Şimdi Ara

Superonline , Youtube'da sorun yaşamaya başlayan oldu mu? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
13.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: etoxer123

Bende sıkıntı yok 6 mbit ile 1080 p rahatlıkla izliyorum takılma donma vs. yok. Sıkıntı sadece youtubeyle alakalıysa superonline ile bence bir ilgisi yoktur bu konuda çünkü geçenlerde bu gangnam style muhabbeti yüzünden bende youtubeden 144 p de bile video izleyemiyordum ama arkadaşımda ultra hd izleyebilecek kadar iyi durumdaydı. Sorunun nedeni nedir bilmiyorum ama kronik bir sorun olduğu bariz formatla vs ile çözülür şey değil ben denedim olmuyor. Şimdi sıkıntı yok tabi o zamanlar ttnet abonesiydim şimdi superonline

6Mbit'lik Fiber internet paketi olmadığını düşünerek Adsl kullandığınızı varsayıyorum. Sorun sanırım fiber kullanıcılarında.
  • Evet de bu sorun hemen herkeste vardı adsl ya da fiber kullananlara özgü bir durum değil yani şu anda durum nasıl bilmiyorum ama bende düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etoxer123 -- 5 Mart 2014; 22:13:17 >
  • valla bilmiyorum,çok sinir bozucu. zaten hızlı internet video izlerken gerekli asıl.downloadu basarsın gece sabaha biter,youtube da video izliyorum,müzik dinliyorum donuyo. geçen ayda bağlantıda genel bir sıkıntı vardı. bu sefer sadece youtube da sanırım.superonline dan diye düşünüyorum ben nedense..
  • Yurtdisi çıkışlarında sorun var yoksa 25 lik net ile 35 indirme alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende superonline 8 mb adsl kullanıyorum, 1080p ler canavar gibi, fiber 50 mb'e başvurduk, bu hafta bağlancak, şimdi kafam karıştı, daha hızlı olması gerekirken böyle sorunlar olacaksa ben hiç fiber almayayım :(
  • Beyler Beylikdüzünde nerde oturuyorsunuz? Ve sorun ne zamandır var sizde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Beyler Beylikdüzünde nerde oturuyorsunuz? Ve sorun ne zamandır var sizde?

Bende sanırım bi 10-15 gündür var.bauhausun arka tarafında oturuorum
  • Ankara fiberde bağlantının Ping sıçramaları oluyor arada. Bağlantı kesik kesik oluyor falan. Günlük kullanımı etkileyen bir durum değil ama oyunlarda çıldırtıyor. Genelde 1-2 saatte bir 1-10dk arası oluyor bu verimsiZ durum. Ayrıca bu huawei modemlerden hiç memnun değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Beyler Beylikdüzünde nerde oturuyorsunuz? Ve sorun ne zamandır var sizde?

Migros arkası, megakent.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 mbit fiber ile youtube acilmiyor genel bir sorun var bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.