Şimdi Ara

EKRAN KARTI GÖZÜKMÜYOR VE SÜRÜCÜ YÜKSELTME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle herkese iyi geceler, sorunu yaşadığım laptop 2006 model Sony Vaio i3 M350, 4 GB Ram, 64 Bit. İki sorun var
    1- Ekran kartı gözükmüyor nasıl öğrenebilirim. Dxdiag görüntülerini ekliyorum.
    2- Bu bilgisayar şuan Vice city dahi açmıyor. Cs oynarken kasıyor. Sebebi sürücüler 2006 daki sürücülerin olması. Driver Booster kullanarak yükselttiğim zaman ise ekran parlaklığı düşüyor ve değiştirilmiyor. Ekran kartını bilmediğim için kendim elle de yapamıyorum. Bunun çözümü nedir manuel olarak nasıl indirebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üretici web sitesinden modele göre öğrenip indirebilirsiniz muhtemelen ekran kartınız Intel HD ekran kartı bunun için inteli'n ekran kartı tanılama programı var bunu kullanın.

https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/products/80939/graphics.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheArchaeologist kullanıcısına yanıt
    Hocam kurdum indirdim şimdi bir şeyler indiriyor. yine parlaklık sorunu olmaz umarım

Hocam ilk 5 dakika yavaş çalıştı ama parlaklık normaldi. Sonra aniden parlaklık gitti ama gayet hızlı. Arası yok mu bunun?
    edit:Sildim şimdi eski haline döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techsen32 -- 7 Haziran 2020; 0:39:0 >
  • Sürücüyü indirdikten sonra Intel grafik ayarlarından parlaklığını ayarlayabilirsiniz

• Boş uğraşmışsın, direkt driver booster adlı programı indir çalıştır sonra herşeyi kendi yapıyor.

• Hocam biliyorum o programı onunlada denedim. Fakat parlaklık sorunu oluyor dediğim gibi. Bu haliyle de hiçbir uygulamayı açmıyor.

• techsen32 kullanıcısına yanıt
    Sağ tık yap nvidia denetim masasina gel ordan gama ayarlari falan var ayarla kontrastı.

Parlaklık artmıyor hocam hem çok yavaşlamıştı. Ara bi versiyon yok mu bu kadar yormayacak ama yükseltebileceğimiz şuan 2006 daki driverlar yüklü

• nvidia yok ki hocam.

• techsen32 kullanıcısına yanıt
    Intelinnin denetim masasina gir ozmn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKS2024Hedef15000 -- 7 Haziran 2020; 10:23:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.