Şimdi Ara

Superonline'ın bana ahlaksız teklifi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Superonline müşteri hizmetleri tarafından arandım. (Şuanda 8Mbit Yalın internet 69,90 TL ye kullanıyorum. 2 Yıl taahhüdüm var şuan 11. ayımı dolduracağım 13 ay daha taahhüdüm var.)

Bana sundukları teklif;
    hızımı 6Mbite düşüreceklermiş.
    Size Tablet hediye edeceğiz
    Fiyatınızı sabitleyeceğiz.

Ne kadar diye sordum. 99,90 tl. Yuh be arkadaş böyle saçma sapan şey mi olur ben niye 30 tl fazladan vereyim hızım düşsün hemde yeni taahhüt yapayım diye sordum.

Halen aynı hikayeleri anlatıyorlar Kota kalktı fiyatların ne olacağı belli değil bu yüzden sizin fiyatınızı 99,90 tl ye sabitlicez.

İnternet fiyatları nereye doğru gidiyor. Bunları şikayet etmek lazım ama ne olacak sonunda hiçbirşey.

• Telekom aradı beni geçen gün daha taahhüt süremin bitmesine 1 sene felan var. 50 megabit 73 TL ye kullanıyorum şu anda. Görevli bana bu paketi indirimli olarak 170 TL ye kullanabileceğimi söyledi. Dedimki şu an 73 TL ye kullandığım paketi bana 170 TL vereceğinizi söylüyorsunuz hemde bunun indirimli ve avantajlı olduğunu mu söylüyorsunuz dedim. Keriz mi arıyorsunuz siz bu bir sene daha ucuz kullanmasın şimdiden yiteleyelim mi diyorsunuz dedim. Estağfurullah efendim felan dedi kekeledi müşteri hizmetleri görevlisi kızdım kapattım telefonu.
  • tabletin parası internetin içine konulmuş bide ücretsiz denmiş komik bu taktik ile nasıl insan dolandırıyolar anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telekom aradı beni geçen gün daha taahhüt süremin bitmesine 1 sene felan var. 50 megabit 73 TL ye kullanıyorum şu anda. Görevli bana bu paketi indirimli olarak 170 TL ye kullanabileceğimi söyledi. Dedimki şu an 73 TL ye kullandığım paketi bana 170 TL vereceğinizi söylüyorsunuz hemde bunun indirimli ve avantajlı olduğunu mu söylüyorsunuz dedim. Keriz mi arıyorsunuz siz bu bir sene daha ucuz kullanmasın şimdiden yiteleyelim mi diyorsunuz dedim. Estağfurullah efendim felan dedi kekeledi müşteri hizmetleri görevlisi kızdım kapattım telefonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    "Taktik maktik yok bam bam bam" anlayışını benimsemişler. 😃

• shunter kullanıcısına yanıt
    Karşıların da salak var sanıyorlar. Ama düşününce heralde bunları yiyen insan sayısı fazla ki buna devam ediyorlar.

• BZTRL B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle pek anlamayan yaşlı müşterilere yediriyorlar demekki bu işi herkese deniyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayır deyip kapat... ilgilenmiyorum de kapat...
  • Sonuçta taahhütün var fiyatta değişiklik sen istemedikçe olmaz. İstemiyorum de kapat hocam. Benim de bu ay bitiyor taahütüm vodafone a geçeceğim inş.
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    mesaj atmaya başlıyor
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Vodafone nasıl hocam iyi mi superonlina göre

• quote:

Orijinalden alıntı: BZTRL

Vodafone nasıl hocam iyi mi superonlina göre
    vodafone a geçmedim hocam. superonline a kapatma dilekçesi yolladım. 25 mbit hızı 74.90 a teklif ettiler kabul ettim.
  • Konu başlığı güldürdü ama gerçekten de ahlaksız teklifmiş. TT beni hiç arayıp sormuyor. Mesaj bile atmıyor. Hayırsızlar. Bir tek taahhüt yenilemek için onu da ben arıyorum.
  • so yerine erotik hatlardan aramışlar

adamlar aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazel Geri Dönüyor -- 17 Ağustos 2019; 16:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

mesaj atmaya başlıyor
    Bir daha ararsanız bloklarım diyorum. Arıyorlar tabi ben de blokluyorum.
    İşim düşünce bloğu kaldırıyorum :D
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    hocam pazarlama izni verin bakalım bakalım onlar fila fayda etmiyor farklı numaradan mesaj atmaya başlıyor

gunde en az 2 defa ttnet arıyor hız düşük üst paketleri alın diye evde superbox modem bozuldu arayan yok
  • Bu devirde 6 Mbit 8 Mbit nedir arkadaş ya dalga geçiyorlar insanlarla resmen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.