Şimdi Ara

Superonline , Youtube'da sorun yaşamaya başlayan oldu mu? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
13.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Be Happy

Arkadaşlar bu youtube ile video izleme sorunsalının ülkesel bant genişliği olduğunu duymuştum. Bu konu daha öncede forumda tartışıldı , Youtube , Türkiye'ye tahsis ettiği bant genişliğini bir miktar kapatmış deniliyor.

DNS değiştirerek girenler de bu sorun yaşanmıyormuş , bunu da belirteyim.

Tüm video hosting yapanlar şaka olsun diye aynı zamanda yapıyor değilmi böyle şeyleri.
    Bence böyle duyumlar aldığınız yeri güvenilir bilgi verenler statüsünden çıkarın gözünüzde.
    Çünkü sadece youtube değil TÜM yurt dışı video larda sorunlar var.
  • quote:

Arkadaşlar bu youtube ile video izleme sorunsalının ülkesel bant genişliği olduğunu duymuştum. Bu konu daha öncede forumda tartışıldı , Youtube , Türkiye'ye tahsis ettiği bant genişliğini bir miktar kapatmış deniliyor.

sanmıyorum vimeo ve dailymotion dada durum benzer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

quote:

sanmıyorum vimeo ve dailymotion dada durum benzer.

Alıntıları Göster
    480p video bile izlenmiyor arkadaş ya monitöre kafa atıcam şimdi resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 28 Ekim 2012; 20:42:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

+1
    Arayan soran varmı ne diyorlar kaç hafta oldu ayıptır yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

+1
    Arayan soran varmı ne diyorlar kaç hafta oldu ayıptır yahu.

Alıntıları Göster
    İlginç durum var yalnız yukarıda arkadaşlar da yazmış bana da denk geldi bugün.
    Aynı video 480p de takılırak ilerlerken , 720p de takılmayı geçtim hemencecik yüklendi video.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

İlginç durum var yalnız yukarıda arkadaşlar da yazmış bana da denk geldi bugün.
    Aynı video 480p de takılırak ilerlerken , 720p de takılmayı geçtim hemencecik yüklendi video.

Alıntıları Göster
    Ne olacak bu Youtube yahu 360p'de bile zar zor doluyor Turbo Internet'de artık kar etmiyor :@
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Ne olacak bu Youtube yahu 360p'de bile zar zor doluyor Turbo Internet'de artık kar etmiyor :@

Alıntıları Göster
    Ben az önce aradım SOL'u.

Youtube'a özel olan sorununun hâlen devam ettiğini ve düzeltilmeye çalışıldığını söyledi telefondaki arkadaş.

Bekleyeceğiz anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Ben az önce aradım SOL'u.

Youtube'a özel olan sorununun hâlen devam ettiğini ve düzeltilmeye çalışıldığını söyledi telefondaki arkadaş.

Bekleyeceğiz anlayacağınız.

Alıntıları Göster
    Video yüklemede sorun yaşayan var mı? Bende biraz yüklendikten sonra duruyor, tamamlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: budden

Video yüklemede sorun yaşayan var mı? Bende biraz yüklendikten sonra duruyor, tamamlanmıyor.

Alıntıları Göster
    şimdi video izliyorum youtubedan daha dogrusu şarkı ilk 30sn sonrası donup kaldı yuklemede devam etmiyor...hızım 20mgbit ve speedtestten bakınca sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 1 Kasım 2012; 20:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

şimdi video izliyorum youtubedan daha dogrusu şarkı ilk 30sn sonrası donup kaldı yuklemede devam etmiyor...hızım 20mgbit ve speedtestten bakınca sıkıntı yok

işte herkesin derdide bu. hız var ama takılıp kalıyor. öpelim böyle hızı. stabil versin 5mbit versin. serseri bu firma serseri
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

işte herkesin derdide bu. hız var ama takılıp kalıyor. öpelim böyle hızı. stabil versin 5mbit versin. serseri bu firma serseri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Alıntıları Göster
    süperonline aradım şimdi diger üyelerdende aynı sıkıntı yaşanıyor arkadaşlar ellerinden geleni yapıyor diyorlar...ne kadar arayıp şikayet edersek o kadar cabuk çözülür kanaatindeyim..

• Reklamlarda 'bana sadece iyisi yetmez' diye bağırdıklarına göre birde yanında berbat olanını sunuyorlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Reklamlarda 'bana sadece iyisi yetmez' diye bağırdıklarına göre birde yanında berbat olanını sunuyorlar galiba
    1 ay oldu hala düzeltemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

1 ay oldu hala düzeltemediler

Alıntıları Göster
    az önce aradım sırf gıcıklığına her hafta arıyorum. halledin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

az önce aradım sırf gıcıklığına her hafta arıyorum. halledin diye.

Alıntıları Göster
    Ya ciddi ciddi uyuz olmaya başladım bu ne ya uplaod çalışmıyor Süperonline ADSL de :S Uplaod candır !
  • Arkadaslar bende de sorun vardi demek ki sorun superonline dan kaynaklanıyor. müşteri hizmetlerini bide ben arim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.1.1.1

Arkadaslar bende de sorun vardi demek ki sorun superonline dan kaynaklanıyor. müşteri hizmetlerini bide ben arim
    Ben de yaşıyorum sorunu arkadaşlar. En kısa zamanda sorun ile ilgili müşteri hizmetlerini arayacağım. Sorunu arayan herkes ararsa çözümü için üzerinde daha çok duracaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Shadows

Ben de yaşıyorum sorunu arkadaşlar. En kısa zamanda sorun ile ilgili müşteri hizmetlerini arayacağım. Sorunu arayan herkes ararsa çözümü için üzerinde daha çok duracaklardır.

Alıntıları Göster
    Bune abi aradım yine netwoek yetkilileri çalışıyormuş. Ulan ne çalışma bu 1 ayı geçti yeni kablo dösesen şimdiye bitmişti. Yalnız durum çok vahim anlaşılan çok büyük bir sorun var. Zaten upload hızları düşük bide sorun olunca vay halimize nedim ben şimdi bilmiyorim ki

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_ruhx

Bune abi aradım yine netwoek yetkilileri çalışıyormuş. Ulan ne çalışma bu 1 ayı geçti yeni kablo dösesen şimdiye bitmişti. Yalnız durum çok vahim anlaşılan çok büyük bir sorun var. Zaten upload hızları düşük bide sorun olunca vay halimize nedim ben şimdi bilmiyorim ki

Alıntıları Göster
    arkadaş millet 300 kb ile youtube seyrediyor ,bizimki 20mb çakılıp kalıyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.