Şimdi Ara

[Sürekli Güncel] Diablo III ile ilgili acemilerden sorular, ustalardan cevaplar [Yeni Soru] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
17.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • identify yapman lazım. Sağ tıkla ustune item ın biraz bekle açılır. Sadece merak edilmesi için konulmuş bir özellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowparty

Arkadaşlar oyun başında hazırladığımız banner'ın anlamı nedir, ne işe yarar, nerede, neden kullanılır?

Oyun konusundaki cahilliğim affola

şu an için biraz görsellik biraz da 'ben de oyundayım' mesajı vermek. ha bir de bayrağın üstüne tıklayıp diğer oyuncu ile bağlantı kurabiliyosun falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan88

identify yapman lazım. Sağ tıkla ustune item ın biraz bekle açılır. Sadece merak edilmesi için konulmuş bir özellik

Closed Beta'da önce İdentify Scroll ile açılıyordu, bundan önceki oyunlarda İdentify Scrool ile birlikte Decard Cain'e götürüyoduk. ancak Diablo3 de Decard Cain in başına gelenleri sanırım herkes biliyor. Durum böyle olunca, Beta sürecinde İdentify Scrool ve daha birçok eski özelliği uçurdular. En çok da Herotic Cube uçtuğu için üzülmüştüm.
    Beta'nın ilk zamanlarında üstümüzdeki itemleri satmak için köye gitmemize bile gerek yoktu :)
  • Stack ne demek ? Bir şeyin vurdukça birikmesi falan mı ?
  • Beyler bu blacksmith'le ilgili bir rehber falan var mı? Ben upgrade'ine altın harcadım zoruma gitti valla, hiç kullanmıyorum blacksmith'deki olayları... Nedir bu blacksmith'teki silah yapma olayları vs birisi açıklarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Beyler bu blacksmith'le ilgili bir rehber falan var mı? Ben upgrade'ine altın harcadım zoruma gitti valla, hiç kullanmıyorum blacksmith'deki olayları... Nedir bu blacksmith'teki silah yapma olayları vs birisi açıklarsa sevinirim...

henüz tam bi rehber hazırlayan yok fakat esprisi ne dersen para tuzağı diyebiliriz ben de bi çok kez craftladım ama hiç bi şey elde edemedim sırf oyunda açmadığım bi şey kalmasın diye geliştiriyorum demirciyi bi de işe yaramayan zırhlardan taş sökmek için malum taş sökmek daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharaku Hosuke -- 29 Mayıs 2012; 10:30:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Arkadaşlar bazı bulduğum sarı renkli itemlerde soru işaretleri oluyor ve kullanılamıyor.Bunları nasıl aktif hale getirebiliyoruz acaba......

O item a sağ tıklıyorsun. Karakterin portal açar gibi o item ı açıyor. Böylece kullanabiliyorsun.

• Bi soru aklımı kurcalıyor. Şimdi hardcore da oynarken öldük diyelim. Karakterimizin üstündeki item lar gidiyor mu yoksa stash e falan mı gidiyor ? Bir de archive hero yazıyor ona basınca ne oluyor mantığı nedir ?
  • quote:

Beyler bu blacksmith'le ilgili bir rehber falan var mı? Ben upgrade'ine altın harcadım zoruma gitti valla, hiç kullanmıyorum blacksmith'deki olayları... Nedir bu blacksmith'teki silah yapma olayları vs birisi açıklarsa sevinirim...

Blacksmith'te silah,zırh falan yapabiliyorsunuz. Upgrade dediğiniz olay bunu etkiliyor yani siz her upgrade yapığınızda biraz daha silah ve armor açılıyor ve onları craftlayabiliyorsunuz. Blacksmith sadece craft yapmaya yaramıyor. Mesela blacksmith'te craft yapmak istiyorsunuz bunun için blacksmith sizden bazı item lar istiyor. Bu item ları yine blacksmith'ten çıkarıyoruz. Peki nasıl oluyor bu ? Şöyle oluyor. Düşürdüğünüz magic veya rare itemları blacksmith'te yakarak item ları oradan çıkarıyorsunuz. Magic itemlardan hep kavanoz ( adı aklımda değil) çıkar. Rare item lardan ise kurt dişi gibi bir şey çıkıyor. Craft için gerekli olan sayıya ulaşana kadar bu yakma işlemini tekrarlayıp istenilen sayıya ulaşıyorsunuz ve craft yapabiliyorsunuz. Biraz karışık oldu ama anlatabildiysem ne mutlu bana

• quote:

Orijinalden alıntı: BesTKiLLeR

Bi soru aklımı kurcalıyor. Şimdi hardcore da oynarken öldük diyelim. Karakterimizin üstündeki item lar gidiyor mu yoksa stash e falan mı gidiyor ? Bir de archive hero yazıyor ona basınca ne oluyor mantığı nedir ?

Öldüysen üstündeki herşey gidiyor, inventory dekiler de gidiyor, Stash e koymadığın herşey gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN1905

Stack ne demek ? Bir şeyin vurdukça birikmesi falan mı ?

??
  • quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

Orijinalden alıntı: BesTKiLLeR

Bi soru aklımı kurcalıyor. Şimdi hardcore da oynarken öldük diyelim. Karakterimizin üstündeki item lar gidiyor mu yoksa stash e falan mı gidiyor ? Bir de archive hero yazıyor ona basınca ne oluyor mantığı nedir ?

Öldüysen üstündeki herşey gidiyor, inventory dekiler de gidiyor, Stash e koymadığın herşey gider.

Peki archive hero'nun mantığı nedir ?
  • quote:

Bu videoda Blacksmith ile ilgili bilgileri bulabilirsin.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bazı bulduğum sarı renkli itemlerde soru işaretleri oluyor ve kullanılamıyor.Bunları nasıl aktif hale getirebiliyoruz acaba......

CEvabı bilen varmıııııı??????????????????????

31. Soruya bakınız lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

HArika olmuş teşekkürler....

• Bu yüzde atack speed yada yüzde life da diyelim ki 3 tane yüzde 10 life veren yada attack speed veren item aldık.Toplam yüzde 30 attack speed ve life artışı mı olucak?
  • quote:

quote:

Stack ne demek ? Bir şeyin vurdukça birikmesi falan mı ?

??

aynen öyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Teşekkürler, çok güzel video olmuş. Ve blacksmith'e bulaşmamam gerektiğini anlamış oldum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 30 Mayıs 2012; 17:33:50 >
  • level 51 wizardım var ve ciddi anlamda 60tan sonra ne yapacağımı düşünüyorum..yani tamam inferno hell falan kasarsın da neden 60 abi 60 çok erken değil mi? bildiğin insanlar RMAH yapsın diye zorluyorlar olay doğrudan ticarete giriyor.
  • Ben battletag'ımı değiştirmek istiyorum böyle bir şansım var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.