Şimdi Ara

Suruç'ta AKP’lilerle esnaf arasında silahlı kavga: 3 ölü, 8 yaralı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Videoları bile var olduğu söyleniyor tabi videoları silmemişler ise olay nedir ne değildir aydınlatılır.

Ama olay gerçekten böyle delillendirilirse durum çok vahim.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 8 Mart 2021; 0:11:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akp lilere esnaf laf atmıştır, klasik akp liler ve korumalar ilk saldirmislardir onlara.karşılıkli kavga çıkmış. Mağdur is coming olmaya gerek yok...akp lilerin biliyoruz kii bir saniyelik pratestoya bile tahamulleri yok.bu sefer karşı taraf dişli çıktı sonuçlar ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 14 Haziran 2018; 23:54:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp yi bir siyasi parti olarak tanımlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

akp yi bir siyasi parti olarak tanımlamıyorum.
    Pkk ile bir mi tutuyorsun .?

• Milletvekili olayı anlatıyor.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2650053-milletvekili-yildiz-saldiri-anini-anlatti

PKK kaynaklarından beslenen,pkk ağzıyla konuşanlar olayın aslını öğrensinler.

Vekilin dediği gibi tekstil ürünleri satan dükkanda silahların ne işi var? Adam oy için sana selam verecek,bu ilk değilki her parti her seçimde her bölgede bunu yapıyor, kimse ateş açıp adam öldürmüyorki. Bu işin organize olduğu belli.
  • http://video.haber7.com/video-galeri/121757-suructaki-kanli-saldirinin-oncesine-ait-goruntuler-ilk-kez-yayinlandi

Şu görüntüleri görenler,pkk ağzıyla,pkk görüntüleriyle konuşanlar biraz UTANIR MI? ERDOĞANA sayıp sövüp acacaba onun gibi erdemli olup hata ettik diyebilir mi? Hadi bakalım görelim. BUndan sonra da PKK kaynakları ile konuşmayın. Muhalefet iyice KANDİLe yanaştı.
  • Akpli - pkk sevicisi catismadi algi yapmayin...

• Yayinlanan videoyu izlesen pkklilari savhnmsk icin yazdiklarindan utanirdin.

• Periah kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 8 Mart 2021; 0:9:38 >
  • Kisa sureli tartisma dedigin olay bicak ve sopalarla adamlara saldirilmasi. Herifin pkk pacavralarinile resimleri ortads.

Birde adam insan gibi iki dakika icinde giderken bicak ve sopa ile saldirmak nedir. Herifler kudurmus kopek gubi saldurinca karsiligini gormus.

Ayricz hasrane olayi ile ilgjli bir kanit yok. Sadece senin uydurman var buda bir gercek. Daha once uydurduklarinin gercekle celistigini dusunursek simdi uydurduklarinin dogru oldugu ne malum ?

Yav he he gerçekleri bilen biliyor algı çabanızı takdir ediyorum gerçekten profesyonelsiniz bu konuda, bu arada maaş ne kadar alıyorsunuz?

• Iyiki olayin video goruntusu var yoksa sizlerle basetmek cok guc olurdu.

Ac bak bakalim o yukarda kisa bir tartisma oldu bitti dedigin okayda ilk saldiran pkk sevicizi esnaf mi akpli vekil mi. Pkk sevicisi esnaf aenin ufak tartisma dedigin olayda sopa ve bucak cekip atliyor mu atlamiyor mu.

Ben kanitli konusuyorum sense hicbir janit olmadan oyke oldu boyle oldu diyirsun.

Simdi hangimiz algi yapiyoruz ?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 8 Mart 2021; 0:10:0 >
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 8 Mart 2021; 0:11:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh1N0

...
    sen önce sıfır diye refurbished ürün sattığın adamın parasını geri ver

• holosko12 H kullanıcısına yanıt
    Sana ne ? Başka bir argüman bulamadın mı

Tamam korktum bordo klavyeli abiiii

3 mesajı var 3üde konuyla alakasız özelden tehdit ediyor forumdan tehdit ediyor ne istiyorsun onu söyle? Adres mi vereyim gelip beni dövecekmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: holosko12

sen önce sıfır diye refurbished ürün sattığın adamın parasını geri ver

Alıntıları Göster
    Tabi sanane hocam, istediğini dolandırır istediğini kandırır. Sıfır diye yenilenmiş telefon satan şahsın bu olaylarla ilgili açıklamaları da aynı kalitede olur dikkate almayın. Ondan sonra din vicdan kokulu mesajlar yazar. Gerçek müslümanlar bunlar gibi ikiyüzlüler yüzünden zarar görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.