Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.108
Cevap
81
Favori
285.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kryptonco

Modemin arkasını çektiğim resime gelin, sağ tarafında arka kapağa bitişik kare bir kapak var, oraya giriyor.

Mantıklı bir iş olmuş modem ile gpon'u birleştirmek.

Bu modem ile değişim istesek değiştiriyorlar mı yoksa pilot kullanıcılara test için mi veriyorlar?

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Kısaca hepsinin a*k demiş 😅
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Modemin ilk bana takıldığını söylediler, test için getirilmiş. Ama diğer konulara baktığımda bazı kullanıcılara aylar önceden verilmiş. Beylikdüzü lokasyonunda ilk alanlardanım.
  • Hayırlı olsun. Şahsen beğendim. Arayüzü de gayet temiz ve hoş bence. TT'a muadili gelince ben de alayım. :)

• Bugün üst komşuma kurulum için gelmişler benim zili çaldılar sorduğumda bu modemi getirmişler.Bir ara bende isteyeyim dedim ama kendi modemimi kullandığımdan vazğeçtim.

• Teşekkürler
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Rica edip ont cihazını bırakmalarını isteseydin keşke
  • Arkadaşlar ZTE modem kullanıyorum bu modeme geçmeye değer mi ne düşünüyorsunuz? çekim gücü olarak bir fark var mı cevaplarsanız sevinirim.

• Kendi modemimi gpon ile kullandığımdan benim işime yaramayacaktı.Şimdilik kendi sistemimden memnunum.

• Bu cihazdan talep ettim fakat getiremiyorlarmış mevcut müşterilere. 2021 ocak ayından sonra mevcut müşterilere dağıtımına başlanacak dendi.

nikine yakışmayan bir cümle olmuş bravo.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaq999

nikine yakışmayan bir cümle olmuş bravo.

Ne diyorsun birader?

• fiber kablonun girdiği yerdeki (etiketin sağında) kapağı çıkarıp altında fiber sc apc soketi görürsün soketi dip kısmından hafif geri çekince o kısım yaylıdır anlarsın zaten soket çıkar geri takarkende aynı şekilde tırnağa dikkat ederek düzgün acele etmeden takın. bu işlerden anlamıyorsanız kurcalamayın derim sakatlık çıkmasın.

hızınızda çok düşükmüş, yazık milletimize şu rezilliğe bak. aç gözlü iss ler halinden ne haldeyiz türknet gigabit fiberi 250tl satıyorsa sol vdf tt daha ucuza satmalı zaten eu fiyatları o fiyata 2gigabit veriyorlar bizim kurla hesaplayınca kur düşük olsa durum çok daha vahim yani.

bir arka sayfadan alıntı

Alıntı

metni:
    Gpon (ont) + router daha iyidir neden mi: her birinin kendi cpu ve ram vardır ve bağımsızdır buda yük durumunda stabil kalmasını sağlar. her cpu ram kendi işine bakar paylaşılmaz işlemsıra beklemez
  • bu cihazda vlan0 koyamıyorlar galiba lol

vlan 100 yapmışlar, Priority levels 1 halen kullanıcılar düşük öncelikle nete çıkıyor sol size sattığı hatta yüksek önceliği ne için kullanıyor?

https://en.wikipedia.org/wiki/IEEE_P802.1p

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM
  • zaq999 kullanıcısına yanıt

Bence kel alaka...Tek gövdede aynı işlevi gören cihazlar ona göre optimize edilmiştir...Bunu yazan arkadaş 1 gigabit fiberde her iki cihazı da aynı hat üzerinden denesin bir de inceleme videosu eklesin biz de doğruymuş haklısın diyelim...

• fakasupi F kullanıcısına yanıt

o işelem gücü düşük cpu ve ramla olmaz zteh267a lan portlarına yük bin biğinde cihazın kendi ping değerleri çıkıyorken düşük cpu düşük ram lı bir ontta sizce ne olur.

ust sekmet cihazlarla karıştırdınız herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 9 Aralık 2020; 17:54:30 >
  • h267a da usb ve wifi hızı O2 fw la. ax cıhazda durum ne.

O2 t11fw

usb yazma okuma sol fw le 2mb geçemeyen D

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM
    SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

wifi speed sol fw le 300 - 70 di 5-2.4ghz

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM
    SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 9 Aralık 2020; 17:59:54 >
  • zaq999 kullanıcısına yanıt

Ben konudan biraz uzak yorum yaptım sanırım. Evet aslında üst sekment cihazlardan ziyade olması gerekeni yazdım ben. Bu cihaz hakkında hiç bir bilgim yok. Ben çekiliyorum konudan, iyi forumlar

• ZTE veya Huawei fark etmeksizin; aynı anda ethernet ve kablosuz üzerinden bağlantı varsa, cihazlardaki chipset sadece ethernet ile başedebildiğinden kablosuz performansı oldukça düşüyor. Hem kablolu hem kablosuz bağlantıya ihtiyacı olanlar ve aynı zamanda TV+ ve Telefon hizmeti alanlar için tek çözüm; Çöp router'ın arkasına sağlam bir router bağlayarak tüm hizmeti ikinci router üzerinden almak. Çöp router TV+ verilerini doğrudan geçirdiği için ikinci router üzerinden TV4 kullanabiliyorsunuz. Sadece telefon kalıyor, onu da çöp router üzerinden hallediyorsunuz. Telefon veya TV+ hizmeti almayanlar için ise doğrudan kendi router'larını kullanmak en sağlıklısı görünüyor. Ancak ne kadar mac clone vsç yapsanız da sistem çöp router kullanmadığınızı bir şekilde anlıyor ve internet kalitesiyle oynanıyor. O nedenle her durumda SoL sisteminin çöp router'ı görmesi önemli. Arkasına kendi router'ınızı bağlayıp interneti dağıtmak kalite düşmeden hizmet almak için önemli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.