Şimdi Ara

[Sürekli Güncel] Diablo III ile ilgili acemilerden sorular, ustalardan cevaplar [Yeni Soru] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
17.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ptr test serverıdır. Orada oynamayacaksınız, europe olarak seçip oynayacaksınız. Bahsettikleriniz oyun serverı ile alakalıdır, ek paket ile ilgisi yok. Serverı değiştirirseniz, amerika yaparsanız sıfırdan karakter kasarsınız. Ancak ptr ile ilgili bilmeniz gereken şey, europe olarak kastığınız karakteri direkt aktarıyorsunuz ama ptr belli bir süre açık kalır ve kapanır ve silinir. Üstelik lag olur, sadece europe olarak oynarsanız az lag yaşarsınız.
    Program files'dan ptrdaki dosyaları kopyalayıp d3 klasörüne atarak oyunu oynayabilirsiniz. Tekrar indirmenize gerek yok aynı oyun. Kopyaladıktan sonra battle.net üzerinden repair deyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam yardım lazım , şimdiden teşekkürler.

1-Flowver lar ne işe yarar ?

2-Kitaplar ne işe yarar ?

3-Küp bir sıvı istiyor 1. alan için ,, sıvıyı bulamadım nereden bulurum?

4-Sikil yükseltme nasıl oluyor? Mesela hızlı koşma sikilini nasıl yükseltebilirim?

5-Sol tuşla büyü değilde silah nasıl kullanırım?

6-Cow level nasıl açılır?

7-Malzeme satın alabilirmiyim? Malzeme satabilirmiyim?

8-Youtube da bir videoda ; Soket açma aparatı görmüştüm, nereden bulabilirim?

9-Bir karakter için vuruş gücü her şeymidir? Damge?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozen01

Selam yardım lazım , şimdiden teşekkürler.

1-Flowver lar ne işe yarar ?

2-Kitaplar ne işe yarar ?

3-Küp bir sıvı istiyor 1. alan için ,, sıvıyı bulamadım nereden bulurum?

4-Sikil yükseltme nasıl oluyor? Mesela hızlı koşma sikilini nasıl yükseltebilirim?

5-Sol tuşla büyü değilde silah nasıl kullanırım?

6-Cow level nasıl açılır?

7-Malzeme satın alabilirmiyim? Malzeme satabilirmiyim?

8-Youtube da bir videoda ; Soket açma aparatı görmüştüm, nereden bulabilirim?

9-Bir karakter için vuruş gücü her şeymidir? Damge?

1. Pesinize takarsiniz solo oynarken size destek olur buff verir.
    2. Kitaplari meslekcide aag tiklarsaniz yeni item yapma ogrenirsiniz
    3. Sivinin adina bagli
    4.70 leveldan sonra paragon acilir. Oradan movement speede verebilirsiniz. Itemlerde de olabilir bazen o ozellik.
    5. Normal attack yok oyunda skillere girin istediginiz iatediginiz yere kpyun. Ayarlardan da elusive modu acin.
    6. Bovine bardache diye bir baltamsi item var kanaiye onu koyuyorsunuz
    7. Malzemeler duser. Kanaiden masrafli da olsa convert edebilirsiniz. Koydeki vendorlara satabilirsiniz. Ama satmayin.
    8. Her yerden dusebilir. Az duser. Dikkatli kullanin.
    9. Degil. Her ozellik lazim. Yeeine gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasım teşekkürler, bu site beni hiç yüz üstü bırakmadı. her konuda uzman insanları bünyesinde barındırması ve bu kişilerinde yardım sever olması mükemmel bir şey.
    Arkadaşım 1. sorumda canavarlardan düşen eşyalar olarak follover yazan şeylerden bahsediyordum.
    Başka bir sorumda; türkiyeden insanlarla nasıl oynarım ben bu oyunu ? ve hangi server i kullanım, çünkü ilk başta bağlanma sorunu yaşıyorum.
    Son olarak özel gemler (kristaller değil. level kazandırılabilen gemler) soket lere yerleştirilebiliyormuş. bunları yanımda taşısam bana özelliklerini kullandırırlarmı?
    Çok teşekkürler.
  • ozen01 O kullanıcısına yanıt
    üstünde follower yazan eşyaları yanınızda dolaştırdığınız yardımcılarınıza veriyorsunuz.

türk oyuncularla oynamak istiyorsanız türk arkladalar listenize eklemeli yada bir türk diablo klanına girmeniz lazım.çünkü server tamamen random bağlıyor sizi bir servar a.bağlandığınız server da türk varsa oynarsınız
  • Arkadaşlar yardım lazım yine?

1-youtube da bazı videolar izledim oyuncuların eşyalarının sağ üst köşelerinde yıldız var kimi turuncu kimi yeşil bunun anlamı nedir?

2-forgettnsoul baya lazım oluyor kolay yolu varmı toplamanın?

