Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: moonlightxx Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
82
Favori
288.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaq999

bir arka sayfadan alıntı

Alıntı

metni:
    Gpon (ont) + router daha iyidir neden mi: her birinin kendi cpu ve ram vardır ve bağımsızdır buda yük durumunda stabil kalmasını sağlar. her cpu ram kendi işine bakar paylaşılmaz işlemsıra beklemez

Ha bunu bir sen düşündün di mi?

Koskoca şirket bunu düşünmedi hem modem hem gpon işlemlerini yürütebilecek güçte bir çipset kullanmadı yani?

• Bu modemde bridge modu var mı? Yani sadece gpon olarak çalışma?

• Dostlar superonline altyapısıyla Vodafone kullanıyorum ve dolayısıyla süperonline modemi getiriyorlar ben bu modemden alabililirmiyim ?

• Guest-3D7581321 G kullanıcısına yanıt
    Sol bu modemi vf kullanıcılarına çok uzun zaman sonra verir, kendi kullanıcılarına bile mırın kırın ede ede veriyor, Zte'de olduğu gibi...
  • Sadece gpon
  • zaq999 kullanıcısına yanıt
    Konuya biraz geç kalıyorum uzun zamandır evde değilim eve geçince tüm sorulara modemle birlikte cevap vericem.
    Cesaret ettim ama birleşik olması sebebiyle bıraktım, zaten modemi zor temin ettirdim 🤣
    Ev ağından bunu kontrol etmenin bir yolu yok diye biliyorum. Bölgeye taktıkları ana merkez OLT cihazının yapılandırılmasıyla alakalı.
  • O modem ericson altyapıyla uyumlu değilmiş. O yüzden her bölgede temin edilemiyor. SOL yeni yazılımla uğraşıyor ericson altyapsıyla çalışsın diye.

• firmanın getirttiği cihaz çözümlerinin hepsi eco seriden, yani üretimi $10 satış fiyatı ise perakende <$50 altı ürünler. yine huaweinin hem eternet hem wifi6 üzerinden gigabit veren 80 küsür dolara k562'si varken gidip en ucuzunu aldıkları için çok geçmeden hepsi mortu çekmeye başlar.

meraklısı için huawei enterprise hesabı bulabilirseniz yazılım ve how to sayfası:

https:// support.huawei .com/carrier/productNewOffering?col=product&path=PBI1-7275726/PBI1-7275738/PBI1-23709862/PBI1-22318696/PBI1-251281068

Edit: linki kopyala yapıştır yapın boşlukları silerek. Donanımhaber buna bile "gelir ortağı" referansı attığı için adam gibi link bile paylaşamıyoruz. Profilimize de reklam alın isterseniz sayın dh kemik kadrosu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 15 Aralık 2020; 0:29:32 >
  • TheContact kullanıcısına yanıt
    Altyapı tesisini ericson yaptı
  • SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

Haklısınız hocam.
  • Doğrudur hocam teknik ekibin dediği kadar biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modem bana da geldi, ayarlarda 2.4 ghz ve 5 ghz olarak 2 ayrı ssid tanımlayamıyorum tek ssid üzerinden hem 2.4 ghz hem 5 ghz yayın mı yapıyor bilgisi olan var mı? normalde mobil cihazları hep 5 ghz olan ssid'ye bağlardım.

• canboca kullanıcısına yanıt
    Evet, artık tek ağ üzerinden b/g/n/ac/ax yönlendirmesi yapiliyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Echoés -- 20 Aralık 2020; 16:59:51 >
  • Hocam bu cihazın Wan/optik giriş portu nerede? Sadece meraktan sordum. Bulunduğum sitede hala klasik şekilde sistem odasındaki fiber modem + switch üzerinden evlere Cat6 çekilip klasik Huawei veya Pirelli router veriliyor.

Sizinki şu ama Lan, USB, phone ve power dışında yuva görmedim:

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Wan portu yok optik girişi ise dikkatli bakarsanız sağdaki duvara sabitleme noktasının altında dikdörtgen bir kapak var oranın altında.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM
  • Şimdi anlaşıldı arkadaşlar, eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.