Şimdi Ara

Sürücü Belgesi Dosyası nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
19.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın randevum var. Gerekli evraklar arasında sürücü belgesi dosyasıda istenmiş. Bu nedir nereden temin edebilirim?

Edit: Kadıköy trafik tescil'in yanında kamyoncular odası var. Mavi bir dosya 5TL ye satıyorlar. Her trafik tescil'in yanında oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calii -- 1 Kasım 2016; 13:47:09 >

• Soforler odasindan aliniyor diye biliyorum ucreti 10 tl tum belgeleri onun icine koyuyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 1 Kasım 2016; 12:45:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim ne demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wafea

Soforler odasindan aliniyor diye biliyorum ucreti 10 tl tum belgeleri onun icine koyuyosun

abicim naptın sen ya. ben kırtasiyeden mavi dosyayı 50 kuruşa aldım koydum gittim o kadar
  • Arkadaslar bu dosya poset dosyami yoksa kagit dosya mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold0ne

Arkadaslar bu dosya poset dosyami yoksa kagit dosya mi ?

Hocam yeşil kağıttan dosya üzerinde motorlu taşıt vs vs var

• Ben mavi dosyayi aldim verdim kabul etmediler, kabul olan dosya kahverengi buyuk bir zarf şeklinde olan bir dosya.

• Izmirde soforler odasindan istedim normal poset dosyalari taktigimiz plastik dosyadan verdiler 2 tanede zarf. Bu dosyayi kabul ederler mi ?

• istanbulda mavi bir dosya verdiler bana dediğim gibi. üstünde şöförler odası sürücü dosyası yazıyordu. bazı emniyetler istemeye biliyorlarmış. sen belgelerinle git. dosyayı isterlerse ver. yoksa git iade et.
  • Bende şoförler odasından mavi dosya almıştım 1.5 TL .

Randevuya gittiğimde kimsede yoktu, poşet dosyayla gelmişlerdi. Ama memurlar sorun çıkarmadı. Hatta benim dosyayı bana geri verdi
  • 2017de dosya istenmiyor değil mi?

• G--MAN kullanıcısına yanıt
    sistem aynı isteniyordur hala
  • Şu an almayı düşünmüyorum dosyayı. Ayın 2 sinde randevu var. Kabul etmezlerse benim başıma artık.
    2-5 lira arası zaten al dursun. 2bin liraya ehliyet alıyorsun onun için ertelenmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calii -- 26 Şubat 2017; 13:39:26 >
  • calii C kullanıcısına yanıt
    Bu hafta zamanım olursa almayı deniyicem okuldan zaman olmuyor perşembe tatil o zamanda randevu aldım sabahtan. Büyük ihtimalle dosyasız gidicem sürücü kursunada sormuştum dosya eskidendi diye bi cevap verdiler. Belki yaşadığım şehirde fazla sallanmıyordur bu dosya olayı ( Bilecik )
    trafik tecilin yanında satan bir yer mutlaka vardır. randevuya girmeden alırsın
    Hocam vergi dairesine yatırılması gereken harcı bankalardan yatırabiliyor muyuz ?
    vergi dairesine birşey yatırmıyorsun. direk halkbankasına git söyle harç yatırıcam diye.
    Hocam kursta vergi dairesine dediler ama bankayada yatırılabiliyormuş dediğiniz gibi. Ben vergi dairesine gitmek istiyorum bi fark olmayacak sanırsam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.