Şimdi Ara

Harici hard disk, Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor HATASI! (LÜTFEN YARDIMCI OLUN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Beyler her zaman bu işlemi, yani sadece boş alanı temizler üstüne 35 geçiş yaparım.
    ‘ 2.Resim ’
    Geçen günler yanlışlıkla 2. fotoğrafta olduğu gibi tüm sürücüyü silmeyi işaretlemişim, yanlış seçeneği işaretlediğimi allahtan hemen farkettim ve saniyesinde programı kapatıp harici hard diskimi çıkardım, fakat harici hard disk'i tekrar taktığımda bana ‘ 3. Resim ’ deki hatayı veriyor. Bu diskin içindekiler benim için çok önemli olduğu için dosya kurtarma proglarını dahi denemedim, çünkü hayatımdaki tüm anılar ve belgeler bunun içinde. Sizden ricam bu duruma yardımcı olmanız…
    (Kesin çözüm sağlayan arkadaşa 50 TL parasal destek sağlayacağım)

Harici hard disk, Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor HATASI! (LÜTFEN YARDIMCI OLUN) Harici hard disk, Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor HATASI! (LÜTFEN YARDIMCI OLUN) Harici hard disk, Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor HATASI! (LÜTFEN YARDIMCI OLUN)

• Yardımlarınızı bekliyorum...
  • Maalesef program yüzünden disk içeriklerini silmişsiniz, silme işlemi yarım bırakıldığı için de veri içeriğine ulaşamayacaktır.

Bilgisayarım 'a sağ tıklayıp -> Yönet -> Disk Yönetimi

kısmından erişmeye çalışın ama sonuç elde edememe ihtimaliniz yüksek.

Şu an için diski tamamen biçimlendirip içeriğini çeşitli recovery programları ile kurtarmaya çalışmalısınız...
  • spiky2122003 S kullanıcısına yanıt
    Malesef sonuç alamadım... Ama dediğim gibi recovery programları her taramada disk'in içindeki bilgilere zarar verebiliyor o yüzden elimden geldiğince disk üzerinde işlem yapmamaya çalışıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zach-

Malesef sonuç alamadım... Ama dediğim gibi recovery programları her taramada disk'in içindeki bilgilere zarar verebiliyor o yüzden elimden geldiğince disk üzerinde işlem yapmamaya çalışıyorum...

Recovery programlarının diske çok fazla zarara uğrattığını daha görmedim ancak isterseniz kurtarma programlarının protable yani taşınabilir sürümleri de mevcut. Bunlardan da faydalanabilirsiniz.

Şu an için diskinize erişimde sorun yaşayacaksınız gibi gözüküyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiky2122003

quote:

Orijinalden alıntı: Zach-

Recovery programlarının diske çok fazla zarara uğrattığını daha görmedim ancak isterseniz kurtarma programlarının protable yani taşınabilir sürümleri de mevcut. Bunlardan da faydalanabilirsiniz.

Şu an için diskinize erişimde sorun yaşayacaksınız gibi gözüküyor...

Peki öneriniz varmıdır bu programlardan?
  • İnternette birçok recovery programları mevcut benim önerebileceklerim ise ;

Recover My Files, GetData Back For NTFS, Easy Recovery Professional

Diğer arkadaşlarımızın da recovery programı önerileri olabilir...
  • Recovery yapmadan düzelmez gibi ama dosyaları silerken hdd hasar verdiyse hdd ölmüştür.
  • Burn~ kullanıcısına yanıt
    Hdd'ye donanımsal bir zarar geldiğini düşünmüyorum...
  • spiky2122003 S kullanıcısına yanıt
    Ben lisans bir ürün almayı düşünüyorum eğer burada kimse çözümü bulamazsa tabi. Önerin için teşekkürler.
  • Yokmu yardımcı olabilecek biri?
  • Bende de bu sorun vardı "Recover My Files" programını indirdim düzeldi :)
  • Arkadaşlar duyuru açmayı bilmediğimden dolayı bu şekilde sesimi duyurmaya çalışmayı denedim..
    bir lanettir ki geldi başıma allah rızası için bir el atın çözelim şu işi çok kötü durumdayım.
    bir hafıza kartı aldık içine düğün fotoğraflarımız dış çekimler anılarımız doğum günlerimiz videolar yani anlayacağınız en değerli anılarımın bulunduğu sd kart sorun werdi açmaya kalktığımda DİSK BİÇİMLENDİR diyor
    iptal dediğimde
    E: erişilemiyor
    birim tanınan bir dosya sistemi içermiyor... hatası weriyor
    wALLAHa çok teknik serviscilere götürdüm belki bir umut yaparlar diye olmadı
    disk biçimlendirilmiyor da lütfen yardım edin eşimle tüm hayatımız bir çok mutluluğumuzun görüntüsü bu sd kartta
    TEŞEKKÜR EDERİM...
  • Sürücüyü isim yapmış bir veri kurtarma merkezine götür ve danış. Eğer kurtarılma ihtimali varsa da biraz tuzlu olacaktır ama değer.

Bu seçeneği dosyaları gerçekten önemli olanlar için söylüyorum. Gözden çıkarılabilir veriler için o paralar değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1312K -- 9 Nisan 2019; 3:28:40 >
  • cokönemli C kullanıcısına yanıt
    Normalde biçimlendirmeden "EaseUS Data Recovery Wizard" gibi veri kurtarma programıyla bozulmuş dosyaları kurtarabilirsin.
    Ama sen biçimledir yapmak istemişsin ve olmamışsa sanırım ölmüş olabilir, aynı vaziyette 32 GB microsd var bende de ve her yolu denedim olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.