Er
05 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
benim dosyamda sertifika var onun atında soforler ve otomobilciler federasyonu tarafından bastırılmıştır yazıyor ama ekstra söforler odasından alındığına dair bir belge yok yarın randevum var bir daha bişey almam gerekiyor mu acil yardım ?????

satış fiyatı da 1₺ yazıyor hatta sertifikanın üstünde. Ama sürücü belgesi dosyası yazmıyor sertifika yazıyor napmam gerek acil yardım lütfen

yarın alamazsam en yakın randevu aralığın ortasında :((((
Merhaba arkadaşlar!!!

Ben 27 Ağustos sınavına girip geçtim ve 1 Ekimde direksiyon sınavına girip geçtim. Haftaya da nasipse ehliyetimi alcam.
Lakin aklıma şu soru takıldı ve size de sormak istedim. İzmir Ksk de sürücü kursuna gittim. Dersler falan her şey iyi hoş bir şekilde geçti. Ta ki direksiyon sınavından iki hafta öncesine kadar.
Beni bir gün arayıp yarın Milli Eğitimin yapacağı ön değerlendirme sınavı var yarına göre direksiyon sınavına girip giremeyeceğin belli olacak dendi.
Neyse ben gidip girdim bildiğimiz direksiyon sınavının aynısı ama deneme hali. Ben normal sürüşe başladım parkurun yarısında sen iyisin tamam yeter dendi ve bitirdiler.
Ancak iki gün sonra bana mesaj geldi "Başarısız oldunuz. Direksiyon sınavına girebilmeniz için ders almanız gerekmektedir." diye.
Aradım sert bir üslup ile konuştum iyisin denip neden böyle bi şey olduğuna dair. Minimum 6 ders almam gerekiyormuş işte sınava girmem için direksiyon hocama göre...
Sahibi ile konuştum 2 ders alsan yeter dedi falan ama ben hala anlamamıştım nedenini. Ders almadan sınava girmek istiyorum dediöm. Hocam trip attı "Madem kendine bu kadar güveniyorsun gir öyle o zaman" dedi

Girdim ve kolayca geçtim. Kusura bakmayın uzun tuttum ki kendimi rahatça anlatayım. Sormak istediğim sizde de böyle ön sınavlar oldu mu veya daha önce duydunuz mu ??
Evet sevgili DHForum okurları iyi günler.
Yeni bir site açılmış ve benim mantığıma yatan bir şekilde para kazanıyoruz. Sizleri de bilgilendirmek istedim.
paraçiftliği ile günde tek giriş ile para kazanıyoruz referans kazandıkça daha fazla kazanıyoruz.
Fazla konuşmaya gerek yok siteye girip üye olmanız ve para kazanmaya başlamanız yeterli.!!!
Daha fazla bilgi sitede mevcut. İyi kazançlar :)))

http://paraciftligi.com/ana_sayfa?r=themss
Evet sevgili DHForum okurları iyi akşamlar.
Yeni bir site açılmış ve benim mantığıma yatan bir şekilde para kazanıyoruz. Sizleri de bilgilendirmek istedim.
paraçiftliği ile günde tek giriş ile para kazanıyoruz referans kazandıkça daha fazla kazanıyoruz.
Fazla konuşmaya gerek yok siteye girip üye olmanız ve para kazanmaya başlamanız yeterli.!!!
Daha fazla bilgi sitede mevcut. İyi kazançlar :)))

http://paraciftligi.com/ana_sayfa?r=themss
Hakkında
İlgi Alanları: Akıllı Telefon - Laptop
Forum İmzası:
Bu profil MŞŞ'nin resmi Donanım Haber hesabıır...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 46
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 671 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.