Şimdi Ara

Suruç'ta AKP’lilerle esnaf arasında silahlı kavga: 3 ölü, 8 yaralı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akp siyasi bir parti midir, yoksa mafya mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inceldiği yerden kopsun bilader izmirdeyim yüreği yiyen akpli varsa gelsin bana gider yapsın bende belimde silahla geziyorum görünen o ki iç savaş kaçınılmaz güzle o halde gücü yeten beni alır bende gücüm yettiğini.

bitirdiniz ülkeyi yazık kaçınılmaz son budur polyana oynamayın hiç
  • ölenlerden biri vekilin kardeşi ise diğer ölenler esnaf ise saldırıyı kim yapmıştır? bir kişi dükkanında kanlar içinde biri ise dışarda kanlar içinde fotoğrafları paylaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 14 Haziran 2018; 21:12:44 >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Ölen esnaf da Akpli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp mafyalaşmıştır iyice halk bu mafyatik oluşuma gereken tepkiyi vermelidir

• Akp oy verenler ülke karışıcınca gideceğiniz bir yer varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Atvde bu haber, pkklilar akplileri şehit etti diye geçti.
    atv yine iyiymiş

ahaberde 1 şehit 3 ölü haberiyle paylaşıldı olay

inanın gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.Akp döneminde yaşamadığımız rezillik kalmadı allaha şükür.
  • 2 kişinin ise hastanede öldürüldüğü söyleniyor ülkeyi ne hale getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 14 Haziran 2018; 22:19:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Suruç'ta AKP’lilerle esnaf arasında silahlı kavga: 3 ölü, 8 yaralı

seni suruca göderelim ak parti yada mhp arabasıyla, sen cebine gül koyarsın, onlarda papatya emin ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    AKPlilerin ilk başta saldırıyı başlattığı ve 2 esnafı yaraladığı karşı taraftan ateş açılıp AKP milletvekili adayının kardeşinin öldürüldüğü ve 2 esnafın da hastanede öldürüldüğü söyleniyor.Şimdi sana soruyorum devletin silahlı gücü dışında silah taşıyan bu insanlar kim ? Polis yok mu asker yok mu ? Madem ortada bir tehdit varsa neden bu insanlar silah kullanıyor olay bu noktaya geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotharbey21

AKPlilerin ilk başta saldırıyı başlattığı ve 2 esnafı yaraladığı karşı taraftan ateş açılıp AKP milletvekili adayının kardeşinin öldürüldüğü ve 2 esnafın da hastanede öldürüldüğü söyleniyor.Şimdi sana soruyorum devletin silahlı gücü dışında silah taşıyan bu insanlar kim ? Polis yok mu asker yok mu ? Madem ortada bir tehdit varsa neden bu insanlar silah kullanıyor olay bu noktaya geliyor ?

Bu insanları tanımam etmem eminim onlarda oranın bir aşiretidir ancak bu insanları silahla dışarı çıkartan tedirginliğin mimarını herkes çok iyi biliyor, daha kısa zaman önce çocuğunun ailesinin gözü önünde katledilen partili insanlar var, bunlara neden silah taşıyorsun diye soranın bir kafasından geçenleri ortaya dökmesi lazım, senin mantığınla güneydoğuda 24 saat asker ve polisle gezmesi lazım ak partililerin. Ayrıca partilinin kardeşinin yanında 2 kardeşi de ağır yaralıymış. Hastanede öldürmek falan klasik pkklı söylemleri, bu konular açığa kavuşturulur eğer öyle bir durum var ise ona göre yorum yaparız ama olayın içeriğini tam olarak kanıtlı şekilde bilmeden öyleymiş böyleymiş diye yorum yapmak ancak fesat düşünceli kişilerden çıkar. Farkındaysan oalya dair kesin şeyler konuşmadım, şu yada bu haklıdır demedim, sadece neden silahla geziyorlar diyenlere bunun açıklamasınn çok net olduğunu belirttim, daha önce silahla gezmediği(gezemediği) için katledilen çok vatan evladı oldu bu memlekette. Yok yoluna ölüyor insanlar, bu nefreti bitirmeyen her düşünce ve hareket hastalıklıdır.

