşı takıma birisi gönderileceği zaman da hemen acıtasyona başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Kazanmalarına rağmen hırstan,dedikodudan sevinemediler bile bu takımdan tek desteklediğim Murat, bence Gönüllüler takımından finale çıkabilecek kapasitede ki tek kişi o.

Aynen abi adam bu tür tartışmaların lafını bile etmiyor susuyor ve izliyor. Yarışma esnasında da sadece yarışmaya odaklanıyor diğer 3'ü tartışma derdinde.
  • Dağhan ne yağcı, ne iki yüzlü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funner

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yav adam yazmış duygu karaktersiz diye.. asıl karaktersiz olanlar o karşı takımdaki bennu ırmak ümitdir. gelmiş hele ırmak adı verilen manken "onun seviyesine düşme" diyor. valla helal 4. sınıfa mı gidiyoruz survivor mı izliyoruz belli değil.

duygu orda ne demiş merak ediyorum, 40 yaşındaki kadın gelip survivorda yarışıyor sonra midesi bulanınca ben yarışamıcam yaa diyor, karşı çıkılınca karaktersiz oluyor heralde.

Duygu gibi pislikleri savun sen. Seninde farkın yok zaten. Avatarından belli gs den çok çektiginiz yediremiyo

vince gilligan nickinin avatarı kartal diye adam beni beşiktaşlı yaptı ya helal olsun

bi yarışma için millete hakaret de ediyor, oh! ben burda gördüklerimi söylüyorum. ümit karan adlı adamın gerçek hayattaki yüzünü gördüyseniz, burdaki hareketlerinden farklı olmadığını göreceksiniz.

bu adam ki çok ünlü bir mekanda gidip 5 lira bahşiş bırakıp bana hizmet edeceksiniz lan! diyen bir adam, ki orada bahşişler genelde 100 lira civarında mekanı bi düşünün

Daghan hilmi ondan beter

ümit karan ın saygı dan falan bahsetmesi benim de garibime gidiyor.. şikeden dolayı futboldan men edildi ve oynayamıyor ve kendisini birebir tanıyan insanlardan ben de birşeyler duydum. kanıtlayamayacağım için buraya yazmıyorum.. yoksa sorunun zaten duyguyu onu veya bunu savunmak olmadığını düşünüyorum..

Dostum ümit gerçekten şikeden dolayımı futboldan men edildi pek futbolla ilgilenmiyorum yeni duydum eğer gerçekten öyleyse hiç konuşmasın.

futboldan men edildi ümit karan..

• Murat,Doğu ve Cengiz dışında karakter namına kimse yok.duygu gül oynamadığında bin bir türlü bahane uyduruyordu.gül ün sakat olmadığını cümle alem biliyordu.Ama sakatım dedi olay bitti ve oynamadı.Buraya kadar herşey normal.Şimdi Bennu oynamayacağım deyince o zaman sazan gibi atlamayacaksın duygu hanım.gül ü o gün savunduysan şimdi bennu ya laf etme hakkın yok.

ümit tam ayrı bi hikaye aynı şey onun için geçerli.Sen gül oynamadı diye laf sokuyordun konseyde şimdi bennu yarışmayacağım deyince hemen savunmaya geçtin.Azıcık karakter sahibi olsan bennu ya da laf ederdin ama nerde.
  • evet hakkında vikipedia da şöyle bir açıklama var..

Mahkeme Kararları [değiştir]

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 2 Temmuz 2012 tarihinde Ümit Karan'ın "Teşvik Primi vermek" suçunu işlediğine hükmetti.[5] Yaklaşık 8 ay hapis cezası ile cezalandırılan Karan, kararı temyiz etti.
    Mahkeme, Ümit Karan hakkında "Spor kulüplerinde ve federasyonlarda görev yapmaktan yasaklama" ve "Stadyumlara giriş yasağı" kararları verdi. Eğer bu kararlar Yargıtay tarafından onanıp kesinleşirse, Ümit Karan bir daha spor kulüplerinde görev yapamayacaktır. Ancak Yargıtay henüz bir karar vermediğinden bu hükümler kesinleşmemiştir.
    Ayrıca Ümit Karan Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan sportif yargılamada "Müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüs" gerekçesiyle 2 yıl müsabakalardan men cezası ile cezalandırılmıştır.[6] Bu nedenle şu anda profesyonel futbolculuk yapamamaktadır.
  • Ohoooooo gönüllülere bak

• Dağhan Çok Ayıp Ediyor.Eski Takım Arkadaşlarının Dedikosunu Yapmak Ne Kadar Doğrudur? İnşallah Doğukan Yarışmanın 1. Olur ve Hakeden Kazanmış Olur.
  • Ümitde yalakalık yapıyo şimdi bennuya yazmasın diye
  • gönüllüler zafer sarhoşu
  • Yine Game of Thrones müzikleri çalıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: funner

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daghan hilmi ondan beter

futboldan men edildi ümit karan..

Peki sebebi şike yapmasımı yoksa doping falan mı?
  • Şimdi hangi ikili sms e çıkar tahminleri alalım..
  • Yahu benim kaçırdığım bişey mi var ne bu ümit karanın bennuyu acındırması yok 4 çocuk annesi yok büyük kadın. Yarışma abi bu yarışma noluyor yahu
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.