3-ben wichdr oynuyorum, bana eşlik eden gargantuan bazı oyuncular 2-3 tane yapmışlar nasıl yapılıyor ben 1 tane ile oynuyorum.

4-multiplayer da bir yaratık öldürdük , veya kasa açtık diyelimki 4 kişiyiz herkeze ayrı esyamı düşüyor? çıkan paymı ediliyor?

5-youtube da bazı videolar izledim soket açma aparatı gibi birşey var? nereden bulurum?

teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar yardım lazım yine?

1-youtube da bazı videolar izledim oyuncuların eşyalarının sağ üst köşelerinde yıldız var kimi turuncu kimi yeşil bunun anlamı nedir?

3-ben wichdr oynuyorum, bana eşlik eden gargantuan bazı oyuncular 2-3 tane yapmışlar nasıl yapılıyor ben 1 tane ile oynuyorum.

4-multiplayer da bir yaratık öldürdük , veya kasa açtık diyelimki 4 kişiyiz herkeze ayrı esyamı düşüyor? çıkan paymı ediliyor?

5-youtube da bazı videolar izledim soket açma aparatı gibi birşey var? nereden bulurum?

teşekkürler.

1. Herkes en sevdiği rengi görmek için yıldızı renklendiriyor. Benim en sevdiğim renk kırmızı, item'lardaki yıldız da kırmızı.

2. Forgotten Soul lazım oluyorsa torrent'ten indirebilirsin. Önceden her sokakta bir film satan CD'ci vardı, hâlâ var mı bilmiyorum, varsa onlardan da alabilirsin. Detaylı bilgi için;http://www.imdb.com/title/tt1590030/

3. Which dr? Hangisi yani? (İngilizce bilenlere basit esbiri). Gargantuan'a ileride eş buluyorsun, görevle açılıyor. Sonra karakterin arkasını dönüp biraz bekleyince üçlüyorlar.

4. Tüm item'lar parti liderinde toplanıyor, Köyden İndim Şehire'deki gibi sayılıyor. Sonra pay ediliyor. Kadın oyunculara bu pay erkeklere oranla biraz daha düşük oluyor. Adaletine güvendiğiniz emin birisini parti lideri yapın.

5. O aparatı gittigidiyor'dan bulabilirsin. Amazon'da da indirime giriyor. Black Friday yaklaştı, uygun fiyata temin edebilirsin.

Rica ederim.

• ozen01 O kullanıcısına yanıt
    1- legendary ve set itemlerinin işaretleri sanırım option kısmından ayaralanıyordu tam hatırlmıyorum.

2- FORGOTTEN SOUL craft malzemesidir ve işe yaramayan legendary, set olan eşyaları (yeşil ve turuncu) blacksmith e kırdırdığınız zaman bu malzemeyi elde edersiniz.

3- THE SHORT MAN'S FINGER isimli bir yüzük var. onu takıldığında 3 tane gargantuan ile oynayabilirsiniz. ayrıca THE TALL MAN'S FINGER isimli yüzükten de takılırsa 3 köpek yerine tek adet büyük bir köpek ile oynanabilir.

4- public oynarken kimse kimseye düşen itemi ya da altını görmüyor. ancak üstünüze alıp tekrardan yere atarsanız o zaman diğerleri tarafından görülüyor.

5-RAMALADNI'S GIFT denen legendary item ile sadece silahalara soket açılabiliyor. bu da oynarken her yerden düşebilir. şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

quote:

Arkadaşlar yardım lazım yine?

teşekkürler.

1. Herkes en sevdiği rengi görmek için yıldızı renklendiriyor. Benim en sevdiğim renk kırmızı, item'lardaki yıldız da kırmızı.

2. Forgotten Soul lazım oluyorsa torrent'ten indirebilirsin. Önceden her sokakta bir film satan CD'ci vardı, hâlâ var mı bilmiyorum, varsa onlardan da alabilirsin. Detaylı bilgi için;http://www.imdb.com/title/tt1590030/

3. Which dr? Hangisi yani? (İngilizce bilenlere basit esbiri). Gargantuan'a ileride eş buluyorsun, görevle açılıyor. Sonra karakterin arkasını dönüp biraz bekleyince üçlüyorlar.

4. Tüm item'lar parti liderinde toplanıyor, Köyden İndim Şehire'deki gibi sayılıyor. Sonra pay ediliyor. Kadın oyunculara bu pay erkeklere oranla biraz daha düşük oluyor. Adaletine güvendiğiniz emin birisini parti lideri yapın.

5. O aparatı gittigidiyor'dan bulabilirsin. Amazon'da da indirime giriyor. Black Friday yaklaştı, uygun fiyata temin edebilirsin.

Rica ederim.