Hala silahla gezmeyi meşrulaştırmaya çalışıyorsun arkadaşım orası dağın başı değil şehir merkezinden bahsediyoruz elbetteki yakınlarda polis vardır asker de vardır.Kaldı ki ortada bir seçim gezmesi yapılıyormuş.Kimse kanunu hukuku tanımıyorum ben belimde silah dışarıya çıkarım onu vururum bunu vururum diye hareket edemez.Burası çadır devleti değil.Benim kafamdan bir şey geçmiyor merak etme ben sizin gibi olaylardan AKP lehine nasıl oy çıkarırım derdinde değilim sadece diyorum ki olayla ilgili ne kadar kamera kaydı ne kadar belge ne kadar fotoğraf varsa hepsi servis edilsin bunun yapılması çok mu zor ? Çok sakat bir mantıkla olaylara yaklaşıyorsun İstanbulda Ankara'da bir sürü tehlikeli mahalleler var yerler var şimdi bu insanlar da mı silah alsın beline ? Tinerciler yan kesiciler baliciler kol geziyor o yerlerde yaşayanlar da mı beline silah alsın ? Sizin gibiler yüzünden Türkiye'ye dış dünya artık muz cumhuriyeti gözüyle bakıyor böyle bir mantık olamaz.AKP'lilerin de mesela başka partilerin standlarına saldırdığı söyleniyor şimdi senin söylemine göre standlardaki insanlar beline silah alıp saldıran kişiyi vursun öldürsün mü ? Ülke kan gölüne mi dönsün istiyorsunuz asıl sizin zihniyetiniz ne ?

• lotharbey21 L kullanıcısına yanıt
    Sen neden ısrarla acıtasyon yapacağına bu ülkenin daha güvenilir bir yer olması gerektiğini, güney doğunun terörden ve düşüncesinden temizlenmesi, bu ülkenin değerlerine nefret ve kin beslemenin bir sonuç vermeyeceğini söylemiyorsun, sonra millete sen şöylesin böylesin diyorsn arkadaş, ortam güvenilir değil diyorum sana nasıl insanların kendilerini koruyacak bir şey olmadan böyle tehlikeli yerlerde bir şeyler yapmasını bekliyorsun, sen hala kulaktan dolma bilgilerinle yok şöyle olmuş yok atam bombası atılmış diyorsun asıl sakat zihniyet çok belli burada, oralarda ak partiye yakın insanları fişleyip cezalandıracağız diye gezen tipler var, bunlara 24 saat güvenliği nasıl sağlayacaksın? madem polis asker var madem kameralar var olay netleşsin o zaman konuşalım diyorum sana, eğer ortada tarama, kasten öldürme, durduk yere hareket etme varsa beraber hareket edelim, baştan aşağı herkesi suçlayalım ve cezasını çekmesini isteyelim ama olayı başka yerlere çekmek çok sıkıntılı çünkü bu işin sonu katil tc, tc kirtleri vuruyor, katliam yapıyora gelecek biliyorum, benim tek derdim bu ülke, hiçbir partiye kendimi yakın hissetmiyorum.

Acıtasyonu ben yapmıyorum arkadaşım ne kadar çok ölü gelse o kadar iyi olur diyen sen ve senin zihniyetin yapıyor.Hangi partiye mensup olduğun az çok anlaşılıyor zaten bu kadar uğraşma gizlemek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotharbey21

Acıtasyonu ben yapmıyorum arkadaşım ne kadar çok ölü gelse o kadar iyi olur diyen sen ve senin zihniyetin yapıyor.Hangi partiye mensup olduğun az çok anlaşılıyor zaten bu kadar uğraşma gizlemek için.

bence sen cevap veremeyip olayı yine sen ak partili/mhplisine getiriyorsun, olay silahla gezme olayı olsa zaten bu konuda tartışma kapalı tabi ki herkesin sağlığı için silahsız bir toplum hayali kuracağız ancak meselenin arka planının başka şeyler olduğu aşikar, neyse ki biz eğriyi doğruyu biliyoruz ülkemizin ekmeğini yeyip suyunu içip sonra bizi vuriler, katil devlet diyenlerden olmayacağız çünkü insan gibi yaşayan kimseye kimse bir şey yapmaz(istisnalar elbette olabilir), varsın ak partili olmakla suçlanalım, twitter a bakıp öf katliam yapılmış, tc kahrol demiyoruz ya sıkıntı bizde. Ayrıca masum hiçkimsenin yaşamının elinden alınmasına göz yumamam, yarın gerçekler ortaya çıkar ve ortada başka durumlar olduğu anlaşılırsa ben en acımasız eleştiriyi de yapacağım burada ve her bulnuduğum ortamda.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 4 Temmuz 2020; 21:40:7 >
  • Dünkü açıklama

7 Haziran sonrası ilk patlamanın Suruç'ta olması

Tesadüf mü?

• Dün Erdoğanın videosunda itiraf ettiği gibi HDP baraj altı bırakılmak için her şeyi yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heliosaga

...
    Bu dogru mu ?

Hastahane basip vurmak , dukkan taramak ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.