Şimdi Ara

sürekli uzun farları yakanların amacı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazen dikiz aynasında farkediyorum, arkadan gelen eleman uzunları yakmış oluyor.. üstelik hava karanlık değil mesela güneşli bir gün ama o uzunlar sürekli yanıyor.. Bu Türk insanının başka bir mantıksız ve garip davranışı diyebilir miyiz yoksa bunun benim bilmediğim faydalı bir amacı var mıdır?

• Bazı yerel dillerde "gel bana söv" demektir.
  • +20 hp
  • Dün Artvin'den Erzurum'a yolculuk yaptım. 40 tane tünelden geçtim. 2007 model Punto ile doğal olarak otomatik far yok. Tek şeritli yol gündüz de farları yakarak gittim.

Yusufeli'ne girerken şantiye full. Işıklandırma yok tünellerde tozdan göz gözü görmüyor örneğin.

Bazı durumlarda kesinlikle gerekli. Zararı yok faydası var.
  • annelerine bir hayr duası okutmak istiyor olabilirler
  • E5 ya da Temde uzunları yakıp gezen servisçilerden biri bizim şirkette çalışıyor.Adam bildiğin bu durumdan zevk alıyor.Tavşan gibi gözlerini alıyorum abi diyor.

Çoğu klinik vaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada da var,ama ben görmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü beyinleri olmayan insanlar uzunları yakar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu da bir şey mi ? Geceleyin sadece gündüz farlarıyla gidenler görüyorum. Bazılarının hiçbir şeyi yanmıyor. Bence genel olarak ciddi derecede araba satın alan insanlar için özellikle yeni kullanmaya başlayanlara el kitabı vermek lazım. Bir de son dönemlerde gördüğüm kadın sürücüler de var. Yağmur yağmıyor ama arka silecek sürekli çalışıyor. Sanırım yanlışlık dokunuyorlar açıyorlar haberleri yok. :) hava güneşli çok keyifli arka silecek mutsuz.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enki

Dün Artvin'den Erzurum'a yolculuk yaptım. 40 tane tünelden geçtim. 2007 model Punto ile doğal olarak otomatik far yok. Tek şeritli yol gündüz de farları yakarak gittim.

Yusufeli'ne girerken şantiye full. Işıklandırma yok tünellerde tozdan göz gözü görmüyor örneğin.

Bazı durumlarda kesinlikle gerekli. Zararı yok faydası var.
    Bu yazdıklarınızın "Uzun Far" ile ilgisini anlayamadım???
  • Sürekli sis farı yakanlarla aynı şey kendilerine küfür edilmesi hoşlarına gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leodex -- 20 Ocak 2020; 14:22:55 >
  • Gerizekalılar çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

E5 ya da Temde uzunları yakıp gezen servisçilerden biri bizim şirkette çalışıyor.Adam bildiğin bu durumdan zevk alıyor.Tavşan gibi gözlerini alıyorum abi diyor.

Çoğu klinik vaka.
    tavsan gibi goz alirken bir yumrukla yarasa gibi kor etmezler onu umarim

• tek kelimeyle cahillik

• Uzun far degil de dandik farlar boyle cok geliyor ayarsiz sekilde.

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Gündüz normal far yakmak olarak algıladım özür.
  • iş yerinde bi bayanın söylediğini aktarıyorum, "kadranın olduğu yerin renkli renkli yanmasını seviyorum, sis farı uzun falan çok hoş duruyor." dedi

bende arkandan çok renkli küfürler yersin dedim ama umurunda mı acaba ?
  • Bazen tribe sokuyorlar insanı. Kendi kendime konuşuyorum. Acaba aracın camından mı öyle gösteriyor diye
    Ben en çok sis farı olayına takılıyorum. Herkes A Takımı minibüsü gibi geziyor ortalıkta. Farlar ayrı renk, sis farı ayrı renk, gündüz farı ayrı renk. Bu tipler sis olduğu zaman sis farlarını kapatırlar bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu anı bekliyordum

sürekli uzun farları yakanların amacı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Bazen tribe sokuyorlar insanı. Kendi kendime konuşuyorum. Acaba aracın camından mı öyle gösteriyor diye
    Ben en çok sis farı olayına takılıyorum. Herkes A Takımı minibüsü gibi geziyor ortalıkta. Farlar ayrı renk, sis farı ayrı renk, gündüz farı ayrı renk. Bu tipler sis olduğu zaman sis farlarını kapatırlar bir de
    ayni sey ikisini de artistligine yakiyor kekolar ustelik luks araclar jip falan bunlar da yapiyor sirf sahinci doganci tayfa degil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.