Yüzbaşı
09 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 212 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar hukuk bürosunda kullanılmak üzere 1500 lira civarında sadece kasa olacak şekilde bir sistem tavsiyesi verebilir misiniz. HDD yerine yalnızca 250 GB SSD yeterli olacaktır. En fazla office programları ve yüksek sekme sayısıyla tarayıcı çalışacak.
Oyun asla oynanmayacak ama en azından youtube'da videolarda donmazsa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
2 gün önce durduk yere degisik bir sorun ortaya cikti. Onceki aksam normal calisan bilgisayari ertesi aksam actigimda ekrana görüntü gelmedi. Ekran karti, islemci dahil tüm fanlar dönüyor. Hard diskin acilirkenki sesi geliyor ancak ekrana hic bir sinyal gitmiyor ve klavye isigi yanmiyor [normalde numlock isigi yanardi] bu durumda anladigim kadariyla sorun ekrana goruntu gitmemesi degilde bilgisayarin hicbir sekilde isleme gecmemesi gibi duruyor. Asagida resmini attigim tahminen kuzey koprusu sogutucusu olan parca kayda deger sekilde isiniyor diger tum parcalar soguk. Bir ara kasaya vura vura calistirdim ama kapattiktan birkac saat sonra yine acilmadi. Ramleri sök tak yaptim, bios pilini sok tak yaptim, ekran kartsiz actim hicbir sekilde calismadi. Tahminim anakartta sıkinti var ancak ne oldugunu bilemiyorum. Daha on
ce basina boyle bir sey gelen varsa yardimci olabilir mi ?
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın elinde 420 M yang bulunmakta.
Minimum 100 M olacak şekilde satılıktır.

İlgilenenler PM yoluyla iletişime geçebilir. Dükkanımdan referanslarıma bakabilirsiniz.

Forum dışına satılmıştır.
Arkadaşlar modem log kayıtlarına bakarken aşağıdaki kayıt dikkatimi çekti herhangi bir güvenlik sorunu var mı ? Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Karaladığım yerde benim ip numaram vardı.

Arkadaşlar 3 yıldır stok fan takılı ve acayip ses çıkarıyor. Bu işlemciye uygun 100 TL civarı F/P hangi soğutucuyu almalıyım ?
Kasa : spec 02
Merhaba, evde biri harici uydulu diğeri dahili uydulu 2 televizyon var ve ikisinde de hiç bir TRT kanalı çekmiyor. Fabrika ayarlarına getirip yeniden kanal tarattım TRT kanallarının hiçbirini bulamadı. Turksatın TKGS sistemini açtım TRT kanalları mevcut ancak sinyal yok. Apartmanda merkezi sistem bulunuyor ve üst komşumda da TRT kanalları çekmiyor. Bu problem superonline kurulumundan sonra meydana geldi (sol'un kabloları tv kablolarının indiği yerden indirildi) ancak kablodan sıkıntı olsa tüm kanalların gitmesi gerekmez miydi ?
Bunun gecerlilik suresi nedir arkadaslar kursa basvururken 4. Ayda almistim hala gecerlimidir yeni almam gerekir mi ?

Düzenleme: Bugün işlerimi hallettim 7 aylık raporla gittim sıkıntı çıkmadı yani en azından 12 aylık geçerlilik süresi var sağlık raporunun.
Arkadaslar ceza özel finali var da aklima bir sey takildi bir turlu anlayamadim . Fail 102/2 deki sucu islemek icin kisiyi hurriyetinden yoksun kildiginda hem 102/2 den hemde 109/5 ten ayri ayri mi cezalandiriliyor ? Yoksa magduru hurriyetten yoksun kilma 102/2 nin unsuru mu kabul ediliyor ?

Edit: buldum gercek ictima uygulaniyormus
Merhaba arkadaşlar 1 hatta 2 modem bağlamak ve bu modemlerden birinde sürekli ip değiştirmek ( diğer modemin internetini kesmeden ) mümkünmüdür ?
Merhaba,

Sadece soğutma amaçlı kullanılacak 9000 btu ve 12000 btu klima önerilerinizi bekliyorum F/P olması ve 9000 btu olanın sessiz olması önemli.

Araştırmalarımda şu markalara rastladım sizlerinde önerilerini almak isterim.

9000 BTU (Max : 1000 TL)

1)http://www.koctas.com.tr/klima/gree-klima-split-gr-09-9000-btu/6714-11724/
2)http://www.bimeks.com.tr/urun/133693/airfel-green-9000-btu-klima.aspx
3)https://www.tekzen.com.tr/daylux_split_klima__9000_btu_r410_gazli_/161457

12000 BTU (Max: 1600 TL)

Gree - Daylux - Airfel Green , bu 3 markadan birinin 12000 liğini alacağım hangisini önerirsiniz ?
Hakkında
Forum İmzası:

İnfinita aestimatio est libertatis

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.695
İkinci El Bölümü Mesajları: 109
Konularının görüntülenme sayısı: 83.749 (Bu ay: 1.572)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 367 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.