Şimdi Ara

Superonline Fiber hizmeti verememesi ve taahhüt iptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceki oturduğum apartmanda fiberoptik altyapısı olduğu için superonline kullanıyordum ve iki yıllık sözleşmem var. Sorun şu ki geçen ay içerisinde bu evden taşınmak durumunda kaldım. Yeni oturduğum mahallede fiberoptik altyapısı var, sokaktan emin değilim, apartman da olmadığını biliyorum sadece. Turkcell bana adsl olarak devam edebileceğimi söyledi. Ben adsl ile devam etmek istemiyorum. Bu durumda taahhüt geçersiz olur mu ? Bağlatacağım zaman Superonline görevlilileri bu şekilde bilgi vermişlerdi. Gideceğiniz yerde fiber yoksa taahhüt iptal olur diye. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

İyi günler.

• taahhüt iptal olur ama cezasız iptal olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildigim kadariyla ayni hizmeti veremiyolarsa iptal saglanir gidin konusun diretirlerse btk ve tuketici hakem heyetine basvurun cunku sozlesmede ne varsa onu vermek zorundalar biri eksik olursa iptaline basvurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Eğer aynı hizmeti veremiyorlarsa iptal ettireceğim. Onun yerine taahhüt olmayan servislere bakarım. 2 oldu arıyorlar zaten.
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Kardes bende de aynı sorun var. Ne yaptin. Halledebildin mi

• ersin584 E kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri adsl konusunda israrcı ama bağlantımı yapan servis elemanları ile konuştum abi iptal edilir, istedikleri kadar adsl desinler dedi. Gerekirse şikayette bulun denildi. Şuan için dondurdum işlem yaptıramadım.
  • Bu konuda bir çok şikayet var ve yapılan işlem ücretsiz iptal olduğu.

https://www.sikayetvar.com/superonline/internet/servis-saglayicilar/uyelik-paket-iptal
    Anladım. Benimde yeni evimde adsl var.tamam nakil olsun diyorum. Bu seferde gecis yaptigimda sitedeki 54 tllik tarifeyi bana 59 a kitliyorlar. Hem istanbul gibi bir yerde fiber altyapılari yok. Hemde daha pahali şekilde gecis yaptiriyorlar. Yazık

• Taahüt verdiğiniz hizmeti veremiyorlarsa iptal edilir.
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün geçiş işlemleri için superonline'ı aradım. Oturduğum binada altyapı olmamasından dolayı sözleşmemi iptal edeceklerini söylediler. Bu süreçte benden elektrik, su ya da adresi gösterir fatura istediler. Fakat faturaların gelmesinin 1 ay süreceğini bu süreçte tarafıma turkcell tarafından fatura gönderilmeyecek ise 1 ay kadar sonra iptal işlemine devam edeceğimi söyledim. Doğalgaz sözleşmemi kabul etmediler. Ben de buna itiraz ettim, üst yetkili iptal birimi ile konuştum vs derken anlaşamadık. Hizmetimi dondurdum ve iptal işlemleri için 1 ay beklemeye karar verdim. Sabah tam 8 de telefonuma mesaj geldi.

İptal sürecinizi başlamıştır. Hemen sonra ise iptal işleminiz tamamlanmıştır diye.

Ne oldu şimdi ?
    Ha fatura, ha sözleşme ne farkeder? Bilerek işi yokuşa sürüyorlar. Mutlaka btk'ya şikayet edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.