Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.120
Cevap
81
Favori
287.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Hocam bu cihazın Wan/optik giriş portu nerede? Sadece meraktan sordum. Bulunduğum sitede hala klasik şekilde sistem odasındaki fiber modem + switch üzerinden evlere Cat6 çekilip klasik Huawei veya Pirelli router veriliyor.

Sizinki şu ama Lan, USB, phone ve power dışında yuva görmedim:

bizim binada ki düzende bu şekilde. şimdi başvursam bu modem için sıkıntısız kullanabilir miyim?

şuan ZTE v2 var bende. ev dublex wifi çekim gücü çok önemli benim için. ZTE'den bir kaç tık daha iyiyse bile talep etmek isterim bu modemi. bende Beylikdüzündeyim talep açsam mı bilemedim.  

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam fibernet beylikdüzü bayisi bela, kesinlikle vermiyorlar modemi elimizde yok diye. Fibernet istanbul’da bakıyor bizim bölgeye ara iste.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

Yeni kullanıcılara takılıyor şimdilik superonline aradığımda yılbaşından sonra diğer kullanıcılarda dağıtım başlayabilir dendi. Şuan sadece yeni kullanıcılara takıyorlar.

• Bugün 200mb internet bağlanacak zaten alt yapım yeni.

Wifi6 lı modem ile deneyeceğiz desteklerse onu veririz yeni modem dediler. Yorumları okudum ancak hiçbir şey anlamadım :) bu konulara uzağım.

Zte modem vardı bu ara ping sorunu yaşıyordum 35mbps sol fiberde.

Bakalım getirsinler deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt

200mbps lik pakete mi başvurdunuz hocam?

• Bana bugün taktılar. Yeni kullanıcı da değilim. Modem çok iyi tüm odalarda sinyal seviyesinde azalma olmadan çekiyor. Zte modemden çok çektim bu modem ilaç gibi geldi.
  • thelordof kullanıcısına yanıt

Evet bağlandı. Akşam bi 400mbps leri gördüm :)

• ovuncakc kullanıcısına yanıt

Şehir neresi dostum

• yunsev kullanıcısına yanıt
    Tekirdağ
  • 200 mbps paketi daha önce almıştım. Zte modemde çok sorun yaşadım. 3 kere eve geldiler en sonunda da bu modemi verdiler. Şu an super hiç takılma kopma sorunu yok. Evin en uç odasında bile sinyalde kesilme yok.

oh oh çok iyi 

insana anlamsız bir mutluluk veriyor hocam :) eski modemde 5g kullanıyordum balkondan çekmiyordu şimdi rahat rahat balkona çıkıyorum :) 2.4 çekiyordu ama o da malum.

bunda yalnız 2.4 ve 5 diye ayrım yokmuş tek hattan çıkıyor.

Ayrım vardır onda da bence. Modem arayüzünde otomatik ağ birleştir seçeneği açıktır belki hocam.

Yok hocam, tek anten üzerinden tüm veriler geçiyor.
  • hmm doğrudur hocam.

• selamlar. buraya sormak daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.

holden odaya ps4 için network kablosu çekmeyi düşünüyorum. yaklaşık 5-10 metre işimi görecektir. 10 diyelim ortalıklarda kablo olmasın kenarlardan çekeyim.

çok anlamam network kablolarından. hangisini tercih edersiniz. ps4ün wifi'ı çok iyi değil galiba. pc de 200-300 gördüğümü ps'te 100 falan görüyorum.

Merhaba, Cat6 alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba hg255s kullanıcısıyım 200mbps paket kullandığım için ethernette sorun yok fakat wi-fi'da tam hız alamıyorum sizce macera arayıp bu modeme geçmeye değer mi ? wi-fi düzeltelim derken ethernetten olmayalım  ayrıca bir diğer sormak istediğim Antalya'da olup bu modemden kullanan var mı ?

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Hg255s yılların özürlü modemi, Turkcell halen dağıtmaya nasıl yüz buluyor... Hocam şöyle söyleyeyim aklına gelecek her türlü fiber modem veren firmaları denedim. Turkcell altyapısında hepsi turkcelin modemlerini kullanıyor. Vodafone turkcellin çıkma modemlerini kullanıyor, sol altyapısında milenicom’da aynı şekilde. Turkcell arayı bu modemle açıyor bu modemi farklı sağlayıcılara uzun bir süre vermeyecekler hg255s ve zte’den illallah eden müşteriler sırf bu modemin stabilliği yüzünden Turkcelle geçecek. Şuan bu modemi pek fazla kullanan kullanıcı yok testten çıkarıldı gpon kullanan kullanıcılara veriliyor artık. Ev kullanıcısı için ISS’ler bazında verilebilecek en güzel modemi adamlar kullanıcıya ulaştırıyorlar. Düşünmeden geç pişman olmayacaksın :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.