Yardımcı olmak istemiyorsan yazmamak en güzeli ki yardımcı olmak zorunda değilsin.
    Oyunla ilgili her şeyi biliyor olabilirsin ancak paylaşmak veya bilgi vermek istemeyebilirsin.
    Şunu anlamıyorum konuya gelip güzelce oyun hakkında merak ettiklerini soran birisine neden böyle alaycı bir şekilde cevap verilir. Belki şöyle düşünüyor olabilirsin "ben annemin karnında öğrenmedim ki gitsin o da okusun oynasın öğrensin." ama belki de adam oyunu henüz almadı ve buradan alacağı nacizane bilgi ve fikirlere göre oyunu alacak ve bunun için adamı suçlayamazsın. Sonuçta oyunun satıldığı paralar herkesin rahatça alabileceği düzeyin baya üzerinde.
    Altta başka birisi açıkca bildiklerini paylaşmış eğer bunu yapmayacaksan hiç cevap verme. bknz: gölge etme başka ihsan istemem.

Sen böyle eğleniyor olabilirsin ancak böyle bir hakkın olmadığını unutma. Ne kadar da burada nicknamelerle var olsak da yine insanız ve o şekilde iletişim kurmamız gerekiyor.

iyi geceler diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

quote:

Orijinalden alıntı: TacticalESC

Daha önce Diablo 1 veya 2 oynamadığım için bayağı eksiğim var diyebilirim ama Diablo III'e hemen adapte oldum, hikayesi olsun teması olsun mükemmel bir oyun. Sorularıma geçeyim;

1 - Diablo III'te Str, Int, Dex, Vitality'nin tam olarak işlevleri nelerdir? (Eksik kalmış bu soru :/)

2 - Item'larda socket olayı stabil mi yoksa manuel olarak kendimiz de socket açabiliyor muyuz?

3 - AH'da isim ile item arayamıyor muyuz? Amaç elimde ki itemin aynısından arayıp item'ın fiyatını belirleme, böyle birşey yoksa elimizde ki item'lara nasıl fiyat biçeceğiz?

4 - Bütün Craft'larda uzman olabiliyor muyuz yoksa sadece birinde mi ilerlememiz gerekiyor?,

5 - Craft'ta herhangi bir silahı yapmak için gerekli materyalleri sadece başka item'ları kırarak mı elde ediyoruz?

6 - Oyunu şuan normal zorlukta oynuyorum Demon Hunter kasıyorum 31 seviyeyim, Change Quest yaptığımda veya yeni karakter açtığımda oyun zorluğunu değiştiremiyorum, neden?

Unuttuklarım var aklıma geldikçe konuyu güncelleyeceğim.

1. Bu sorunun cevabı tüm oyunlarda aşağı yukarı aynıdır. Diablo'da ise:
    Str: Fiziksel hasar ve defans
    Int: Büyüsel hasar ve mana
    Dex: Crit şansı/crit hasarı, dodge ratesi
    Vitality: Toplam HP

Sen Demon Hunter olduğun için öncelikli olarak Dex itemlerini giymelisin. Detaylı bilgi Demon Hunter konusunda var.

2. Kendimiz soket açamıyoruz, ve soket sayısı item parçasına göre değişiyor. Mesela armorlarda 3 soket olabiliyorken yüzüklerde bu sayı 1.

3. O iteme en yakın itemleri aratacaksın. Vitalitysini, Strsini vb. gir, arama yaptıktan DPS'ye göre sıralattır.

4. Hepsinde uzman olabilirsin, ama bazı eşyaları craftlayabilmek için önce recipelerini alıp öğrenmen gerekir. Recipe fiyatlarıda iteme göre değişiyor. 10k'ya da var 1m'ye de.

5. Evet, tomeleri ise dropluyorsun.

6. Normal zorlukta Diablo'yu kestikten sonra Nightmare modu açılır.

Üstadım 2. cevaba ek olarak ram. gift sayesinde weaponlarımıza ek 1 slot açma şansımız var.

• Ustatlar merhaba

Bu oyunda yeniyim o yüzden ne kadar öğrenirsem kar.Hemen soruya geçeyim

1.Bu oyunda skill comboları var herhalde onları nereden bulabiliriz?Noxxic icy veinden baktım ama sadece elective modda konuldukları yerler var. Skill rotasyonları yok.Yani istediğim hangi skili ne sırayla vuracağımız.Yardım edeseniz sevinirim saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBaal -- 11 Ağustos 2017; 22:2:43 >
  • ChaosBaal C kullanıcısına yanıt
    setlerin skill kompozisyonları var giydiğin 4 temel set var birde bunun dışında legendary item parçaları ile yapılanlar var komple 6 parçadan oluşan setlerde belirgin zaten icy veinste yada leaderboard görebilirsin adamların ne seçtikleri yada fikir sahibi olabilirsin birde setler dışında farklı itemlerle buildler yapılıyor mesela support barbar gibi lon demonhunter gibi bunlar zaten icy de var skill sıralamaları hangisini önce vurmalısın tavsiyeleri mevcut olmadı tagını ver oynadığım karakterler hakkında bilgi veririm
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    ne güldüm ya
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.