Şimdi Ara

Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
2
Favori
24.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
435 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline biraz daha dinamik kadroya sahip. İnternet nedir ne işe yarar biliyorlar. Turk telekom ve Turksat başındakiler ise 90lar kafasındaki yöneticilere sahip, hala 26k modem zamanlarını yad ediyorlar herhalde.

2mbit upload nedir yahu. 5mbit bile değil. Zaten Turksat eskisi gibi hızları birebir de veremiyor. Sürekli düşüş var son 2 senedir. Eskiden 24mbit hızda 23 mbit çıkardı hep testlerde 23/2mbit falan alırdım.

Şimdi testlerde hızım hep 19/1,5 falan. İp havuz sisteminden de çıktım belki fark eder diye. Yine çözüm olmadı. Zaman zaman hep düşüş yaşıyorum. Neyse Ev için yetiyor gerçi ama upload darboğaz oluşturuyor işte fazla cihaz haberleşmeye başlayınca yavaşlıyor. 25/10 falan olsa ona da razıyız. Gönül isterki simetrik olsun
  • turktelekomceo@turktelekom.com.tr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Türksat 5 hocam upload hızı , açıkçası şu an ki piyasada da çok güzel paketler mevcut akıllı sınırsız gibi diğerlerine nazaran, sorun çıktığında da hemen ilgileniyorlar , gerçi bu bölge bazlı değişebilir. Yinede upload hızının artmasıni bende uzun zamandır bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle bir yerde oturuyorum ki maalesef fiber yok anında superonline geçerdim valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 9 Nisan 2020; 19:59:14 >
  • Türk telekom kulağının üzerine yatar duymamazlıktan gelir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 9 Nisan 2020; 18:56:9 >
  • ben bu upload hızının kalıcı olacağını kesinlikle düşünmüyorum çünkü hızıda 50 mbit yapmışlar. bu elbette geçici olacaktır. sağdan soldan duyulan bilgilere inanmam. umarım 20 mbit olarak kalır ama çok zor gibi gözüküyor
  • mobil de turkcell , internette yine superonline kalitesi tartisilmaz

• 25/5 olan hızım 50/20 olmuş benim de.
  • khaos kullanıcısına yanıt
    https://turk.net/blog/turknet/aktif-altyapi-yapa-donusumlerimiz-hizla-devam-ediyor/

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Benim 24/2 hocam Sanırım 50 üstüne çıkınca 5mbit
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Bu mesaj silindi.
    Yanlış alıntı yaptınız sanırım.

• Altyapı bile yok, ne upload'ı? Superbox gibi sömürgecilere kurban gidiyoruz.

Altyapı demişken, binamızın bulunduğu mahalle hâlâ projelendirilmemiş alan olarak görünüyormuş. Bura Türkiye, çok fazla şey beklemeyin.
  • Devlet dayatmasımı :D şaka yapıyorsanız çok komik şaka yapmıyorsanız dahada komik bir olay. 2019 da devlet akn kaldırdı. yani devletin bir halt yaptığı veya karıştığı yok özel şirketlere btk ayakta uyudu senerce yine uyumakta 2019te türkcell fiber yaygınlaşması için harekete geçerken ttnet hala telefon kablolarıyla net verip millet sömürüyordu senelerce hiç bir yatırım yapmadan telefon kablolarıyla vurgun yaptılar soygunculuklarına devam etmekteler 200tl bağlantı üçreti nedir ya kablo zaten çekilmişti evime soyguncu bunlar kazan-sömür taktiği uyguluyorlar kapitalist bir rezimleri var

• Umarım bundan sonra upload alt limiti 20 mbit olur.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    peki akn'yi kim getirdi cevaplar mısınız
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.